MSC Magnifica

Na moře byla MSC Magnifica oficiálně spuštěna počátkem března 2010 poté, co byla s velkou slávou pokřtěna v německém Hamburku – kým jiným než oblíbenou kmotrou MSC, Sophií Loren.

Tato loď se chlubí špičkovým designem kombinovaným s nejmodernějšími technologiemi. Není divu, spojuje v sobě totiž to nejlepší z tříd Fantasia a Musica.

Magnifica je vybavena zatahovací střechou, která je jako dělaná pro plavby pořádané v zimních měsících.  

Náklady na stavbu MSC Magnifica se vyšplhaly až k 547 mil. USD.

95 128t Brutto tonáž
293,8m délka lodě
32,2m šířka lodě
22,9 rychlost v uzlech
3 223 max. počet pasažérů
1 259 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
03.2010 Inaugurační plavba

Kajuty

Magnifica má celkem 16 palub. Na dolních palubách se nacházejí společenské prostory, ve vyšších jsou kajuty. Kajuty se rozdělují na vnitřní, s oknem, s balkonem a apartmá. Nejoblíbenější jsou pak ty s balkóny a krásnými výhledy na mořskou hladinu.

Plocha vnitřních kajut je 13 - 14 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IM2, IM1):
IM2 - paluby 11 a 12 - plocha 13-14 m2 
IM1 - paluby 5, 8, 9, 10 - plocha 13 m2 

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je přibližně 14 - 16 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (OR1, OO):
OR1 - paluba 5, 8, 12 - plocha 14-16 m2 
OO - paluba 8 - plocha 15 m- kajuty s omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Kajuty s oknem na 8. palubě mají omezený výhled.

Tyto kajuty s plochou přibližně 14 - 18 m2 mají balkon cca 4 - 5 m2 velký. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky. Dále je k dispozici prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), minibar a trezor. 

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 10190, 11197, 12161. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída Aurea (BA):
BA - paluby 10 a 11 - plocha 16 m2, balkon 5 m2

Třída Fantastica (BL1, BR2, BR1, BM2, BM1, BP):
BL1 - paluby 8 a 9 - plocha 18 m2, balkon 4 m2
BR2 - paluby 10, 11, 12, 14, 15 - plocha 16 m2, balkon 5 m2
BR1 - paluba 9 - plocha 16 m2, balkon 5 m2
BM2 - paluby 10, 11, 12, 14 - plocha 14 m2, balkon 5 m2
BM1 - paluby 8 a 9 - plocha 14 m2, balkon 5 m2
BP - paluba 12 - plocha 16 m2, balkon 5 m2 - kajuty s částečně omezeným výhledem

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Většina kajut s balkonem na 12. palubě má omezený výhled.

Apartmá mají plochu 23 - 25 ma soukromý balkon o ploše 6 m2 . Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Ve třídě Premium je  3. a 4. lůžko dostupné ve formě rozkládací pohovky. Ve třídě Deluxe je 3. lůžko formou vyklápěcího lůžka a 4. až 5. lůžko formou rozkládací dvoupohovky, lze zde tedy ubytovat až 5 osob. V apartmánech se dále nachází prostorná skříň, koupelna s vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (SL2, SL1, SR1):
SL2 - paluba 15 - plocha 25 m2, balkon 6 m2
SL1 - paluba 14 - plocha 25 m2, balkon 6 m2
SR1 - paluby 9, 10, 11, 12 - plocha 23 m- lze ubytovat až 5 osob


Zábava

Na jídlo můžete zajít do pěti jedinečných restaurací, kde to hýří chutěmi z celého světa. Relaxaci a odpočinek pak poskytne dvanáct tematicky zařízených barů. Stačí si jen vybrat ten váš.

Pokud rádi odpočíváte aktivně, ani vás loď nezklame. Čekají tu na vás vířivky, solárium nebo bazén se stahovací střechou, který umožní koupání za jakéhokoliv počasí.

Pro sportovní nadšence jsou připravené tenisové kurty, moderní tělocvična nebo bowling.

V samém srdci lodě  se nacházejí unikátní MSC Aurea Spa. Hýčkat vás zde budou zruční maséři z Bali nebo špičkově kvalifikovaný kosmetický a kadeřnický personál.

Na lodi je k dispozici:

 • 5 restaurací nabízejících jídla z celého světa, 12 barů (mimo jiné i Sport bar s biliárovými stoly nebo Cigar bar)
 • Videoherna, 4D kino, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, knihovna, internetová kavárna, kasino
 • Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal
 • Butiky
 • Ordinace lodního lékaře

Na lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažíjí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře.  

V lázních najdete

 • 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny
 • Aromaterapie, thalassoterapie, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké lázně
 • Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla
 • Salón krásy a kadeřnictví
 • Fitness centrum
 • “Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru
 • 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Plavby na MSC Magnifica