X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

MSC Meraviglia

 

Na začátku června 2017 byl slavnostně pokřtěn nový přírůstek do flotily MSC Cruises, Meraviglia. Loď je aktuálně čtvrtým největším výletním plavidlem světa: je dlouhá přes 300 metrů, váží 171 598 tun, má 19 palub a pojme až 5 714 pasažérů. Meraviglia je bezkonkurenčně nejinovativnějším plavidlem společnosti, která ji proto nazývá „loď pro každé roční období navržená vašimi sny“.


Meraviglia disponuje těmi nejmodernějšími technologiemi, které z vaší plavby udělají životní zážitek. Ubytujte se v některé z kajut nebo luxusních apartmánů, které skvěle kombinují pohodlí a styl. Procházejte se po promenádě s nejdelší LED klenbou na moři. Dopřávejte si gurmánské zážitky ve více než 12 různých restauracích a barech a užívejte si zábavu, která nemá obdoby. Vypravte se na palubě Meraviglie do středomořských přístavů: navštivte historickou Neapol v Itálii a maltskou Valletu zapsanou na seznam UNESCO, obdivujte umění španělské Barcelony a ve francouzské Marseille si vychutnejte prvotřídní rybí polévku boullabaisse.

 Podívejte se na aktuální plavby této lodě

To nejlepší z MSC Meraviglia

  • Gallerie Meraviglia – Projděte se pod nejdelší LED klenbou na moři po bezmála 100 metrů dlouhé centrální promenádě s butiky a restauracemi.
  • Polar Aquapark – Zažijte maximální vzrušení v nejspletitějším vodním parku, který na palubě výletních lodí najdete. Čekají na vás tři tobogany, Himalájský most a celá řada bazénů.
  • Jedinečná zábava – Užijte si nezapomenutelný zážitek z představení Cirque du Soleil v unikátním prostředí Carousel Lounge, otáčivém prostoru vybudovaném na míru těmto světově známým umělcům. Zazávoďte si na simulátorech Formule 1 a nenechte si ujít ani komediální klub nebo karaoke.
  • Luxusní ubytování – Rozmazlujte se a vyberte si jeden z prvotřídních apartmánů třídy MSC Yacht Club se značkovými ergonomickými matracemi, polštáři a župany z egyptské bavlny, italským ložním prádlem a koupelnami z mramoru. Samozřejmostí jsou přednostní nalodění a vylodění, pokojová služba 24 hodin denně nebo all-inclusive stravování.
  • Prvotřídní kuchyně – Na více než 12 místech na lodi se vaše chuťové buňky budou doslova tetelit blahem. Středomořské pokrmy z těch nejčerstvějších surovin, americký steakhouse nebo stylová japonská restaurace servírující asijské speciality – to je spolu s čokoládovnou, šampaňským a koktejlovým barem jen výběr z toho, co vás na lodi čeká.


Aby toho nebylo málo, dostanete do rukou „MSC for me“, interaktivní technologii, která vás propojí s posádkou a celou lodí. „MSC for me“ bude váš navigátor, plánovač, komorník, chůva, ale také prostředek, jak se spojit se svojí rodinou a známými. 


MSC Meraviglia poprvé vyplula před pár dny a aktuálně vás na své palubě vezme na týdenní plavby po Středozemním moři. Užijte si překrásnou krajinu z paluby ještě úchvatnější lodi.


171 598t Brutto tonáž
315,8m délka lodě
43m šířka lodě
22,7 rychlost v uzlech
5 714 max. počet pasažérů
2 244 celkový počet kabin
Velká Velikost lode
06.2017 Inaugurační plavba

Kajuty

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní studio

Jednolůžko může být přestavěno na pohovku. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 12,2 m2. Paluby 5, 9, 10, 11, 12, 13 a 14. 

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluba 13.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluby 5 a 8.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání).Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluby 5, 8, 9, 10 a 11.

Super Family - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. jsou řešená formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Zahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu. Paluby 9, 10 a 11.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, trezor a klimatizace. Plocha přibližně 15-18 m2. Paluba 8.

Třída Bella

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 8, 9, 10, 11, 12 a 13.

Třída Fantastica

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Rodinné kajuty - Třída Fantastica

Tyto kajuty jsou schopné pohodlně ubytovat až 10 osob. 3. a 4. lůžko jsou řešena formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovkyZahrnují dvě nebo více propojených kajut, každá z nich má vlastní koupelnu. Paluby 9, 10, 11, 12, 13 a 14.

Třída Wellness

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou palandy nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2. Paluby 13 a 14.

Třída Aurea

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, klimatizace a trezor. Plocha přibližně 19 m2 (kajuty pro hosty s tělesným postižením nebo omezenou pohyblivostí jsou větší). Paluby 13 a 14.

