A-Rosa Bella

V květnu 2002 poprvé vyplula A-Rosa Bella, říční loď s maximální kapacitou 242 pasažérů. Těm společnost A-Rosa slibuje přátelskou a neformální atmosféru a osobní servis a zároveň dostatek příležitostí k vyžití v průběhu celé plavby.

Prostorná sluneční paluba s vyhřívaným bazénem s protiproudem, lehátky a slunečníky je v případě příznivého počasí centrem lodi, večer se jím pak stává společenský prostor Panorama Lounge s barem, tanečním parketem a nádhernými výhledy. Relaxovat mohou hosté v největších říčních lázních Spa-Rosa: je jim tady k dispozici řada kosmetických a zkrášlovacích procedur, zážitková sprcha, masáže, wellness a odpočinková zóna, biosauna a finská sauna. Kdo chce trávit čas aktivněji, může si zajít do dobře vybaveného fitness centra nebo využít minigolf či cvičné odpaliště. Pro děti je připraven dětský klub a zajímavý program.

Na palubě A-Rosa Bella jsou dvě restaurace, které připravují menu založené na středomořské kuchyni, regionálních a lokálních specialitách. Destinaci se přizpůsobuje také vinný lístek. Venkovní restaurace doplňuje menu o grilované speciality a večer mohou hosté strávit hned ve dvou barech, které jim připraví kávové speciality nebo koktejly.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Za drobný poplatek je přímo na palubě možné rezervovat exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining. Hosté Premium all inclusive mají v ceně také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
124,5m délka lodě
14,4m šířka lodě
13 rychlost v uzlech
242 max. počet pasažérů
100 celkový počet kabin

Kajuty

Ubytování na lodi je zajištěno v celkem 100 kajutách, některé z nich disponují balkony. Kajuty jsou prostorné, mají elegantní design a jsou zařízené kvalitními materiály. Výbavu tvoří dvoulůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání). 

Rodiny ocení kajuty, které je možné dovybavit třetím lůžkem.


Zábava

Na palubě A-Rosa Bella čeká na hosty celá řada možností, jak si užít volný čas. K dispozici jim jsou:

  • Dvě (vnitřní a venkovní) restaurace a dva bary
  • Společenská místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční paluba s vyhřívaným bazénem s protiproudem, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, minigolf, obří šachy
  • Půjčovna kol, cyklistické výlety
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, fitness centrum s moderním kardio vybavením, masážní sprchy a relaxační místnost, biosauna a finská sauna
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club – klub pro děti – a dětský program