A-Rosa Flora

A-Rosa Flora rozšířila flotilu společnosti A-Rosa v dubnu 2012 a nabídla tak prostor pro dalších 186 pasažérů, kteří vyrážejí na průzkum přístavů rozložených podél překrásných evropských řek.

Sluneční paluba nabízí dostatek prostoru, lehátka a slunečníky rozložené kolem vyhřívaného bazénu a dobře zásobeného baru. Místem setkávání na lodi je společenský prostor Panorama Lounge s barem a tanečním parketem, kde se pořádají tematické večery a další zábavný program. K relaxaci zvou lázně Spa-Rosa, kde si hosté mohou užít řadu kosmetických a zkrášlovacích procedur, masáže nebo biosaunu. K dispozici jsou fitness centrum s moderním kardio vybavením, minigolf a cvičné golfové odpaliště. Rodiny ocení Dětský klub a zábavný program pro děti.

O stravování na lodi se starají dvě restaurace. Zatímco ta venkovní za příznivého počasí servíruje grilované speciality, ta vnitřní se soustředí na středomořskou kuchyni a regionální a lokální pokrmy. Podávána jsou také regionální vína a k dispozici jsou dále dva bary.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Za drobný poplatek je přímo na palubě možné rezervovat exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining. Hosté Premium all inclusive mají v ceně také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

1,8t Brutto tonáž
135m délka lodě
11,4m šířka lodě
12 rychlost v uzlech
186 max. počet pasažérů
95 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode
04.2012 Inaugurační plavba

Kajuty

A-Rosa Flora disponuje celkem 83 kajutami. Vnější kajuty nabízí prostor 14,5 m2 a část z nich má balkon. Kdo si chce užít trochu luxusu, může zvolit některé z apartmá. Junior apartmá mají plochu 21 m2 a vlastní balkon, dvěma balkony pak disponují apartmá Balcony s plochou 29 m2. Pro rodiny nebo větší skupiny cestujících jsou určeny rodinné kajuty o ploše 18 m2. Všichni hosté apartmá mají v ceně plavby minibar, prádelnu a službu žehlení, šampaňské na přivítanou nebo čerstvé květiny a ovoce.

Mezi standardní vybavení patří dvoulůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání). 


Zábava

Na lodi A-Rosa Flora se hosté rozhodně nudit nebudou, a to ani mimo přístavy. Využít mohou:

  • Dvě (vnitřní a venkovní) restaurace a dva bary
  • Společenskou místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční palubu s vyhřívaným bazénem, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, minigolf, obří šachy
  • Půjčovnu kol, cyklistické výlety, pěší výlety
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, fitness centrum s moderním kardio vybavením, masáže, relaxační místnost, biosauna, sanárium
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club – klub pro děti – a dětský program