Některé kajuty mají větší balkon, ale mírně zhoršený výhled např.: 9235, 10278, 12125, 13150. Další kajuty najdete na plánu lodi, nebo se můžete informovat u nás.

Třída MSC Yacht Club

Královské apartmá

Dvoulůžko, prostorná skříň. Pohovka a dvoupohovka. Koupelna s vanou a sprchou. Klimatizace, interaktivní televize, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Bar, lednice a kávovar typu Nespresso. Plocha přibližně 65 m2, 40 m2 balkón s jídelním stolem a soukromou vířivkou. Paluba 15.

Apartmá Deluxe

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Některé kajuty je možné propojit v rodinné kajuty. Plocha přibližně 28 m2 s balkonem. Paluby 14, 15, 16 a 18.

Vnitřní apartmá

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek). Minibar, kávovar typu Nespresso a trezor, klimatizace. Plocha přibližně 16 m2. Paluby 14, 15 a 16.

Wellness apartmí Deluxe

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou rozkládací dvoupohovky. Prostorná skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem. Interaktivní televize, telefon. K dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar, kávovar typu Nespresso, trezor a klimatizace. Zařízení Technogym Kinesis. Některé kajuty je možné propojit v rodinné kajuty. Plocha přibližně 28 ms balkonem. Paluba 14.

Třída Aurea

Apartmá Duplex

Dvoupatrová luxusní kajuta. Na hlavním patře otevřený obývací pokoj/jídelna s pohovkou, kterou je možné rozložit na dvoulůžko. Na druhém patře manželská postel s dvoulůžkem, které může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Klimatizace, 2 šatny, 2 koupelny (jedna s vanou, jedna se sprchovým koutem), interaktivní televize, 2 telefony, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký balkon s vířivkou. Plocha přibližně 52 m2. Paluby 12 a 13.

Apartmá s rohovým balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). , dvoupohovka. Klimatizace, velká skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní televize, telefon, k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek), minibar a trezor. Velký rohový balkon se soukromou vířivkou. Plocha přibližně 28-38 m2. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.


ZábavaExkluzivní partnerství s Cirque du Soleil přináší na loď MSC Meraviglia jedinečný zážitek


Cirque du Soleil na moři (Cirque du Soleil at Sea), to je unikátní kulturní zážitek, kteří si teď mohou užít hosté MSC Cruises na palubě její lodi MSC Meraviglia. MSC Cruises uzavřela výhradní partnerství se světově úspěšnou společností Cirque du Soleil, aby svým klientům mohla nabídnout prvotřídní zábavu, na kterou jen tak nezapomenou.  

Volba byla jasná: kromě toho, že Cirque du Soleil patří mezi to nejlepší, čím světový zábavní průmysl v současné době disponuje, sdílí s MSC Cruises také řadu hodnot: poskytuje vysoce kvalitní služby, působí v multikulturním prostředí a je aktivní na poli společenské odpovědnosti.

Na show Cirque du Soleil se mohou těšit hosté výletních lodí MSC Meraviglia 2017, 2019, 2020, 2021, a to po dobu celých 10 let na každé z lodí. Premiérové představení proběhlo při příležitosti křtu nové MSC Meraviglia v červnu 2017 a od července si hosté mohou užívat dvě 40minutové show – Viaggio a Sonor – každý večer 6 dní v týdnu. Show Cirque du Soleil probíhají v Carousel Lounge, otáčivém prostoru navrženém architektem Marcem de Jorio přímo na míru těmto světově známým umělcům.


Bezprostředně před představením se pro 120 ze 413 možných hostů každé show nabízí možnost povečeřet přímo v Carousel Lounge. Balíček večeře s představením stojí 35 € (39 $) a kromě jedinečného zážitku obsahuje tříchodové menu s možností výběru hlavního chodu (ryba, maso nebo vegetariánská volba). K dispozici je také nápojový balíček v hodnotě 15 € (16,50 $), v rámci něhož si hosté užijí koktejl “Středomořský sen” (Mediterranean Dream), namíchaný na přání buď s alkoholem, nebo jako nealkoholický nápoj.


Počet účastníků každého představení je omezený kapacitou sálu, a proto je rezervace předem nezbytná. Balíčky si hosté mohou objednat ještě před plavbou, a to prostřednictvím webové stránky společnosti (přesné datum a místo k sezení pak potvrdí přímo na lodi) nebo za pomoci cestovního agenta. Rezervace představení je možná také přímo na palubě: přes interaktivní obrazovky, mobilní aplikaci, interaktivní televizi v kajutách nebo informační bod u vstupu do Carousel Lounge na palubě číslo 7.

 

 

Plavby na MSC Meraviglia