MSC Bellissima

Nevšední zážitek bez ohledu na roční období slibuje MSC Cruises pasažérům, kteří si pro svoji plavbu zvolí její loď MSC Bellissima. Bellissima, která na moře poprvé vyplula 3.3.2019, nabízí vybavení, jímž může směle konkurovat svojí starší sestře, MSC Meraviglia.

Inovativní technologie „MSC for Me“ (MSC pro mě) propojuje hosty lodi s ostatními pasažéry, posádkou a lodí samotnou a slibuje tak ještě lepší zážitek. Dvoupatrová, 100 metrů dlouhá vnitřní promenáda se může pochlubit 80 metrů dlouhou LED kupolí, na kterou jsou 24 hodin denně promítány okouzlující panoramata včetně východů a západů slunce nebo noční oblohy. Promenáda je lemována řadou obchodů a také míst, kde se hosté mohou občerstvit, a večer se změní na místo plné živé hudby, zábavy a skvělých party. O Vaše pohodlí se na palubě stará 1.564 členů posádky.

Na palubě je na 20 barů a 10 restaurací a také nespočet možností, jak se zabavit, když loď zrovna nekotví v přístavu. Na každého pasažéra MSC Bellissima připadá skoro 10 metrů čtverečních veřejných ploch a prostor u hlavního bazénu, jenž je po setmění nádherně osvětlený a doplněný o obrovskou obrazovku, je jedním z největších, který lze na moři vůbec najít. Relaxovat mohou hosté v rozlehlých lázních, kdo dává přednost odpočinku aktivnímu, ocení moderní posilovnu vybavenou kardio a posilovacími stroji značky Technogym.

Hostům nejvyšší třídy MSC Yacht Club jsou na MSC Bellissima vyčleněny prostory, kam mají přístup jen oni a kde si mohou užívat soukromí a luxusu.

167 600t Brutto tonáž
315,8m délka lodě
43m šířka lodě
22,7 rychlost v uzlech
5 686 max. počet pasažérů
2 217 celkový počet kabin
Velká Velikost lode
03.2019 Inaugurační plavba

Kajuty

Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s oknem či balkónem a vnitřní kajuty, které cestujícím poskytující dostatek prostoru. 

Kajuty mají plochu od 10 m2 do 15 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IR2, IR1, IS):
IR2 - paluby 11, 12, 13, 14 - plocha 15 m2
IR1
- paluby 5, 8, 9, 10 - plocha 15 m2
IS
- paluby 5, 10, 11, 12, 13 a 14 - plocha 10 m2

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je 12 - 25 m2Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou patrového lůžka nebo rozkládací pohovky. Dále je k dispozici prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), minibar a trezor. 

Třída Fantastica (OL2, OR1, OM2, OO):
OL2 - paluba 9, 10, 11 - plocha 25 m2 - lze ubytovat až 6 osob
OR1 - paluba 5 - plocha 16 m2
OM2 - paluba 8 - plocha 12 m2
OO - paluba 8 - plocha 12 m2 - kajuty s částečně nebo zcela omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Většina kajut na 8. palubě má částečně nebo zcela omezený výhled.

Plocha kajut je od 12 m2 do 17 m2 s balkonem o ploše 4 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Dále je k dispozici prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), minibar a trezor. 

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 12221, 13150, 13250, 14155, 14099. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída Aurea (BA):
BA - paluby 11, 12, 13 - plocha 17 m2, balkon 4 m2

Třída Fantastica (BR3, BR2, BR1, BP, BS):
BR3 - paluby 13 a 14 - plocha 17 m2, balkon 4 m2
BR2 - paluby 11 a 12 - plocha 17 m2, balkon 4 m2
BR1 - paluby 8, 9, 10 - plocha 17 m2, balkon 4 m2
BP - paluby 8 a 14 - plocha 17 m2, balkon 4 m2 - kajuty s částečně omezeným výhledem
BS - paluby 13 a 14 - plocha 12 m2 - kajuty určené pro 1 osobu

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Většina kajut na 8. a 14. palubě má částečně nebo zcela omezený výhled.

MSC Yacht Club

Apartmá Royal Suite (YC3) 
Plocha Royal apartmá je 58 m2 s balkonem o ploše 39 m2, privátní vířivkou a venkovním jídelním stolem. Apartmá nabízí oddělený obývací prostor s jídelnou, dvoulůžko, které lze přestavět na dvě samostatné postele (na vyžádání), a také dvoupohovku, která může být rozložena a použita jako 3. a 4. lůžko. Dále jsou k dispozici prostorné šatní skříně, koupelna s vanou a sprchou, toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (v ceně), minibar, trezor a klimatizace. Paluba 15.

