A-Rosa Brava

V dubnu 2011 se flotila A-Rosa rozrostla o loď A-Rosa Brava, která tak kapacitu říčních plaveb společnosti rozšířila o dalších 202 pasažérů. Ti se mohou těšit na přátelskou atmosféru malé lodi, osobní servis, zajišťovaný padesátičlennou posádkou, a dostatek příležitostí k vyžití.

Sluneční paluba je za příznivého počasí ideálním místem pro trávení volného času. Kromě nádherných výhledů tady hosté najdou vířivku, lehátka a slunečníky. Pro potěchu těla a duše se pak mohou vydat do překvapivě prostorných lázní Spa-Rosa, které nabízí řadu procedur, masáže a sanárium. Sociálním centrem lodi je společenská místnost s barem a tanečním parketem.

Stravování hostů A-Rosa Brava zajišťují tři restaurace a dva bary. Zatímco venkovní restaurace připravuje grilované pokrmy, ta vnitřní se soustředí na středomořskou kuchyni a regionální a sezónní speciality. Vinný lístek ve vinné restauraci se mění na základě destinace.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining je možné zarezervovat za drobný poplatek přímo na palubě. Hosté Premium all inclusive mají v ceně zahrnutý také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
135m délka lodě
11,4m šířka lodě
12 rychlost v uzlech
204 max. počet pasažérů
99 celkový počet kabin

Kajuty

Hosté se na palubě mohou ubytovat v pohodlných a prostorných kajutách, zařízených kvalitními materiály. Většina z kajut má balkon, všechny jsou pak vybaveny dvoulůžkem rozložitelným na dvě samostatná lůžka, samostatnou koupelnou se sprchou, trezorem, klimatizací, televizí, sítí proti komárům, vysoušečem vlasů, ručníkem, vlněnou dekou, telefonem a županem (na vyžádání).


Zábava

A-Rosa Brava nabízí celou řadu prostor a možností k vyžití mezi exkurzemi v přístavech. K dispozici jsou:

  • Tři restaurace (venkovní, vnitřní a vinná restaurace) a dva bary
  • Společenská místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční paluba s vířivkou, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, šachy, minigolf
  • Půjčovna kol
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, sanarium s panoramatickými výhledy, zážitková sprcha, masáže, fitness centrum s moderním kardio vybavením, relaxační zóna