X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

M/Y Obsession

Obsession je motorová jachta společnosti Variety Cruises. Představuje unikátní spojení technické dokonalosti a elegantního designu, díky kterému zajistí cestujícím luxusní zážitek z plavby. Na moře byla spuštěna v roce 2002. Poslední rekonstrukce se dočkala v roce 2004. 

114t Brutto tonáž
30m délka lodě
6m šířka lodě
20 rychlost v uzlech
10 max. počet pasažérů
5 celkový počet kabin

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybavené velkou postelí a vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici je celý zábavní systém, který zahrnuje i velkou satelitní televizi.


Zábava

Venkovní terasa láká na relax v pohodlných lehátkách, kde si můžete do syta užít sluneční paprsky. Nachází se zde i jídelní prostory. Hosté si tak mohou vychutnat kulinářské speciality od profesionálních šéfkuchařů pod širým nebem a s krásným výhledem na oceán i okolní krajinu. 

Na jachtě je k dispozici i prostorný salónek vykládaný dřevem. Čalounění, měkké koberce a příjemná klimatizace přispívají k útulné atmosféře v celém interiéru. 

V zadní části se nachází krytá paluba, která patří k nejnavštěvovanějším místům na lodi. Je ideální prostorem pro odpočinek i vychutnání si některého z široké nabídky nápojů

Loď umožňuje i přímý přístup do moře ze zadní plošiny jachty, který mohou hosté využít ke koupání v moři a dalším vodním sportům. 

Na lodi je k dispozici:

  • Salónek s pohodlnými sedačkami a koberci
  • Venkovní jídelna
  • Sluneční terasa s lehátky, zadní paluba
  • Přímý přístup do moře ze zadní plošiny jachty umožňující plavání a další vodní sporty