Norwegian Jade

Výletní loď Norwegian Jade byla spuštěna na vodu v roce 2005 a první plavbu absolvovala 19. února 2006. V roce 2022 byla zrekonstruována. Na palubě je vám k dispozici 1100 členů posádky. Plavba na Norwegian Jade je ideální způsob jak prozkoumat hrady, katedrály, romantické ostrovy a historická města Evropy v letních měsících, v zimě ji můžete potkat plující po exotických ostrovech Karibiku.

Výrobní cena Norwegian Jade byla přibližně 390 mil. USD.

93 558t Brutto tonáž
294m délka lodě
38m šířka lodě
25 rychlost v uzlech
2 402 max. počet pasažérů
1 194 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
02.2006 Inaugurační plavba
03.2017 Poslední rekonstrukce

Kajuty

Nabídka ubytování na Norwegian Jade je skutečně široká od vnitřních kajut, přes kajuty s oknem či soukromým balkonem, propojitelné kajuty pro rodiny až po rozmanitá apartmá a luxusní apartmá třídy The Haven

Komplex The Haven, určený výhradně pro hosty nejvyšší třídy apartmá, zahrnuje soukromou restauraci s vnitřním a vnějším posezením či privátní společenský prostor a prostor pro lázeňské procedury. Hosté mají k dispozici 24hodinovou službu komorníka a concierge, tzn. služby asistenta, který se stará o kompletní program a slouží jako poradce pro jakoukoliv možnou situaci.

Rodinná vnitřní kajuta (I4)
Jedná se o cenově dostupnou rodinnou variantu, kde jsou 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel, i možnost 3. a 4. lůžka. Plocha je přibližně 12 m- 25 m2. Paluby 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta (IA, IB, IF)
Tyto kajuty zahrnují 2 samostatné postele, které se dají spojit v manželskou postel a i další lůžka v případě ubytování až 4 osob. Plocha je přibližně 12 m2 - 25 m2. Paluby 4, 5, 8, 9, 10 a 11.

Vnitřní kajuta Sail Away (IX)
Tato kategorie zaručuje vnitřní kajutu nebo i lepší! Vaše kajuta může být na kterékoli palubě a může být přidělena od času rezervace až jeden den před naloděním. Lze ubytovat až 4 osoby. 

Rodinná kajuta s oknem (O4)
Tyto kajuty jsou ideální pro rodiny s dětmi. Součástí jsou dvě samostatné postele, které lze spojit v jednu manželskou postel, a i další lůžka, pak je možné ubytovat další 2 osoby. Některé kajuty mohou být vzájemně propojeny. Plocha je přibližně 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s obrazovým oknem (OA, OB)
Kajuty s oknem s úžasným výhledem zahrnující dvě samostatná lůžka, která lze spojit v jednu manželskou postel. Lze ubytovat až 3 osoby. Vybrané kajuty mohou být také propojeny. Plocha je přibližně 12 m2 - 14 m2. Paluby 5 a 8.

Kajuta s oknem (OF)
Tyto kajuty s výhledem na oceán mají místo až pro čtyři hosty. Disponují 2 samostatnými postelemi, které lze spojit na manželskou postel, a i lůžky, která umožní ubytovat další 2 hosty. Některé kajuty lze vzájemně propojit. Plocha je přibližně 13 m2 - 14 m2. Paluby 4 a 5.

Kajuta s oknem s omezeným výhledem (OK)
Tyto kajuty s výhledem na oceán mají obrazové okno nebo okénko s omezeným výhledem. Zahrnují 2 samostatná lůžka, která lze spojit na manželskou postel, a i další možnosti lůžek pro 3. a 4. osobu. Nachází se uprostřed lodi a jsou blízko veškerému dění. Plocha je přibližně 14 m2 - 17 m2. Paluba 8.

