Celebrity Equinox nabízí řadu různých kategorií kajut tak, aby vyhovovaly všem cestujícím. Kajuty jsou v kategoriích od vnitřních, až po rozlehlé apartmány.

Stylově navržené vnitřní kajuty disponují velkým obytným prostorem včetně posezení a TV s plochou obrazovkou, většími koupelnami a i úložným prostorem. Kromě velké manželské postele mají některé kajuty i rozkládací pohovku nebo i jedno horní lůžko. Vedle klasických vnitřních kajut jsou na palubě k dispozici kajuty Prime

Kategorie:

 • I1, Vnitřní kajuty Prime, paluby: 9, 10, 11  - plocha cca 17 m2
 • I2, Vnitřní kajuty, paluby: 3, 7, 8 - plocha cca 17 m2

Kajuty s výhledem na oceán nabízí větší obytné prostory a úchvatné výhledy na scenérii, která se denně mění. Některé kajuty mají kromě velké manželské postele i rozkládací pohovku, proto je možné ubytovat až 4 osoby. 

Kategorie:

 • O1, Kajuty Prime s výhledem, paluby: 3, 7, 8 - plocha cca 16,4 m2
 • O2, Kajuty s výhledem, paluba: 3 - plocha cca 16,4 m2

Užijte si nádhernou přírodu a ohromující výhledy na oceán ze své vlastní soukromé verandy. Díky nejmodernějším technologiím si můžete nastavit téměř každý prvek v kajutě. Některé kajuty mají k manželské posteli i rozkládací pohovku nebo i jedno horní lůžko. 

Můžete si vybrat vedle klasických kajut s verandou i Sunset Veranda s největší verandou z této řady, nebo luxusní kajuta Deluxe s verandou. Některé kajuty jsou vzájemně propojitelné a některé bezbariérové

Kajuty třídy Concierge spojují luxus s řadou služeb a vybavení, od exkluzivního oběda, přes destinační seminář a oddaného concierge - asistenta, který je vždy jen pár kroků od vaší kajuty, aby vám pomohl s čímkoli, co potřebujete. 

Kajuty třídy AquaClass jsou inspirativnější než kdy jindy. K dispozici je hostům prostorná soukromá veranda, kašmírové ložní prádlo s matrací královské velikosti, masážní sprchu a bezplatné lekce fitness. Navíc mají neomezený přístup do Perské zahrady, bezplatné stravování v restauraci Blu a osobního lázeňského concierge.

Kategorie:

 • V1, Kajuta Prime s verandou, paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • V2, Kajuta s verandou, paluby: 6, 7, 8  - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • V3, Kajuta s verandou s omezeným výhledem, paluby: 6 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • DV, Kajuta Deluxe s verandou, paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • SV, Kajuta Sunset Veranda, paluby: 6, 7, 8 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 8 m2
 • C1, Kajuta Prime Concierge Class, paluby: 9, 10, 11, 12 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • C2, Kajuta Concierge Class, paluby: 9, 10 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • SC, Kajuta Sunset Concierge Class, paluby: 9, 10, 11, 12 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • A1, Kajuta Prime AquaClass, paluba: 11 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • A2, Kajuta AquaClass, paluba: 11 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2

Vítejte v The Retreat®, nejvyšším luxusním zážitku, a to pouze na Celebrity. Retreat je jedinečný zážitek z dovolené, který zahrnuje úžasná apartmá, soukromou restauraci Luminae i exkluzivní salonek, které konkurují jakémukoli špičkovému resortu. 

Ubytováním v apartmánech na Celebrity Equinox budete příjemně překvapeni každým promyšleným detailem. Naleznete tam vše, co potřebujete k relaxaci v naprostém pohodlí, a to od prémiového nábytku, exkluzivního povlečení eXhale® s luxusní matrací Cashmere, až po koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, aby Vás zahalilo do luxusu od hlavy až k patě. V některých apartmá je kromě velké manželské postele i rozkládací pohovka. Součástí je také nabídka prémiových nápojů a přístup k prémiové Wi-Fi.

Z apartmá si můžete vybrat Penthouse Suite, kde si odpočinete v maximálním luxusu na své soukromé verandě, Royal Suite, nabízející styl a pohodlí s odděleným obývacím, jídelním a spacím prostorem, nebo Celebrity Suite se službami soukromého komorníka, u apartmá Sky Suite se nechte přivítat lahví sektu, k dispozici jsou i bezbariérová apartmá Sky Suites, Horizon Suite, které je ideální volbou pro dechberoucí výhledy na západ slunce a výběr možností zakončuje Aqua Sky Suite, kombinující třídu AquaClass inspirovanou pohodou s exkluzivními prostory, službami a vybavením The Retreat®, všechny prvky inspirované lázněmi jsou promyšleně naplněny, včetně ekologických koupelnových produktů, podložek na jógu, fitness vybavení a každodenního servisu balené vody.

Kategorie:

 • SS, S1, Apartmá Sunset Sky Suite a Sky Suite, paluby: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - plocha apartmá cca 28 m2, verandy cca 5 m2
 • AS, Apartmá Aqua Sky Suite, paluba: 12 - plocha apartmá cca 28 m2, verandy cca 7 m2
 • HS, Apartmá Horizon Suite, paluby: 7, 8 - plocha apartmá cca 53,4 m2, verandy cca 5 m2
 • CS, Apartmá Celebrity Suite, paluby: 10, 11 - plocha apartmá cca 37 m2, verandy cca 10 m2
 • RS, Apartmá Royal Suite, paluby: 10, 11 - plocha apartmá cca 55 m2, verandy cca 14 m2
 • PS, Apartmá Penthouse Suite, paluba: 11 - plocha apartmá cca 120 m2, verandy cca 36 m2