Celestyal Discovery

Vítejte na palubě velkolepého Celestyal Discovery, plavidla, které prvně letos vyplouvá na moře a slibuje nevšední zážitek jako žádný jiný. Připravte se na to, že se ponoříte do světa elegance a dobrodružství během plavby do kouzelných destinací. Společnost nabízí na palubě této lodi plavby na tři, čtyři nebo sedm nocí.

Třínoční a čtyřnoční trasy přinesou nabitý program a zavedou hosty do nejméně šesti kouzelných destinací Řecka a Turecka v romantickém Egejském moři. Vydejte se na fascinující cestu smaragdovými vodami, abyste se pokochali dechberoucí krajinou a poznali místní památky. Tyto pozoruhodné plavby Vás zvou nasát středomořský životní styl, ochutnat autentickou řeckou kuchyni a navštívit ikonická místa. Společnost nabízí varianty "zimní", které budou realizovány v říjnu, listopadu 2024 a březnu 2025 nebo "letní", které se uskuteční ve vybraných měsících od května do října 2024 a 2025

Při sedminoční plavbě zažijte nádherný svět Středozemního moře s návštěvou Evropy, Asie a Afriky. Tato fascinující prohlídka Vám dává příležitost navštívit některé z nejslavnějších světových památek, včetně pyramid v Gíze a starověkého Efesu. Toto úžasné dobrodružství Vás zavede i do okouzlujících měst jako jsou Káhira či Ašdod. Tyto plavby se uskuteční v prosinci 2025.

1 266 max. počet pasažérů
633 celkový počet kabin
01.2024 Inaugurační plavba

Kajuty

Ubytování na lodi Discovery je zárukou luxusu a pohodlí, které je navrženo tak, aby každému hostu na palubě poskytlo jedinečný zážitek. Vkusně zařízené prostory zdobené elegantním nábytkem vytvářejí atmosféru čisté relaxace. Ponořte se do plyšového povlečení, kochejte se úchvatnými výhledy na oceán a dopřejte si zasloužený klid.

Ať už si vyberete útulnou vnitřní kajutu, kajutu s oknem, balkonem nebo prostorné apartmá, Celestyal Discovery nabízí řadu možností ubytování, které vyhovují všem preferencím. Pro doplnění kompletních služeb je hostům k dispozici ochotný personál.

Kategorie:

(IA)
V těchto kajutách je možno ubytovat až 4 osoby. Součástí jsou 2 samostatná lůžka, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, a pro další osoby jsou k dispozici dvě vyklápěcí lůžka. Dále se zde nachází koupelna se sprchou, fén, telefon, televize a bezpečnostní schránka. Plocha kajut je přibližně 15 m2. Paluby 4 a 5.

(IB)
Tyto kajuty jsou určeny pro ubytování 2 osob. Disponují 2 samostatnými lůžky, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel. Dále je součástí koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečnostní schránka. Plocha kajut je přibližně 15 m2. Paluby 4 a 5.

(IC)
Tyto kajuty mají 4 lůžka formou 2 samostatných, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, a dále dvě vyklápěcí lůžka. Součástí je také koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečnostní schránka. Plocha kajut je přibližně 15 m2. Paluby 6 a 7.

Kategorie:

(XA)
Tyto kajuty s oknem nebo okénkem jsou určené pro 2 hosty. Disponují 2 samostatnými lůžky, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel. Dále je součástí koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránka. Plocha kajut je přibližně 14 m2. Paluby 4 a 5.

(XB)
V daných kajutách lze ubytovat až 4 osoby. Mají 2 samostatná lůžka, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, 3. a 4. lůžko je formou rozkládací pohovky nebo vyklápěcích lůžek. Dále je součástí koupelna s vanou nebo sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránka. Plocha kajut je přibližně 14 m- 17 m2. Paluby 3, 4 a 6.

(XBO)
Jedná se o kajuty s omezeným výhledem až pro 4 osoby. Mají 2 samostatná lůžka, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, 3. a 4. lůžko je formou rozkládací pohovky, dále koupelnu se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránku. Plocha kajut je přibližně 14 m- 17 m2. Paluby 6 a 7.

