Celebrity Millennium nabízí řadu různých kategorií kajut tak, aby vyhovovaly všem cestujícím. Všechny bez výjimky jsou vybaveny luxusním povlečením značky Celebrity eXhale, trezorem, mini barem a interaktivní plochou obrazovkou Samsung. K dispozici jsou také župan a značkové koupelové produkty, samozřejmostí pak každodenní úklid a 24hodinová pokojová služba.

Kajuty jsou v kategoriích od vnitřních až po rozlehlé apartmány. Nové kajuty AquaClass, které vznikly přestavbou nevyužitých prostor, budou vyhovovat především hostům, kteří na loď přišli relaxovat. Jsou vybaveny speciálními sprchami a vanami a je z nich přímý vstup do Perské zahrady a exkluzivní přístup do restaurace Blu, servírující lehkou a zdravou kuchyni.

Pro rodiny s dětmi a větší skupiny jsou připravena rodinná apartmá a k dispozici jsou také kajuty pro hendikepované a hosty s pohybovým omezením.

Každá vnitřní kajuta na palubě zahrnuje prvotřídní vybavení a nabízí dostatek obytného prostoru, včetně posezení a TV s plochou obrazovkou. Kromě velké manželské postele mají některé kajuty i rozkládací pohovku nebo dvě horní lůžka, proto je možné ubytovat až 4 osoby. Některé kajuty jsou bezbariérové a jiné lze vzájemně propojit.

Kategorie

 • I1, Vnitřní kajuty Prime, paluby: 6, 7, 8, 9, 11 - plocha cca 16 m2
 • I2, Vnitřní kajuty, paluby: 2, 3 - plocha cca 16 m2

Kajuty s výhledem na oceán nabízí větší obytné prostory a úchvatné výhledy na scenérii, která se denně mění. Některé kajuty mají kromě velké manželské postele i rozkládací pohovku, proto je možné ubytovat až 3 osoby. 

Kategorie:

 • O1, Kajuty Prime s výhledem, paluby: 3, 6, 7 - plocha cca 16 m2
 • O2, Kajuty s výhledem, paluba: 3 - plocha cca 16 m2
 • DO, Kajuty Deluxe s výhledem, paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha cca 16 m2

Užijte si nádhernou přírodu a ohromující výhledy na oceán ze své vlastní soukromé verandy. Díky nejmodernějším technologiím si můžete nastavit téměř každý prvek v kajutě. Některé kajuty mají k manželské posteli i rozkládací pohovku nebo i jedno horní lůžko, pak je možné ubytovat až 4 osoby. 

Můžete si vybrat vedle klasických kajut s verandou i Sunset Veranda s největší verandou z této řady, nebo luxusní kajuta Deluxe s verandou. Některé kajuty jsou vzájemně propojitelné a některé bezbariérové

Kajuty třídy Concierge spojují luxus s řadou služeb a vybavení, od exkluzivního oběda, přes destinační seminář a oddaného concierge - asistenta, který je vždy jen pár kroků od vaší kajuty, aby vám pomohl s čímkoli, co potřebujete. 

Kajuty třídy AquaClass jsou inspirativnější než kdy jindy. K dispozici je hostům prostorná soukromá veranda, kašmírové ložní prádlo s matrací královské velikosti, masážní sprchu a bezplatné lekce fitness. Navíc mají neomezený přístup do Perské zahrady, bezplatné stravování v restauraci Blu a osobního lázeňského concierge.

Kategorie:

 • V1, Kajuta Prime s verandou, paluby: 7, 9 - plocha kajuty cca 16 m2, verandy cca 3,5 m2
 • V2, Kajuta s verandou, paluby: 6, 7, 8 - plocha kajuty cca 16 m2, verandy cca 3,5 m2
 • V3, Kajuta s verandou s omezeným výhledem, paluby: 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 16 m2, verandy cca 3,5 m2
 • DV, Kajuta Deluxe s verandou, paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 16 m2, verandy cca 3,5 m2
 • UC, Kajuta Ultra Deluxe Concierge Class, paluba: 6 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 4 m2
 • SV, Kajuta Sunset Veranda, paluby: 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 8 m2
 • C1, Kajuta Prime Concierge Class, paluby: 7, 8 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 4 m2
 • C2, Kajuta Concierge Class, paluby: 7, 8, 9 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 4 m2
 • A1, Kajuta Prime AquaClass, paluba: 11 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2
 • A2, Kajuta AquaClass, paluba: 9 - plocha kajuty cca 18 m2, verandy cca 5 m2

Vítejte v The Retreat®, nejvyšším luxusním zážitku, a to pouze na Celebrity. Retreat je jedinečný zážitek z dovolené, který zahrnuje úžasná apartmá, soukromou restauraci Luminae i exkluzivní salonek, které konkurují jakémukoli špičkovému resortu. 

Ubytováním v apartmánech na Celebrity Millennium budete příjemně překvapeni každým promyšleným detailem. Naleznete tam vše, co potřebujete k relaxaci v naprostém pohodlí, a to od prémiového nábytku, exkluzivního povlečení eXhale® s luxusní matrací Cashmere, až po koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, aby Vás zahalilo do luxusu od hlavy až k patě. V některých apartmá je kromě velké manželské postele i rozkládací pohovka. Součástí je také nabídka prémiových nápojů a přístup k prémiové Wi-Fi.

Z apartmá si můžete vybrat Penthouse Suite, kde si odpočinete v maximálním luxusu na své soukromé verandě, Royal Suite, nabízející styl a pohodlí s odděleným obývacím, jídelním a spacím prostorem, nebo Celebrity Suite se službami soukromého komorníka, u apartmá Sky Suite se nechte přivítat lahví sektu, k dispozici jsou i bezbariérová apartmá Sky Suites, Sunset Suite, které je ideální volbou pro dechberoucí výhledy na západ slunce a výběr možností zakončuje Aqua Sky Suite, kombinující třídu AquaClass inspirovanou pohodou s exkluzivními prostory, službami a vybavením The Retreat®, všechny prvky inspirované lázněmi jsou promyšleně naplněny, včetně ekologických koupelnových produktů, podložek na jógu, fitness vybavení a každodenního servisu balené vody.

Kategorie:

 • PS, Apartmá Penthouse Suite, paluba: 6 - plocha apartmá cca 133 m2, verandy cca 102 m2
 • RS, Apartmá Royal Suite, paluba: 6 - plocha apartmá cca 50 m2, verandy cca 18 m2
 • CS, Apartmá Celebrity Suite, paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha apartmá cca 43 m2, verandy cca 8 m2
 • AS, Apartmá Aqua Sky Suite, paluba: 6 - plocha apartmá cca 23 m2, verandy cca 7 m2
 • S1, Apartmá Sky Suite, paluby: 6, 8, 9 - plocha apartmá cca 23 m2, verandy cca 5 m2
 • SN, Apartmá Sunset Suite, paluby: 7, 8, 9 - plocha apartmá cca 27,5 m2, verandy cca 5 m2