X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Costa Pacifica

Costa Pacifica poprvé vyplula na moře v roce 2009. Její sesterskou lodí je Costa Serena.

  

Loď je zasvěcená hudbě: styl i názvy palub jsou ze světa hudby. Skladatelé, opery a hudební nástroje zdobí každou část lodě. Během dne se na lodi hraje hudba. Zvláštní pozornost byla věnována zajištění bezchybné kvality zvuku na palubě a mistr Mauro Pagani napsal třicet hudebních skladeb výhradně pro tuto výletní loď. Pokud by vás unavila hudba, navštivte externí paluby a zaposlouchejte se do melodie vln.

  

 

Výrobní cena Costa Pacifica byla přibližně 500 mil. USD.

114 500t Brutto tonáž
290m délka lodě
35m šířka lodě
23 rychlost v uzlech
3 780 max. počet pasažérů
1 054 celkový počet kabin
Střední Velikost lode
01.2009 Inaugurační plavba

Kajuty

Na lodi je k dispozici 1 504 kajut, včetně 91 s přímým vstupem do lázní. 521 kajut je opatřeno vlastním balkónem. Ubytovat se je možné i v 58 apartmánech s vlastním balkónem, včetně 12 s přímým vstupem do lázní.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 12 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 1, 2, 6, 7, 8 a 9.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 15 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Kajuty na 6., 7. a 9. palubě mají omezený výhled

Paluby: 1, 2, 6, 7 a 9.

Kajuta s balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 18 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 6, 7, 8 a 9.

Mini Apartmá s balkonem (MS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 25 m2.

Paluby: 6, 7 a 8.

Třída Deluxe

Apartmá s balkonem (S)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 25 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 7 a 9.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 37 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 7.

  

Třída Samsara

Apartmá s balkonem (SU)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 25 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 10.


Zábava

Design lodi je inspirován hudbou, která vás zde bude provázet na každém kroku. Dekorace interiéru odkazují na mistrovská hudební díla a slavné symfonie.

Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a nejlepší lázeňský areál Samsara Spa, který osvěží a omladí tělo i duši. Některé  kajuty a apartmány navíc nabízejí přímý přístup do lázní Samsara. 

Nezapomenutelné zážitky vám poskytne stylové Stardust divadlo nebo originální simulátor Formule 1. Zkusit štěstí můžete v kasinu.

Pokud rádi trávíte čas aktivně, protáhněte tělo na multifunkčním sportovním hřišti, nebo zkuste venkovní dráhu na jogging.

Na lodi je k dispozici:

  • 5 restaurací včetně Clubu Blue Moon a restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 13 barů včetně Cognac & Cigar Baru a Coffee Chocolate Baru
  • Unikátní Samsara lázně o rozloze 6 000m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium a tělocvičnu
  • Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová joggingová dráha
  • Kasino, simulátor Formule 1, knihovna, divadlo Stardust, diskotéka
  • Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World
  • Internetová kavárna, nákupní centrum
  • Ordinace lodního lékaře

Plavby na Costa Pacifica

Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Antigua a Barbuda, Španělsko z La Romany na lodi Costa Pacifica

Loď: Costa Pacifica
Trasa: Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Antigua a Barbuda, Španělsko
Nalodění: La Romana, Dominikánská republika
Vylodění: Barcelona, Španělsko
Trvání: 13 nocí