Celebrity Silhouette

Výletní loď Celebrity Silhouette svoji plavbu zahájila v roce 2011. S touto lodí máte další vynikající možnost, jak procestovat celou Evropu nebo navštívit slunný Karibik.

Loď patří do třídy Solstice a na její palubě vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas.

Výrobní cena Celebrity Silhouette byla přibližně 640 mil. USD.

122 400t Brutto tonáž
349m délka lodě
37m šířka lodě
24 rychlost v uzlech
2 898 max. počet pasažérů
1 425 celkový počet kabin
Střední Velikost lode
07.2011 Inaugurační plavba
02.2020 Poslední rekonstrukce

Kajuty

Celebrity Silhouette nabízí řadu různých kategorií kajut tak, aby vyhovovaly všem cestujícím. Kajuty jsou v kategoriích od vnitřních, až po rozlehlé apartmány.


Zábava

Na lodi je na výběr z mnoha restaurací, které vám poskytnou nevšední kulinářské zážitky. Unikátní koncept stolování zažijete třeba v Qsine, kde jsou jídla z celého světa připravována hravým způsobem a servírována netradiční formou. Určitě nevynechte ani luxusní Morano restaurant, kde si v elegantním prostředí můžete vychutnat špičkovou kuchyni. Na jídelním lístku najdete například stylovou prezentaci humra, pestrou nabídku řemeslně vyráběných sýrů z celého světa nebo široký výběr amerických a francouzských vín.

Nechte své tělo hýčkat pod rukama zkušených odborníků v unikátním wellness areálu Canyon Ranch SpaClub.

Specialitou na lodi je zatravněná vrchní paluba, která vybízí ke spoustě venkovních aktivit. Její součástí je i Lawn Club Grill. Ve stylové venkovní restauraci si můžete objednat výtečné grilované speciality nebo uspořádat vlastní grilovací party.

Na zatravněné palubě jsou k dispozici také komfortní altánky, které ve dne poskytnou útočiště před slunečním žárem, v noci z nich je krásná podívaná na noční oblohu. Hosté v nich mohou využít Wi-Fi připojení k internetu a donášku občerstvení v piknikových koších.

Večerní zábavu obstarají skvělá představení v Silhouette divadle, klidnější povahy ocení dobře vybavenou knihovnu.

Na palubě se nebudou nudit ani děti. Plno legrace si mohou užít v dětském klubu Fun Factory, pro starší je připraven Xclub Teen, kde najdou spoustu zábavy.

Plavby na Celebrity Silhouette

Španělsko, Portugalsko, Bermudy, USA z Barcelony na lodi Celebrity Silhouette

Loď: Celebrity Silhouette
Trasa: Španělsko, Portugalsko, Bermudy, USA
Nalodění: Barcelona, Španělsko
Vylodění: Fort Lauderdale, USA
Trvání: 13 nocí