Kajuta s oknem Sail Away (OX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s oknem nebo lepší! Je ovšem možné, že může mít pouze okénko nebo obrazové okno a výhled může být zcela nebo částečně zakrytý. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

Kajuta s balkonem na zádi (B1)
Tyto kajuty jsou umístěny na zádi lodi, aby hosté měli nádherný výhled ze svého soukromého balkonu. Zahrnují dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel. Součástí je i rozkládací pohovka pro dva, lze tedy ubytovat až 4 osoby. Plocha kajut je 19 m2 a plocha balkonu cca 3 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Rodinná kajuta s balkonem (B4)
Ideální ubytování pro rodiny. Součástí jsou dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále vyklápěcí lůžko a rozkládací pohovka pro ubytování dalších 2 osob. Některé kajuty lze vzájemně propojit. Plocha kajut je přibližně 19 m2 a plocha balkonu je cca 3 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem (BA, BF)
Dané kajuty disponují dvěma samostatnými lůžky, která lze přeměnit na manželskou postel, a je tu možnost i dalších lůžek. Ubytovat lze 2 - 4 osoby. Vybrané kajuty lze propojit a získat tak více prostoru. Plocha kajut je přibližně 18 m2 - 26 m2 a plocha balkonu přibližně 3 m2 - 5 m2. Paluby 8, 9 a 10.

Kajuta s balkonem Sail Away (BX)
Tato kategorie zaručuje kajutu s balkonem nebo lepší! Upozorňujeme, že výhled z balkonu může být zcela nebo částečně omezen. Kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. 

The Haven

The Haven Villa se zahradou a třema ložnicemi (H1)
Tyto luxusní vily v The Haven poskytují ideální útočiště pro rodinu a nabízejí krásný výhled z velkého balkonu. Mají 3 ložnice, každou s manželskou postelí, dále obývací pokoj, jídelnu či soukromou zahradu s vířivkou. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Lze ubytovat až 8 osob. Plocha je přibližně 438 m2 a plocha balkonu cca 198 m2. Paluba 14.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s velkým balkonem (H2)
Tato apartmá se nacházejí v The Haven na přídi lodi a nabízejí úžasný výhled na oceán. Součástí je manželská postel královské velikosti, obývací část, jídelna a koupelna s luxusní vanou. Lze ubytovat až 4 osoby. K dispozici je komorník a služba concierge. Plocha apartmá je přibližně 111 m2 a plocha balkonu cca 52 m2. Paluba 15.

The Haven Deluxe Owner's apartmá s balkonem (H3)
Dopřejte si nejvyšší pohodlí a luxus v těchto apartmá s oddělenou ložnicí s manželskou postelí královské velikosti, rozkládací pohovkou pro dva, luxusní vanou se samostatným sprchovým koutem a koupelnou pro hosty. Součástí je také obývací pokoj s jídelnou a služby komorníka a concierge. Apartmá nabízí nádherný výhled ze dvou soukromých balkonů. Mohou být také připojeny k penthouse nebo balkonové kajutě, což je ideální, pokud cestujete s přáteli nebo rodinou. Plocha apartmá je přibližně 76 m2 a plocha balkonu cca 14 m2. Paluba 10.

The Haven Owner's apartmá s velkým balkonem (H4)
V této soukromé oáze v Owner's apartmá naleznete samostatnou ložnici s manželskou postelí královské velikosti, dvě koupelny, z toho jednu s luxusní vanou a samostatným sprchovým koutem, obývací a jídelní část a dva velké balkony, z nichž můžete obdivovat nádherný výhled. Ubytování zahrnuje služby komorníka a concierge. Navíc tato apartmá mohou být připojena k Penthouse s velkým balkonem nebo balkonové kajutě. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha apartmá je přibližně 73 m2 a plocha balkonu cca 23 m2. Paluba 9.

The Haven rodinná Villa se dvěma ložnicemi a balkonem (H6)
Tyto vily, které jsou ideální pro rodinu, se nacházejí v The Haven. Mají soukromý balkon, dvě ložnice, dvě koupelny, obývací a jídelní kout. Lze ubytovat až 6 osob, kterým je k dispozici komorník a služba concierge. Plocha je přibližně 53 m2 a plocha balkonu cca 7 m2. Paluba 14.

