X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Celebrity Summit

Výletní loď Celebrity Summit byla postavena v roce 2001. Loď patří do třídy Millennium a na její palubě vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas. V roce 2016 loď projde celkovou rekonstrukcí. Hosté se tak mohou těšit na zrenovované kajuty nebo luxusní střešní terasu s velkou obrazovkou a koktejlovým barem.

Výrobní cena Celebrity Summit byla přibližně 350 mil. USD.

90 940t Brutto tonáž
294m délka lodě
32,3m šířka lodě
24 rychlost v uzlech
2 218 max. počet pasažérů
975 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
10.2001 Inaugurační plavba
03.2019 Poslední rekonstrukce

Kajuty

Celebrity Summit nabízí řadu různých kategorií kajut tak, aby vyhovovaly všem cestujícím. Kajuty jsou v kategoriích od vnitřních, až po rozlehlé apartmány.


Zábava

Na lodi je mnoho restaurací, které vám poskytnou nevšední kulinářské zážitky. Nově budou moci hosté zajít do Tuscan Grille, kde servírují tradiční italské speciality doplněné o moderní kuchyni. Unikátní koncept stolování zažijete v Qsine, kde jsou jídla z celého světa připravována hravým způsobem a servírována netradiční formou.

Nechte své tělo hýčkat pod rukama zkušených odborníků v unikátním wellness areálu Canyon Ranch SpaClub.

Nezapomenutelné zážitky vám zůstanou z krásného Celebrity divadla plného skvělých představení, muzikálových show i komiků. Na lodi můžete také navštívit dechberoucí kouzelnické show, ve kterých iluzionisté kombinují tradiční kouzelnické postupy s nejnovějšími technologiemi.

Specialitou na lodi je unikátní solárium, které se po západu slunce promění na originální klub Liquid s DJs a světelnou show.

V roce 2012 byla loď zrenovována. Hostům je tak k dispozici 66 nových kajut AquaClass. Ty jsou vybaveny speciálními sprchami a vanami, které vám zaručí luxusní relaxaci jako v lázeňském areálu. Navíc cestující mají z kajut přímý přístup do jedinečné perské zahrady, která je oázou klidu a odpočinku na lodi. Pasažérům je také zajištěn exkluzivní vstup do Blu restaurantu, kde si mohou vychutnat lehkou a zdravou kuchyni.

Na palubě se nebudou nudit ani děti. Plno legrace si mohou užít v dětském klubu Fun Factory, pro starší je připraven Xclub Teen, kde najdou spoustu zábavy.

Na lodi je k dispozici:

  • Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille, restaurace Qsine aMartini Baru
  • Celebrity divadlo, kasino
  • Wellness areál Canyon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, kosmetický salón, běžecká dráha
  • Umělecká galerie, knihovna, konferenční centrum
  • Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen

Plavby na Celebrity Summit

USA, Haiti, Antigua a Barbuda, Dominika, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis z Ford Lauderdale na lodi Celebrity Summit

Loď: Celebrity Summit
Trasa: USA, Haiti, Antigua a Barbuda, Dominika, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis
Nalodění: Fort Lauderdale, USA
Vylodění: San Juan (Portoriko), USA
Trvání: 8 nocí