X Aktuální informace o provozu lodních společností »

MSC Magnifica

Na moře byla MSC Magnifica oficiálně spuštěna počátkem března 2010 poté, co byla s velkou slávou pokřtěna v německém Hamburku – kým jiným než oblíbenou kmotrou MSC, Sophií Loren.

Tato loď se chlubí špičkovým designem kombinovaným s nejmodernějšími technologiemi. Není divu, spojuje v sobě totiž to nejlepší z tříd Fantasia a Musica.

Magnifica je vybavena zatahovací střechou, která je jako dělaná pro plavby pořádané v zimních měsících.  

Náklady na stavbu MSC Magnifica se vyšplhaly až k 547 mil. USD.

95 128t Brutto tonáž
293,8m délka lodě
32,2m šířka lodě
22,9 rychlost v uzlech
3 223 max. počet pasažérů
1 259 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
03.2010 Inaugurační plavba

Kajuty

Magnifica má celkem 16 palub. Na dolních palubách se nacházejí společenské prostory, ve vyšších jsou kajuty. Kajuty se rozdělují na vnitřní, s oknem, s balkonem a apartmá. Nejoblíbenější jsou pak ty s balkóny a krásnými výhledy na mořskou hladinu.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m(20 mkajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 8, 9, 10 a 11.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko.  Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha přibližně 13 m(20 mkajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí). Paluby 5, 10, 11 a 12.

Třída Bella

Kajuty v této třídě mají okno s omezeným výhledem. 

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. patrové lůžko. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 15 - 17 m (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluba 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko patrové. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 15 - 17 m2 (Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 5 a 8.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Některé kajuty mají omezený výhled. Plocha od přibližně od 14 do 27 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10 a 11.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 14 do 27 m(Toto rozmezí zahrnuje jak klasické kajuty, tak kajuty pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, které jsou větší). Paluby 8, 9, 10, 11 a 12.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 14 do 27 m2. Paluby 9, 11, 12, 14 a 15.

     

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 10190, 11197, 12161. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída Aurea

Dvoulůžko královské velikosti, které může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. lůžko formou patrového lůžka a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. Klimatizace, prostorná skříň, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor. Plocha od přibližně 31 m2 včetně přibližně 6 mbalkonu. Paluby 9, 10, 11, 12, 14 a 15.

Rodinné Apartmá - Třída Aurea

Některé kajuty nabízejí ubytování až pro 5 osob, skládají se z obývací části a ložnice. 3., 4. lůžkou je rozkládací dvoupohovka a 5. lůžko patrové lůžko. Plocha od přibližně 31 m2 včetně přibližně 6 mbalkonu.


Zábava

Na jídlo můžete zajít do pěti jedinečných restaurací, kde to hýří chutěmi z celého světa. Relaxaci a odpočinek pak poskytne dvanáct tematicky zařízených barů. Stačí si jen vybrat ten váš.

Pokud rádi odpočíváte aktivně, ani vás loď nezklame. Čekají tu na vás vířivky, solárium nebo bazén se stahovací střechou, který umožní koupání za jakéhokoliv počasí.

Pro sportovní nadšence jsou připravené tenisové kurty, moderní tělocvična nebo bowling.

V samém srdci lodě  se nacházejí unikátní MSC Aurea Spa. Hýčkat vás zde budou zruční maséři z Bali nebo špičkově kvalifikovaný kosmetický a kadeřnický personál.

Na lodi je k dispozici:

 • 5 restaurací nabízejících jídla z celého světa, 12 barů (mimo jiné i Sport bar s biliárovými stoly nebo Cigar bar)
 • Videoherna, 4D kino, divadlo, diskotéka, galerie umění, bowling, knihovna, internetová kavárna, kasino
 • Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal
 • Butiky
 • Ordinace lodního lékaře

Na lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažíjí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře.  

V lázních najdete

 • 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny
 • Aromaterapie, thalassoterapie, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké lázně
 • Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla
 • Salón krásy a kadeřnictví
 • Fitness centrum
 • “Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru
 • 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Plavby na MSC Magnifica