The Haven Courtyard Penthouse s balkonem (HF)
Tyto apartmány v The Haven jsou umístěné v prostřední části lodi. Samozřejmostí je manželská postel a další lůžko pro 3. osobu. Disponují také obývací částí, jídelním koutem a soukromým balkonem. Nedílnou součástí je služba komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 40 m2 a plocha balkonu 5 m2. Paluba 14.

Apartmá 

Rodinné Deluxe apartmá se dvěma ložnicemi a balkonem (S4)
S dostatkem místa až pro 6 osob jsou tato apartmá ideální, pokud chcete vzít celou rodinu. Součástí je obývací část, jídelní kout, ložnice s manželskou postelí, také samostatná dětská ložnice, koupelnu s luxusní vanou i sprchovým koutem a velký soukromý balkon. K dispozici jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 50 m2 a balkonu cca 5 m2. Paluba 11. 

Apartmá Deluxe Penthouse s velkým balkonem na přídi (SD)
Tato stylová střešní apartmá jsou orientována na přídi lodi. Součástí je manželská postel, koupelna s luxusní vanou a sprchou, obývací a jídelní kout, kde si můžete odpočinout nebo si vychutnat jídlo, které vám zajistí váš komorník. Dále je k dispozici služba concierge. Lze ubytovat až 4 osoby. Plocha apartmá je přibližně 46 m2 a plocha balkonu cca 13 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na přídi (SF)
Tato apartmá jsou vybavena manželskou postelí, rozkládací pohovkou, koupelnou s luxusní vanou a sprchou, obývacím a jídelním koutem. K dispozici je komorník a služba concierge. Lze ubytovat až 3 osoby. Některá mohou být propojena s The Haven Owner´s apartmá k získání více prostoru a luxusu. Plocha apartmá je přibližně 45 m2 - 53 m2 a plocha balkonu cca 19 m2 - 26 m2. Paluby 9 a 10.

Apartmá Penthouse s velkým balkonem na zádi (SM)
V těchto apartmánech umístěných na zádi lze ubytovat až 3 osoby. Součástí je ložnice s manželskou postelí, koupelna s luxusní vanou i sprchou, obývací prostor a jídelní kout. Nezbytností jsou služby komorníka a concierge. Plocha apartmá je přibližně 34 m2 - 35 m2 a plocha balkonu cca 8 m2 - 9 m2. Paluba 10.

Apartmá Penthouse s balkonem na zádi (SN)
Součástí těchto stylových apartmánů s balkonem je ložnice s manželskou postelí, rozkládací pohovka pro jednu osobu, koupelna s luxusní vanou a sprchou, v některých se také nachází obývací a jídelní kout. Navíc se o Vás bude starat komorník a k dispozici je služba concierge. Plocha apartmá je přibližně 31 m2 - 32 m2 a plocha balkonu cca 5 m2 - 6 m2. Paluby 8 a 9.

Apartmá Club s balkonem

Apartmá Club s balkonem na zádi (M1)
V těchto apartmá se mohou ubytovat až čtyři hosté, takže jsou ideální, pokud chcete vzít s sebou děti. Mají dvě samostatná lůžka, která lze přeměnit na manželskou postel, dále posezení i luxusní vanu se sprchou. Vzhledem k tomu, že se jedná o apartmá umístěná na zádi, je výhled ze soukromého balkonu opravdu úžasný. Některá mohou být vzájemně propojena. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 38 m2 a balkonu cca 5 m2 - 7 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem (MA, MB)
Daná apartmá se soukromým balkonem mají dvě samostatná lůžka, která lze spojit v manželskou postel, další lůžka pro 3. a 4. osobu, obývací část a koupelnu s luxusní vanou a sprchou. Plocha apartmá je přibližně 25 m2 - 26 m2 a plocha balkonu je cca 5 m2. Paluba 11.

Apartmá Club s balkonem Sail Away (MX)
Tato kategorie zaručuje apartmá Club Balcony Suite nebo lepší! Vaše kajuta může být na jakékoli palubě a přidělena až jeden den před naloděním. Lze ubytovat až 4 osoby. 