Apartmá Yacht Club Duplex s vířivkou (YJD)
Jedná se o dvoupatrové mezonetové apartmá s plochou 59 m2 s balkonem o ploše 23 m2, soukromou vířivkou a venkovním jídelním stolem. Na hlavním patře je otevřený obývací pokoj/jídelna s pohovkou, kterou je možné rozložit na dvoulůžko. Na druhém patře se nachází pohodlná manželská postel, kterou lze rozdělit na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Součástí apartmá jsou 2 šatní skříně, 2 koupelny (jedna s velkou vanou, jedna se sprchovým koutem), s toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (v ceně), minibar a trezor. Paluby 9 a 12.

Apartmá Deluxe Suite (YC1)
Plocha je 26 m2 s vlastním balkonem o ploše 5 m2. Nabízí pohodlnou manželskou postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), posezení s pohovkou, kterou lze rozložit a použít jako 3. a 4. lůžko. Dále je k dispozici prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon, trezor a minibar. Paluby 14, 15, 16 a 18.

Za zvláštní zmínku stojí tzv. "Křišťálová kabina" č. 16018 se 700 000 krystaly použitými ke zkrášlení prostoru, včetně krystalizovaného nábytku (noční stolky, příborník a konferenční stolek). Nástěnné svícny byly speciálně navrženy a nabízejí úžasné osvětlení v celé kabině a stěny mají nádech půvabu s krásnými korálovými kresbami.

Apartmá vnitřní (YIN)
Plocha apartmá je 15 m2. Nabízí pohodlnou manželskou postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále je k dispozici prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon, trezor a minibar. Paluby 14, 15 a 16.

Třída Aurea

Apartmá Grand Suite Aurea s terasou a vířivkou (SXJ)
Plocha apartmá je 39 m2 s velkým rohovým balkonem s plochou 36 m2, kde se nachází privátní vířivka. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), možnost 3. a 4. lůžka je formou patrového lůžka nebo rozkládací pohovky. K dispozici je také prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), klimatizace, minibar a trezor. Paluba 12.

Apartmá Premium Suite Aurea s terasou a vířivkou (SLJ)
Plocha apartmá je 27 m2 s velkým rohovým balkonem s plochou 26 - 30 m2, kde se nachází privátní vířivka. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), možnost 3. a 4. lůžka je formou patrového lůžka nebo rozkládací pohovky. K dispozici je také prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), klimatizace, minibar a trezor. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmá Premium Suite Aurea (SL1)
Plocha apartmá je 25 m2 s balkonem o ploše 6 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), možnost 3. a 4. lůžka je formou patrového lůžka nebo rozkládací pohovky. V daném typu apartmá lze ubytovat až 6 osob. K dispozici je také prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, toaletní kout s fénem, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), klimatizace, minibar a trezor. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.
Zábava

Na lodi je k dispozici:

 • 10 restaurací a 20 barů
 • Obchody, butiky
 • Divadlo London, interaktivní kino
 • Lázně MSC Aurea Spa - luxusní balijské lázně s termální částí, salonem krásy, nehtovým studiem a nespočtem možností k relaxaci těla i duše
 • Posilovna MSC Bellissima gym - vybavená kardio a posilovacími stroji značky Technogym a nabízející také skupinové lekce nebo hodiny s trenérem
 • Polar Aquapark – vzrušující prostor se třemi klikatými skluzavkami, Himalájským mostem a řadou bazénů a atrakcí pro všechny věkové skupiny
 • TV Studio & Bar – nejmodernějšími technologiemi vybavený multifunkční prostor s televizním a rádiovým studiem vysílajícím živé soutěže, kvízy, talentové hry a další zábavný obsah, atmosférickým komediálním klubem, karaoke barem a prostorem určeným pro živou hudbu
 • Attic Club – stylový noční klub určený pro taneční party
 • Sportplex – prostorný zábavní park se stadionem pro sporty a hry v průběhu dne a taneční party po setmění
 • Simulátory F1 – dvě závodní auta založená na virtuální realitě
 • Bowlingové dráhy
 • Dětský klub – místo, kde si děti od 1 do 3 let mohou užít řadu aktivit a her vzniklých na základě partnerství se společnosti Chicco
 • Mini a juniorský klub – klub pro děti od 3 do 11 let plný nespočtu zábavných aktivit a prvků, které přináší partnerství se společností LEGO, a to včetně speciální akce LEGO® Experience On Board – dne věnovaného zábavným LEGO aktivitám pro celou rodinu
 • Kluby pro teenagery – dva kluby pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let, navíc speciální prostor pouze pro náctileté, který slouží jako kino, hrací místnost a diskotéka

 

Plavby na MSC Bellissima