MSC Orchestra

MSC Orchestra byla postavena v roce 2007. A hned v květnu stejného roku poprvé vyplula na moře. 

Prostory lodě nabízejí elegantní a luxusní zážitek. Hosté si zde mohou vybrat z mnohostranných druhů zábavy, volnočasových aktivit i odpočinkových zón.

Výrobní cena MSC Orchestra byla přibližně 360 mil. USD.

92 409t Brutto tonáž
293,8m délka lodě
32,2m šířka lodě
23 rychlost v uzlech
3 223 max. počet pasažérů
1 275 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
01.2007 Inaugurační plavba

Kajuty

Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem a vnitřní kajuty

Plocha vnitřních kajut je 14 - 17 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IR2, IR1):
IR2 - paluby 12, 14, 15 - plocha 14 m2 
IR1 - paluby 5, 8, 9, 10, 11 - plocha 14-17 m2 

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je přibližně 16 - 17 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (OR2, OR1, OO):
OR2 - paluba 8 - plocha 16 m2 
OR1 - paluba 5 - plocha 17 m2 

OO - paluba 8 - plocha 16 m- kajuty s omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Většina kajut s oknem na 8. palubě mají částečně nebo zcela omezený výhled.

Kajuty s plochou 15 - 18 m2 se soukromým balkonem s plochou přibližně 4 - 5 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (BA):
BA - paluby 9, 10, 11 - plocha 18 m2, balkon 5 m2

Třída Fantastica (BL2, BL1, BR2, BR1, BP):
BL2 - paluby 12, 14, 15 - plocha 18 m2, balkon 5 m2
BL1 - paluby 8 a 9 - plocha 18 m2, balkon 4-5 m2
BR2 - paluby 10, 11, 12, 14, 15 - plocha 15 m2, balkon 5 m2
BR1 - paluby 8 a 9 - plocha 15 m2, balkon 5 m2
BP - paluby 8, 9, 10, 11, 12 - plocha 18 m2, balkon 5 m- kajuty s částečně omezeným výhledem

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Některé kajuty s balkonem na 8. - 12. palubě mají částečně omezený výhled.

Apartmá mají plochu 26 ma soukromý balkon o ploše 4 m2 . Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), 3. a 4 lůžko je dostupné ve formě rozkládací dvoupohovky. V kajutě je prostorná skříň, koupelna s vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (SL1):
SL1 - paluba 15 - plocha 26 m2, balkon 4 m2


Zábava

Pokud máte rádi aktivní trávení času, určitě oceníte jedinečné sportovní centrum s tělocvičnou, pěti bazény nebo dráhou na jogging.

Na lodi Orchestra prožijete netradiční kulinářská dobrodružství. Zavítejte třeba do Šanghajské restaurace, která nabízí vyhlášené asijské speciality. Nebo ochutnejte italskou pizzu v restauracích Four Seasons a La Piazzetta.

Po jídle můžete zajít do exotického Savannah baru s živou hudbou nebo zkusit štěstí v Palm Beach Kasinu. Kulturní nadšenci ocení stylové divadlo Covent Garden.

Tvůrci lodě mysleli i na děti. Ty se mohou vyřádit v herně zařízené ve stylu divoké džungle, starší pak mohou zajít do Teens klubu.

Na lodi je k dispozici:

 • 3 restaurace, 9 barů (mimo jiné Wine bar nebo Savannah bar)
 • Galerie, Palm Beach kasino, divadlo Covent Garden, herna pro děti, videoherna, knihovna, internetová kavárna
 • Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér
 • Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal
 • Butiky
 • Ordinace lodního lékaře

Na lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažijí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře.  

V lázních najdete

 • 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny
 • Aromaterapie, manikúra, pedikúra
 • Sauny a turecké lázně
 • Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla
 • Salón krásy a kadeřnictví
 • Tělocvična
 • “Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru
 • 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Plavby na MSC Orchestra