Zábava

Na palubě můžete vybírat až z 19 mimořádných kulinářských zážitků. Navštivte například tradiční Cagney's Steak House, který vás zavede do atmosféry gangsterek z 30. let. Vaše chuťové buňky určitě potěší i Teppanyaki restaurace nabízející lahodné japonské speciality nebo italská restaurace La Cucina, kde si můžete vychutnat pravou italskou pizzu a nespočet variací těstovin i lehkých salátů.

Na lodi Norwegian Jade je pro hosty připraven i bohatý večerní program. Výbornou zábavu vám přichystá divadlo Stardust plné skvělých přestavení. Zkuste štěstí v rozsáhlém kasinu s ruletami a spoustou dalších lákadel. Nebo zavítejte do některého ze stylových barů. Zajděte na drink do Magnum's Champagne & Wine Baru v duchu klasického art deko stylu nebo si užijte pohodovou atmosféru u některého z plážových barů.

Nudit se nebudou ani sportovní nadšenci. Protáhnout tělo můžete ve fitness centru nebo na sportovním hřišti, které je ideální pro volejbal, basketbal i tenis. Na palubě se nachází i bazén Waikiki Beach se spoustou lehátek, vířivkami a venkovními bary.

Hosté mohou také své tělo nechat hýčkat ve wellness areálu Mandara Spa & Salon, kde je pro ně přichystáno mnoho relaxačních procedur nebo například salón krásy.

Na lodi je myšleno i na děti a dospívající. Pořádnou dávku zábavy nabízí dětský klub, kde děti najdou kino, počítače, tvořivou dílnu i odpočinkovou zónu. K dispozici je i dětský bazén.

Na lodi je k dispozici:

 • Restaurace - Alizar, Grand Pacific, O'Sheehan's Bar & Grill, Jasmine Garden (asijská kuchyně), Sushi Bar, Teppanyaki (japonská kuchyně), Moderno Churrascaria (brazilská kuchyně), Cagney's Steakhouse, La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Garden Café s rodinnými menu obsahující dětské porce, The Great Outdoors (buffet bar), Topsiders Bar & Grill
 • Bary, kavárny - Atrium Café, Java Café & Bar, Cigar Lounge, Magnum's Champagne & Wine Bar, Mixers Martini & Cocktail Bar, Sake Bar, Tankards Beer & Whisky Bar (s velkým výběrem točeného piva), Sugarcane Mojito Bar, The Pit Stop (tématický venkovní bar s chlazenými nápoji)
 • Divadlo Stardust - inspirováno operou ve stylu benátské secese s velkými maskami zdobícími jevištní oponu, představení ve stylu Broadwaye a Vegas 
 • Hudební show "Blazing Boots" - vzdávající poctu stylu pop country přestavující písně od největších superhvězd tohoto žánru včetně Taylor Swift, Shania Twain, Carrie Underwood, Luke Bryan, Florida Georgia Line, Miranda Lambert a dalších
 • Hudebně-taneční představení "Elements" - oslňující vizuální show využívající téma 4 živlů: země, vzduch, voda, oheň
 • Diskotéka Bliss Ultra Lounge a party salon Spinnaker Lounge
 • Butiky, umělecká galerie
 • Kasino Jade, karetní salónek
 • Konferenční centrum, fotogalerie
 • Kaple sloužící i jako společenská místnost
 • Internetová kavárna, knihovna, společenská místnost
 • Venkovní bazén Waikiki Beach, 4 vířivky
 • Sportovní hřiště (basketbal, volejbal, tenis), běžecká dráha
 • Pulse fitness centrum - plně vybavená posilovna, lekce aerobiku atd.
 • Wellness centrum Mandara Spa & Salon - nabízející mnoho lázeňských a kosmetických procedur
 • Spa Thermal Suite - thalasso terapie, parní lázně, sauna, vířivka
 • Splash Academy - herní areál pro děti od 3 do 12 let, umělecké i řemeslné činnosti, tématické dny
 • Entourage Teen Club pro dospívající s videohrami, jukeboxem a stolním hokejem
 • Dětský bazén s klouzačkami a brouzdalištěm
 • Videoherna

Plavby na Norwegian Jade