X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Costa Fascinosa

Celá loď Costa Fascinosa byla navržena architektem Joem Farcusem, který ji pojal jako "věc, která bude fascinovat". Na lodi vás bude obklopovat 329 originálních uměleckých děl od známých i začínajících autorů, kteří dostali volnost vytvořit vše podle vlastních představ.


Se svými 114 500 tunami je to jedna z největších italských obchodních námořních lodí. Tato výletní loď svou výzdobou vzdává poctu divadlu a její paluby jsou pojmenovány po slavných lidech, jako jsou: Zhivago, Aida, Tosca.

Vydejte se na okružní plavbu na Costa Fascinosa a nechte se fascinovat například obrovským atriem, které se otevírá u centrálního schodiště a propojuje devět palub - 3. až 13. Naopak děti určitě ocení aquapark s pirátskou výzdobou a pohádkovým zámkem.

  

 

Výrobní cena Costa Fascinosa byla přibližně 510 mil. USD.

114 500t Brutto tonáž
290m délka lodě
35m šířka lodě
23 rychlost v uzlech
3 800 max. počet pasažérů
1 508 celkový počet kabin
Střední Velikost lode
01.2011 Inaugurační plavba

Kajuty

Celkem se můžete ubytovat v 1 508 kajutách, z nichž 91 má přímý vstup do lázní. 524 kajut má vlastní balkón. Na lodi je k dispozici  i 58 apartmá s vlastním balkónem, 12 z nich má samostatný přístup do lázní.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 14 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka.

Paluby: 1, 2, 6, 7, 8 a 9.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 16 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Kajuty na 6., 7. a 9. palubě mají omezený výhled.

Paluby: 1, 2, 6, 7 a 9.

Kajuta s balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 20 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 6, 7, 8 a 9.

Mini Apartmá s balkonem (MS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 28 m2.

Paluby: 6, 7 a 8.

Třída Deluxe

Apartmá s balkonem (S)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 33 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 7 a 9.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 46 m2.

Paluba: 7.

   

Třída Samsara

Apartmá s balkonem (SU)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 32 m2.

Paluba: 10.

Apartmá Grand Suite s balkonem (SG)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 29 m2.

Paluba: 10.


Zábava

Na palubě se můžete těšit na vytříbené restaurace, které nabízejí pokrmy pětihvězdičkové úrovně, jedinečné lázně Samsara Spa, bazénový areál s obřím filmovým plátnem a posuvnou skleněnou střechou nebo na simulátor Formule 1 Grand Prix. Naleznete zde také více menších kajut pro hosty, kteří chtějí cestovat sami.

  

Na lodi je k dispozici:

  • 5 restaurací včetně wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 13 barů a klubů včetně Cognac & Cigar Baru and a Coffee & Chocolate Baru
  • Unikátní Samsara lázně o rozloze 6 000 m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium, tělocvičnou
  • Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha
  • 4D kino, kasino, simulátor Formule 1, knihovna,  divadlo, diskotéka
  • Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World
  • Internetová kavárna, nákupní centrum
  • Ordinace lodního lékaře

Plavby na Costa Fascinosa

Guadeloupe, Trinidad a Tobago, Grenada, Dominika, Svatá Lucie, Martinik z Pointe-à-Pitre, Guadeloupe na lodi Costa Fascinosa

Loď: Costa Fascinosa
Trasa: Guadeloupe, Trinidad a Tobago, Grenada, Dominika, Svatá Lucie, Martinik
Nalodění a vylodění: Pointe-à-Pitre (Guadeloupe), Zámořský departement Francie
Trvání: 7 nocí

Guadeloupe, Svatá Lucie, Barbados, Španělsko z Pointe-à-Pitre, Guadeloupe na lodi Costa Fascinosa

Loď: Costa Fascinosa
Trasa: Guadeloupe, Svatá Lucie, Barbados, Španělsko
Nalodění: Pointe-à-Pitre (Guadeloupe), Zámořský departement Francie
Vylodění: Barcelona, Španělsko
Trvání: 12 nocí