A-Rosa Riva

Od dubna 2004 je součástí flotily říčních lodí společnosti A-Rosa loď A-Rosa Riva. Její maximální kapacita je 242 hostů, pro které má připraveno nejen pohodlné ubytování a kvalitní stravování, ale také pestrý program na palubě i na souši.

Sluneční paluba je prostorná a je na ní dostatek lehátek a slunečníků, k dispozici je tady také vyhřívaný bazén s protiproudem. Lázně Spa-Rosa nabízí širokou škálu procedur, příznivci aktivního trávení volného času ocení fitness centrum, cvičné odpaliště na golf nebo obrovské šachy. Společenský prostor Panorama Lounge je vybaven barem a tanečním parketem a jsou odsud nádherné výhledy.

Vnitřní restaurace servíruje regionální a sezónní speciality s důrazem na středomořskou kuchyni a lokální vína, ve venkovní restauraci na zádi se za příznivého počasí pořádá grilování. Na palubě jsou také dva bary - Café bar, servírující kávové speciality, víno a občerstvení, a Lounge bar.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Za poplatek je přímo na palubě možné zarezervovat exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining. Hosté Premium all inclusive mají v ceně zahrnutý také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
124,5m délka lodě
14,4m šířka lodě
13 rychlost v uzlech
242 max. počet pasažérů
100 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode
04.2004 Inaugurační plavba

Kajuty

Na palubě A-Rosa Riva je celkem 100 prostorných kajut, některé z nich disponují balkonem. Kajuty jsou vybavené dvoulůžkem rozložitelným na přání na dvě samostatná lůžka, samostatnou koupelnou se sprchou, trezorem, klimatizací, televizí, sítí proti komárům, vysoušečem vlasů, ručníkem, vlněnou dekou, telefonem a županem (na vyžádání). Samozřejmostí je elegantní design a použití vysoce kvalitních materiálů.

Rodiny se mohou ubytovat v některé z kajut se třemi lůžky.


Zábava

Na palubě A-Rosa Riva jsou hostům k dispozici:

  • Vnitřní a venkovní restaurace a dva (Café a Lounge) bary
  • Společenská místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční paluba s vyhřívaným bazénem s protiproudem, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, šachy
  • Půjčovna kol, cyklistické výlety
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, fitness centrum s moderním kardio vybavením, masážní sprchy a relaxační místnost, finská sauna a biosauna