A-Rosa Mia

Loď A-Rosa Mia je ve službě společnosti A-Rosa již od dubna 2003. Prostorná říční loď ubytuje na své palubě maximálně 242 pasažérů, kterým je k dispozici profesionální a přátelská 50členná posádka.

Přesto, že A-Rosa Mia není rozhodně plovoucím městem, její hosté mají k dispozici dostatek prostor, kde mohou strávit v průběhu plavby svůj den (či noc). Centrem prostorné sluneční paluby je vyhřívaný bazén s protiproudem, který obklopuje dostatek lehátek a slunečníků, pod nimiž je možné relaxovat a kochat se nádhernými výhledy. Ty může nabídnout také společenský prostor Panorama Lounge s barem a tanečním parketem pro ty, kteří by se při hudbě chtěli protancovat až do rána. Po náročné noci přijdou vhod lázně Spa-Rosa se širokou škálou relaxačních i léčebných procedur, kdo by snad chtěl únavu vypotit, může si zajít do dobře vybaveného fitness centra nebo si odpálit pár míčků.

Stravování na palubě lodi zajišťují dvě restaurace, v jejichž hledáčku je převážně středomořská kuchyně. Vnitřní restaurace připravuje regionální a sezónní speciality, které ta venkovní za příjemného počasí doplňuje o pochoutky na grilu. Café a Lounge bar mají na menu kávové speciality, víno a drobné občerstvení.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Exkluzivní 4chodová večeře A-ROSA Dining je za drobný poplatek a zarezervovat ji je možné přímo na palubě. Hosté Premium all inclusive mají v ceně také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
124,5m délka lodě
14,4m šířka lodě
13 rychlost v uzlech
242 max. počet pasažérů
100 celkový počet kabin

Kajuty

A-Rosa Mia nabízí ubytování v celkem 100 kajutách, některé z nich disponují třemi lůžky, což bude vyhovovat především rodinám.

Některé z kajut mají balkony, všechny bez výjimky jsou však prostorné, elegantně a kvalitními materiály zařízené. Vybavení tvoří dvoulůžko rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání). 


Zábava

Co se týče zábavy, mohou hosté využít:

  • Vnitřní a venkovní restauraci a dva (Café a Lounge) bary
  • Společenskou místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční palubu s vyhřívaným bazénem s protiproudem, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, obří šachy, minigolf
  • Půjčovna kol, cyklistické výlety
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, fitness centrum s moderním kardio vybavením, masážní sprchy a relaxační místnost, biosauna a finská sauna
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club – klub pro děti – a dětský program