A-Rosa Viva

V roce 2010 poprvé vyplula A-Rosa Viva, loď, která při plné obsazenosti ubytuje 202 hostů. Vzhledem ke své kapacitě loď nabízí přátelskou atmosféry a osobní servis, zároveň však dostatek prostoru, stravovacích možností a příležitostí k trávení volného času.

Na prostorné sluneční palubě jsou lehátka a slunečníky, nechybí ani vířivka. Příznivcům aktivního vyžití jsou k dispozici fitness centrum, cvičné odpaliště na golf a obrovské šachy, kdo chce relaxovat, může strávit den v lázních Spa-Rosa. Společenská místnost je vybavena posezením a tanečním parketem, večery tady zpestřuje hudba a další zábavný program či hry.

Na palubě jsou k dispozici tři restaurace a dva bary. Vnitřní restaurace servíruje regionální a sezónní speciality a soustředí se především na středomořskou kuchyni. Lokálně přizpůsobený je také vinný lístek ve vinné restauraci. V restauraci na zádi lodi probíhá za příznivého počasí grilování.

V ceně plavby jsou zahrnuté bufety, kde je možné sledovat přípravu jídla „v živém přenosu“, odpolední bufet s kávou, čajem a sladkým pečivem, minerální voda v rámci všech hlavních jídel, volná doba stravování a možnost vlastního výběru stolu ve vnitřní a venkovní restauraci a vinném baru. Exkluzivní 4chodovou večeři A-ROSA Dining je možné zarezervovat za drobný poplatek přímo na palubě. Hosté Premium all inclusive mají v ceně zahrnutý také nápojový balíček s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

3,5t Brutto tonáž
135m délka lodě
11,4m šířka lodě
11,9 rychlost v uzlech
202 max. počet pasažérů
99 celkový počet kabin
Nejmenší Velikost lode

Kajuty

A-Rosa Viva disponuje 99 pohodlnými prostornými kajutami, většina z nich má balkon. Design kajut je elegantní a použity jsou kvalitní materiály. Co se týče výbavy, nechybí dvoulůžko na přání rozložitelné na dvě samostatná lůžka, samostatná koupelna se sprchou, trezor, klimatizace, televize, síť proti komárům, vysoušeč vlasů, ručník, vlněná deka, telefon a župan (na vyžádání).

Některé z kajut mají tři lůžka, což ocení především rodiny.


Zábava

Navzdory své velikosti má A-Rosa co nabídnout, i co se týče trávení volného času. Hosté si mohou užít:

  • Tři restaurace (venkovní, vnitřní a vinná restaurace) a dva bary
  • Společenskou místnost s posezením a tanečním parketem
  • Sluneční palubu s vířivkou, lehátky a slunečníky
  • Cvičné odpaliště na golf, šachy, minigolf
  • Půjčovnu kol, cyklistické výlety, pěší výlety
  • Lázně A-Rosa Spa – široká nabídka procedur prováděných s pomocí produktů značek BABOR a ST BARTH, sanarium s panoramatickými výhledy, zážitková sprcha, masáže, fitness centrum s moderním kardio vybavením, relaxační místnost, venkovní část s vířivkou, lehátky a nádhernými výhledy
  • DJ, vaření „v přímém přenosu“, tematické večery, zábavné hry
  • Kids Club – klub pro děti – a dětský program