Costa Diadema

Costa Diadema je synonymem relaxace a zábavy. Pokud jste vždy toužili po plavbě lodí, neváhejte a nechte se vtáhnout okouzlujícím prostředím a atmosférou, která se snoubí v příjemné harmonii. Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a krásný lázeňský areál Solemio Spa, který osvěží a omladí tělo i duši. Na palubě Vás čekají bary, gurmánské restaurace, fitness, divadelní show, hry a mnoho dalších aktivit. Pokud cestujete s dětmi nenechte si ujít celou palubu věnovanou dětem s hradem a pirátskou galeonou. Naopak na terase 5. paluby si můžete užívat procházky a nebo si vychutnat koktejl při západu slunce. A večer po divadelní show můžete vyrazit třeba na taneční parket diskotéky.

Výrobní cena Costa Diadema byla přibližně 550 mil. USD.

132 500t Brutto tonáž
306m délka lodě
37,2m šířka lodě
20 rychlost v uzlech
4 947 max. počet pasažérů
1 862 celkový počet kabin
Střední Velikost lode
11.2014 Inaugurační plavba

Kajuty

Ubytování je zajištěno v 1 862 kajutách, a to ve vnitřních, s oknem, s balkonem a apartmánech.

Plocha vnitřních kajut je cca od 14 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), jsou ovšem i kajuty se dvěmi samostatnými postelemi, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek).

Vnitřní kajuty se nachází na palubách: 1, 2, 6, 7, 8, 9 a 10.

Podle umístění se vnitřní kajuty rozdělují na tyto podkategorie:
I1
I2
I3
I4

Plocha kajut s oknem je cca od 19 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), jsou ovšem i kajuty se dvěmi samostatnými postelemi, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky a v některých lze ubytovat až 5 osob. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek). 

Kajuty s oknem se nachází na palubách: 1, 2, 6, 7, 9 a 10.

Podle umístění se kajuty s oknem rozdělují na tyto podkategorie:
E1
E2

Kajuty s balkonem

Plocha kajut s balkonem je cca od 20 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), jsou ovšem i kajuty se dvěmi samostatnými postelemi, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky a v některých lze ubytovat až 5 osob. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek).

Kajuty s balkonem se nachází na palubách: 2, 6, 7, 8, 9 a 10.

Kajuty na 2. palubě mají lodžii místo balkonu. V případě nepříznivého počasí balkonové dveře mohou být uzamčeny posádkou. 

Podle umístění se kajuty s balkonem rozdělují na tyto podkategorie:
B1
B2
B3
B4

Apartmá Mini Suite (MS)

Plocha těchto apartmá s balkonem je cca od 24 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek). Paluby: 6, 7 a 8.

Apartmá s balkonem (S)

Plocha je přibližně cca 27 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a některá apartmá mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Součástí je také klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní TV, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Paluby: 7 a 9.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Plocha přibližně 37 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), apartmá mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky a v některých lze ubytovat až 5 osob. Součástí je také klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní TV, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Paluba: 7.

 


Zábava

Na palubě naleznete nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a lázeňský areál Solemio Spa, který osvěží a omladí tělo i duši.

Na lodi je k dispozici:
  • Restaurace - Fiorentino Restaurant, Adularia Restaurant, Corona Blu Restaurant, Pizzeria Pummid´Oro, Club Diadema, Tavola Teppanyaki Restaurant, Samsara Restaurant pro hosty lázeňského relaxačního centra
  • Bary a kluby - Birreria La Fiamma Pub, Grand Bar Orlov, Huit-Huit Wine Bar, Cigar Lounge, Bar Bollicine, Piano Bar, cukrárna nebo zmrzlinový bar a jiné
  • Spa Solemio, kde naleznete thalassoterapii, saunu, parní lázně, solárium či služby kadeřníka, ošetření pleťovými maskami, depilaci, manikúru
  • Fitness Centrum, multisportovní hřiště, venkovní běžecká dráha
  • Aquapark, bazény a vířivky
  • Divadlo Emerald, kde mohou návštěvníci každý večer shlédnout velkolepé představení, ať už muzikál, komediální show, akrobatické vystoupení, hry a mnoho dalšího
  • 4D kino, kasino Golden Jubilee, diskotéka Pietra Di Luna, Country rock klub, herní areál s laser game a videohrami, simulátor Formule 1, knihovna
  • Peppa Pig Area a Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének
  • Internetová kavárna, nákupní centrum
  • Ordinace lodního lékaře

Plavby na Costa Diadema

Španělsko, Francie, Itálie z Barcelony na lodi Costa Diadema

Loď: Costa Diadema
Trasa: Španělsko, Francie, Itálie
Nalodění: Barcelona, Španělsko
Vylodění: Arrecife, Lanzarote (Kanárské ostrovy), Španělsko
Trvání: 7 nocí