X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

A-Rosa Aqua

A-Rosa Aqua se stala součástí flotily společnosti A-Rosa v červenci 2009. Od té doby nabízí až 202 pasažérům kvalitní služby i zajímavé itineráře se zastávkami v přístavech podél evropských řek.

Hosté mohou relaxovat na sluneční palubě s vířivkou, lehátky a slunečníky, odkud jsou nádherné výhledy na okolní krajinu. K dispozici jsou jim také prostorné lázně Spa-Rosa s širokou nabídkou procedur a masáží. Trávit volné chvíle pak mohou ve společenské místnosti s tanečním parketem, kde jim večery zpestří tematické programy a zábavné hry.

Na lodi jsou tři restaurace a dva bary. Vnitřní restaurace nabízí středomořskou kuchyní inspirované menu s regionálními a sezónními specialitami, venkovní pak za příznivého počasí grilování. Nabídka vín je přizpůsobena destinacím, které A-Rosa Aqua objevuje.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining je možné zarezervovat za drobný poplatek přímo na palubě. Hosté Premium all inclusive mají v ceně zahrnutý také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
135m délka lodě
11,4m šířka lodě
12 rychlost v uzlech
202 max. počet pasažérů
99 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode
07.2009 Inaugurační plavba

Kajuty

Na lodi je k dispozici 99 prostorných a pohodlných kajut s elegantním designem, všechny jsou zařízené kvalitními materiály, většina z nich má také balkon. Vybavení tvoří dvoulůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání).


Zábava

Na palubě A-Rosa Aqua je dostatek prostor a příležitostí k zábavě. Hosté mohou využít:

  • Tři restaurace (venkovní, vnitřní a vinná restaurace) a dva bary
  • Společenskou místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční palubu s vířivkou, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, šachy, minigolf
  • Půjčovnu kol, cyklistické výlety
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, sanarium s panoramatickými výhledy, zážitková sprcha, masáže, fitness centrum s moderním kardio vybavením, relaxační zóna