MSC Seascape

Na konci roku 2022 rozšířila flotilu MSC Cruises MSC Seascape. Nová loď třídy Seaside EVO je ještě větší a bohatší než její starší sestry třídy Seaside Class. Tato loď, dlouhá 339 metrů, je vybavena nejpokročilejší technologií šetrnou k životnímu prostředí – od čištění výfukových plynů po systémy nakládání s odpady a recyklaci – a také technologií, která ještě zvýší její energetickou efektivitu.

Objevujte nové obzory na moři na palubě MSC Seascape, která vzdává hold kráse oceánu celou řadou inovativních designových prvků, které hostům umožňují vychutnat si nové obzory na moři prostřednictvím svých působivých venkovních prostor určených pro relaxaci, stolování a zábavu.

Designové prvky, veřejné prostory a názvy míst na palubě jsou inspirovány metropolí New York City. Patří mezi ně impozantní 3 metry vysoká replika Sochy Svobody v srdci kasina a nově navržená rozsáhlá obchodní a zábavní zóna s příhodným názvem Times Square. Dominantou je působivá 8,5 metru vysoká LED stěna pokrývající čtyři paluby s projekcí ikonického panoramatu zábavního centra na Manhattanu, které se může měnit ze dne na noc.

MSC Seascape nabízí 13 000 m² venkovního prostoru. Mezi výjimečné designové prvky patří velkolepý Most vzdechů se skleněnou podlahou umístěný na jedinečném vyhlídkovém místě, úchvatné panoramatické zadní výtahy a stylová mola se skleněnou podlahou po obou stranách lodi na nábřežní promenádě.

169 380t Brutto tonáž
339m délka lodě
41m šířka lodě
21,8 rychlost v uzlech
5 632 max. počet pasažérů
2 270 celkový počet kabin
Velká Velikost lode
01.2023 Inaugurační plavba

Kajuty

Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem a vnitřní kajuty

Plocha kajuty je přibližně 14 - 28 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou, toaletní kout s fénem, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. V některých kajutách lze ubytovat až 5 osob.

Třída Fantastica (IL1, IR2, IR1):
IL1 - paluba 10 - plocha 28 m2
IR2 - paluby 11, 12, 13, 14, 15 - plocha 14-16 m2
IR1 - paluby 5, 9, 10 - plocha 14 m2

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je 17 m2. Dvoulůžkovou postel lze rozdělit na 2 samostatné (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou patrové postele nebo rozkládací pohovky. V kajutě se nachází relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem, toaletní kout s fénem. Dále je k dispozici interaktivní TV, telefon, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), trezor či minibar. V kajutách Premium je možné ubytovat až 6 osob. 

Třída Fantastica (OR1):
OR1 - paluba 5 - plocha 17 m2 

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut je 16 - 17 m2 s balkonem 5 - 9 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko patrové nebo formou rozkládací pohovky. V kajutě se nachází posezení s pohovkou, koupelna se sprchou nebo vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení (za poplatek), minibar a trezor. Některé balkony mají kovovou balustrádu místo prosklené.

Třída Aurea (BA):
BA - paluby 9, 14, 15 - plocha 17 m2, balkon 5-9 m2

Třída Fantastica (BR4, BR3, BR2, BR1):
BR4 - paluba 15 - plocha 17 m2, balkon 5-6 m2 
BR3 - paluby 13 a 14 - plocha 16-17 m2, balkon 5-6 m2
BR2 - paluby 11 a 12 - plocha 16-17 m2, balkon 5-6 m2
BR1 - paluby 9 a 10 - plocha 16-17 m2, balkon 5-9 m2

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

MSC Yacht Club

Apartmá Owner´s Suite (YC4)
Apartmá s plochou 98 m2 disponují velkým balkonem o ploše 25 m2, privátní vířivkou a venkovním obývacím prostorem. Dále nabízí jedinečné výhledy prostřednictvím panoramatických oken od podlahy ke stropu a skleněnými dveřmi. Součástí interiéru je pohodlná manželská postel, oddělená jídelna a obývací pokoj, koupelna s velkým sprchovým koutem a imperiální vanou, toaletní kout s fénem, velká šatní skříň s prostorem pro zavazadla. Samozřejmostí je klimatizace, interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon a trezor. Lze ubytovat až 4 osoby. Paluba 19.

Apartmá Royal Suite (YC3)
Plocha apartmá je 62 m2 s velkým balkonem o ploše 33 m2, privátní vířivkou a venkovním jídelním stolem. Součástí apartmá je pohodlná manželská postel, 3. a 4. lůžko je možné formou rozkládací dvoupohovky. Dále je k dispozici šatní skříň, koupelna s velkou sprchou a vanou (některé kajuty mají pouze velkou vanu), toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon, trezor a klimatizace. Paluba 16.

Apartmá Grand Suite (YCP)
Plocha je 25 - 43 m2 s vlastním balkonem o ploše 8 - 12 m2, je možné zde ubytovat až 5 osob. Nabízí pohodlnou manželskou postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále je k dispozici prostorná šatní skříň, koupelna s velkým sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Apartmány se nachází na horní palubě kromě: 18019, 18018, 16027, 16020. Paluby 16, 18 a 19.

Apartmá Deluxe Suite (YC1)
Plocha je přibližně 25 - 34 m2 s vlastním balkonem o ploše přibližně 8 m2, je možné zde ubytovat až 5 osob. Nabízí pohodlnou manželskou postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále je k dispozici posezení s pohovkou, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 16, 18 a 19.