(XC)
Kajuty až pro 3 osoby, které mají 2 samostatná lůžka, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, 3. lůžko je formou rozkládací pohovky. Dále je součástí koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránka. Plocha kajut je přibližně 17 m2. Paluby 4, 5 a 6. 

(XD)
Kajuty také pro 3 osoby, které mají 2 samostatná lůžka, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel, 3. lůžko je formou rozkládací pohovky. Dále je k dispozici koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránka. Plocha kajut je přibližně 17 m2. Paluby 5 a 7.

Kategorie:

(BA)
Tyto kajuty mají balkon a jsou určené pro 2 osoby. Disponují 2 samostatnými lůžky, která lze na vyžádání spojit v manželskou postel. Dále je součástí koupelna se sprchou, fén, telefon, TV a bezpečností schránka. Plocha kajut je přibližně 17 m2. Paluba 7.

Kategorie:

(SG) Apartmá Grand Dream Suite
Toto prostorné apartmá s balkonem nabízí ubytování až pro 3 osoby. Disponuje 2 samostanými lůžky a rozkládací pohovkou, dále je k dispozici koupelna s vanou s tryskami, fén, telefon, TV a bezpečnostní schránka. Navíc je součástí apartmá také concierge služba, přednostní odbavení, bezplatná zásoba minibaru (3 plechovky nealko nápojů, 2 plechovky piva a 1 malá láhev vody na osobu na den) a v neposlední řadě vyhrazený prostor ve specializované restauraci. Plocha je přibližně 32 m2. Paluba 7.


Zábava

Na palubě velkolepého Discovery na Vás na každém kroku čekají kulinářské speciality. Elegantní kulinářské podniky i neformální restaurace vytvářejí symfonii chutí. Nabízejí to, co vyhovuje každému mlsnému jazýčku a preferencím, ať už toužíte po mezinárodní kuchyni, autentických regionálních jídlech nebo lahodných mořských plodech. Nechte se překvapit, jak zkušení kuchaři vytvářejí mistrovská díla, která jsou stejně vizuálně ohromující, jako jsou delikátní. 

Bary jsou útočištěm, kde si cestující mohou dopřát svůj oblíbený nápoj a zároveň maximálně využít neodolatelnou atmosféru lodi. S řadou sofistikovaných salonků a barů nabízí Celestyal Discovery rozmanitou škálu prostředí, která vyhovují každému vkusu a náladě. Ať už hledáte pulzující a živou atmosféru nebo útulný a intimní prostor, to vše na palubě najdete. Od stylového piano baru po energický bar u bazénu.  Tak jsou bary na lodi perfektními místy k odpočinku, socializaci a vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.

Celestyal Cruises myslí i na celistvost mysli, těla a ducha, proto můžete využít služeb lázní nebo se rozpumpovat v posilovně. Takže ať už cvičíte nebo relaxujete, budete se moci soustředit pouze sami na sebe.

Na palubě se nachází také dvě plně vybavené konferenční místnosti (samozřejmě včetně wi-fi), které jsou perfektními místy pro týmová setkání. Bez ohledu na to, zda jste na palubě služebně nebo za zábavou, bezcelní obchod je dokonalým místem, kde můžete doladit svůj outfit nebo najít nezapomenutelný suvenýr, který si vezmete s sebou domů.

Na lodi je k dispozici:

 • Restaurace - Grill Seekers s prvotřídním masem a mořskými plody, hlavní restaurace Thalassa podávající jídla formou a la carte nebo bufetu, bufetová The Taverna, The Pizza Oven
 • 7 barů - např. Ocean Bar, Star Bar and Lounge, Martini Bar and Lounge, Café Nation
 • Amphitheatro Show Lounge
 • Živá vystoupení, taneční lekce, diskotéka
 • Výuka jazyků, ručních prací, přednášky, turnaje
 • Kasino, karetní místnost
 • The Sozo lázně kosmetické centrum - nabízející různé druhy masáží, saunu, vířivou vanu, ajurvédskou terapii, ošetření pleti, vlasový styling, manikúru atd. 
 • Posilovna s výhledem na moře a plným vybavením, osobní lekce, jóga
 • Bazén
 • Dětský koutek
 • Konferenční místnost
 • Fotogalerie
 • Nákupní centrum Agora
 • Ordinace lodního lékaře