A-Rosa Luna

V dubnu 2005 vstoupila do služby společnosti A-Rosa A-Rosa Luna, říční loď s maximální kapacitou 174 pasažérů. Těm nabízí plavbu se zastávkami v těch nejkrásnějších evropských městech, pohodlné kajuty i dostatek příležitostí k vyžití.

A-Rosa Luna je dobrou volbou pro příznivce aktivního trávení volného času i pro ty, kteří dávají přednost relaxaci. K odpočinku zve nejen sluneční paluba s vyhřívaným bazénem, lehátky a slunečníky, ale také překvapivě prostorné lázně Spa-Rosa s parní komorou, finskou saunou a širokou nabídkou procedur a masáží. Poznat nové přátele mohou hosté při tematickém večeru ve společenské místnosti s barem a tanečním parketem, únavu z předchozího dne pak vypotit v dobře vybaveném fitness centru nebo na cvičném golfovém odpališti. Program je připraven také pro děti.

Na palubě lodi jsou k dispozici dvě restaurace: vnitřní se zaměřuje na středomořskou kuchyni a regionální a lokální pokrmy, ta venkovní pak za příznivého počasí servíruje grilované speciality. Nabídka vín je poplatná destinaci a nabídku nápojů doplňují dva dobře zásobené bary.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Za drobný poplatek je přímo na palubě možné rezervovat exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining. Hosté Premium all inclusive mají v ceně také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
125,8m délka lodě
11,4m šířka lodě
13 rychlost v uzlech
174 max. počet pasažérů
86 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode
04.2005 Inaugurační plavba

Kajuty

Hosté A-Rosa Luna si mohou vybrat některou z 86 prostorných a pohodlných kajut. Kajuty mají elegantní design a jsou zařízené kvalitními materiály, většina z nich má balkon. Standardem jsou dvoulůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání). 


Zábava

A-Rosa Luna disponuje dostatkem společných prostor a příležitostí k trávení volného času mezi exkurzemi v přístavech. Hostům jsou k dispozici:

  • Dvě (vnitřní a venkovní) restaurace a dva bary
  • Společenská místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční paluba s vyhřívaným bazénem, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, minigolf, obří šachy
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, fitness centrum, masážní sprcha, relaxační místnost, finská sauna, parní místnost
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club – klub pro děti – a dětský program