Apartmá vnitřní (YIN)
Plocha vnitřního apartmá je 21 m2. Nabízí pohodlnou manželskou postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále je k dispozici šatní skříň, koupelna se sprchou nebo vanou a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (v ceně), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 16, 18 a 19.

Třída Aurea

Apartmá Grand Suite se dvěma ložnicemi (SD)
Plocha je 49 m2 s balkonem o ploše 17 m2. Apartmá nabízí 2 ložnice, a to první s manželskou postelí a druhou se dvěma samostatnými lůžky. V dané kategorii apartmá lze ubytovat až 6 osob. Součástí jsou také 2 koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchou, toaletní kouty a fény. Dále je k dispozici prostorná šatní skříň, interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 11, 12, 13 a 14.

Apartmá Grand Suite Aurea (SX)
Plocha je 35 - 49 m2 s velkým balkónem o ploše přibližně 10 - 21 m2. Součastí apartmá je dvoulůžko, které lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), lze ubytovat až 5 osob. Dále nabízí posezení s pohovkou nebo oddělený obývací prostor, šatní skříň, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 9, 10, 11, 12 a 13.

Apartmá Premium Suite Aurea s vířivkou (SLW)
Plocha je 28 m2 s balkonem o ploše 7 m2 a privátní vířivkou. Součastí apartmá je dvoulůžko, které lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), lze ubytovat až 5 osob. Dále nabízí posezení s pohovkou, prostornou šatní skříň, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmá Premium Suite Aurea s terasou (SLT)
Plocha apartmá je přibližně 28 m2 s terasou o ploše cca 38 m2. Součastí apartmá je pohodlná manželská postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále nabízí posezení s pohovkou, prostornou šatní skříň, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluba 9.

Apartmá Premium Suite Aurea (SL1)
Plocha apartmá je přibližně 26 - 32 m2 s balkonem o ploše cca 9 - 14 m2. Součastí apartmá je pohodlná manželská postel, kterou lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání), Nachází se zde také dvoupohovka, kterou lze rozložit a použít jako 3. a 4. lůžko. Dále je k dispozici prostorná šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluby 9, 10, 11, 12, 13, 14 a 15.

Apartmá Junior Suite Aurea (SM)
Plocha je přibližně 17 m2 s balkonem přibližně 16 m2. Součastí apartmá je dvoulůžko, které lze předělat na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dále nabízí prostornou šatní skříň, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je interaktivní TV, Wi-Fi připojení (za poplatek), telefon a trezor, minibar a klimatizace. Paluba 9.


Zábava

MSC Seascape nabízí:

 • 11 restaurací - 3 hlavní restaurace, dále restaurace náležící třídě Aurea a Yacht Club, bufet s kapacitou 1 169 míst a 5 speciálních restaurací: Butcher’s Cut, rybí restauraci Ocean Cay, HOLA! Tacos & Cantina a Kaito Teppanyaki a Sushi Bar.
 • 20 tematických barů pro všechny příležitost během dne až do noci, které nabízejí široký výběr venkovních míst k relaxaci a vychutnání si výhledů na moře, od Sky baru s úžasným výhledem na Most vzdechů až po Cocktail bar v Chef's Court a mnoho dalších.
 • Chora divadlo - ideální místo, kde si diváci mohou užít vzrušující program rozmanitých představení nabízených každý večer plavby, včetně šesti zcela nových.
 • Robotron - dechberoucí vzrušení z horské dráhy na moři v kombinaci s hudbou. Konkrétně se jedná o nejmodernější robotickou ruku s připojenou gondolou, na které se usadí tři hosté. Robotron letí ve výšce 53 metrů nad mořem a poskytuje jedinečný 360° pohled na horizont, který jezdce převrací hlavou dolů a různými směry.
 • Pirates Cove Aquapark - špičkový aquapark a jedna z největších a nejinteraktivnějších vodních atrakcí na moři.
 • Marina Pool - na palubě 18 má hlavní bazén dvě různé hloubky, nově navržená oblast zahrnuje 360st. ostrov s vodní fontánou v centru. Bazén je propojen s aquaparkem a vytváří tak rozsáhlou vodní plochu.
 • Jungle Pool - který lze v případě potřeby zavřít a vytvořit tak vnitřní bazén. Tato oblíbená oblast byla rozšířena a poskytuje nové prostory pro hosty k sezení a relaxaci.
 • vzrušující zážitky jako XD Cinema, letecký a formulový simulátor.  
 • Baby klub - určený pro děti od 1 do 3 let, které se mohou těšit na aktivity a hry navržené ve spolupráci s Chicco®.
 • Mini a Junior kluby  - pro děti od 3 do 11 let, které se mohou zúčastnit celé řady zábavných aktivit. Mimo jiné každá plavba zahrnuje speciální a nepřehlédnutelnou událost: „LEGO® Experience On Board“, a to celý den věnovaný LEGO® kostkám a aktivitám, které si užije celá rodina.
 • Teens kluby - pro 12 - 14leté a pro 15-17leté, prostor pro dospívající slouží jako kino, herna a diskotéka.
 • Aurea Spa - nabízejí široký výběr balijských masáží a dalších wellness a kosmetických procedur pro revitalizaci těla i duše.
 • Casino
 • MSC Yacht Club - rozprostírá se na čtyřech předních palubách a poskytuje úžasný výhled na moře. Zahrnuje téměř 3 000 m2 prostoru včetně většího solária a panoramatické vířivé vany. 

Plavby na MSC Seascape