X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Loď Norwegian Bliss

V dubnu 2018 vstoupí do služby nová loď Norwegian Cruise Line, kterou společnost uvedla mottem „Feel free“. Svým hostům chce dát při jejich plavbě ještě více „svobody“ a na výběr jim dává několik variant, z nichž si mohou zvolit jednu nebo třeba všech pět.

V nabídce jsou neomezená konzumace nealkoholických nápojů, piva, vína a koktejlů v otevřeném baru, speciální stravovací balíček s možností jíst zdarma až ve čtyřech specializovaných restauracích, Wi-Fi balíček s 250 minutami internetu, 50dolarový kredit na exkurze v každém z přístavů nebo balíček Friends & Family, v rámci kterého se 3. a 4. člověk v kajutě ubytují zdarma.

Norwegian Bliss je navržena tak, aby si její hosté maximálně užili výhledy na oceán, ať už z polokruhové Observation Lounge s okny od podlahy až po strop, nebo dvoupatrové Horizontal Lounge. Centrem lodi je na třech palubách rozložený prostor 678 Ocean Place s kasinem, restauracemi a bary, další místa k občerstvení pak lemují i otevřenou promenádu The Waterfront.

K dispozici je celá řada restaurací, které servírují menu z celého světa – od toskánské přes japonskou a francouzskou až po mexickou kuchyni -, kavárny i bary nabízející kvalitní víno, pivo, whisky i koktejly.

Norwegian Cruise Line slibuje, že na její nové lodi se hosté budou bavit přímo „senzačně“, a dělá pro to maximum. Na palubě našly svoje místo největší závodní dráha na moři, laserová aréna nebo adrenalinový vodní park. Chybět nebudou Salon a lázně Mandara ani dobře vybavené fitness centrum. Večery zpestří muzikálová vystoupení a zábavné show, živá hudba nebo taneční party a nudit se nebudou ani rodiny s dětmi.

168 028t Brutto tonáž
333m délka lodě
41m šířka lodě
22,5 rychlost v uzlech
4 004 max. počet pasažérů
Velká Velikost lode
04.2018 Inaugurační plavba