Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem a vnitřní kajuty

Plocha vnitřních kajut je 14 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou, toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IR2, IR1):
IR2, IR1 - paluby 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 - plocha 14 m2

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je přibližně 16 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletním koutem s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar (za poplatek), trezor.  

Třída Fantastica (OR2, OR1, OO):
OR2, OR1 - paluby 5 a 8 - plocha 16 m2
OO - paluba 8 - plocha 16 m2 - kajuty s omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Některé kajuty s oknem na 8. palubě mají částečně nebo zcela omezený výhled.

Kajuty s plochou přibližně 15 - 18 m2 se soukromým balkonem s plochou přibližně 4 - 5 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (BA):
BA - paluby 9, 10, 11 - plocha 18 m2

Třída Fantastica (BL2, BL1, BR2, BR1, BP):
BL2, BL1 - paluby 8, 9, 10, 11, 12 - plocha 18 m2
BR2, BR1 - paluby 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 - plocha 15 m2
BP - paluba 12 - plocha 18 m- kajuty s částečně anebo zcela omezeným výhledem

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Některé kajuty s balkonem na 12. palubě mají částečně nebo zcela omezený výhled.

Apartmá mají plochu přibližně 26 ma soukromý balkon plochu cca 4 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a 3. lůžko je dostupné ve formě rozkládací pohovky. V kajutě je prostorná skříň, koupelna s vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (SL1):
SL1 - paluba 15 - plocha 26 m2, balkon 4 m2