X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Celebrity Apex přináší vrcholný evropský zážitek

Celebrity Apex přináší vrcholný evropský zážitek

 

 

Nové, střídavě 10 a 11denní průzkumné plavby po Evropě vezmou hosty až na samou hranu jedinečného zážitku z evropské dovolené na palubě výletní lodi.

 

Miami – 22. srpna 2019 – Evropská sezóna roku 2020 Celebrity Cruises bude tou „nejrevolučnější“ – před pár dny společnost odhalila čtyři nové evropské plavby na palubě její nejnovější lodi, Celebrity Apex, druhého plavidla inovativní třídy Edge.

 

„Stejně jako její sesterská loď, Celebrity Edge, která do průmyslu výletních lodí přinesla revoluci – a kterou časopis TIME zařadil mezi jedno z nejlepších míst světa roku 2019 -, se i Celebrity Apex pochlubí inovativním, vpřed směřujícím designem a transformativním ubytováním, kde budou hosté moci nasát dech beroucí svět kolem nich,“ řekla Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generální ředitelka Celebrity Cruises. „Díky čtyřem novým a prodlouženým plavbám po Středozemním moři si teď hosté budou moci užít vrcholný zážitek v tom pravém stylu Celebrity.“

 

Zobrazit plavby na Celebrity Apex

Mezi novými plavbami na palubě Celebrity Apex jsou tři 10 a 11denní plavby po východním Středomoří a nová 11denní plavba po Středomoří západním. Dvě 11denní plavby se zastávkami v Řecku, na Maltě a v Turecku vyplují z italského Říma, navštíví turecký Istanbul a Efez (Kusadasi), řecké Santorini, Mykonos, Athény, Vallettu na Maltě a nakonec španělskou Barcelonu. Na 10denních plavbách po Řecku, Maltě a Turecku se pak hosté budou moci ponořit hned do osmi nádherných přístavů včetně španělské Barcelony, Kréty, Santorini a Mykonosu v Řecku, tureckého Bodrumu, řeckých Athén a nakonec také Neapole a Říma v Itálii. Jedinečná 11denní expedice po Španělsku, Francii a Itálii vezme své pasažéry na okružní plavbu ze španělské Barcelony a zastaví ve francouzské Provence (Marseille), monackém Monte Carlu, francouzské Nice, Santa Margherita, Římě a Neapoli v Itálii a nakonec na Palma de Mallorca a ve Valencii ve Španělsku.

 

Celebrity Apex nechybí nic - od dokonalého ubytování včetně kajut Edge s nekonečnými verandami a dvoupatrových vil Edge s venkovním bazénem po 29 prvotřídních míst k občerstvení. Po své premiérové plavbě z britského Southamptonu nabídne Celebrity Apex pět mini plaveb do evropských destinací, mezi nimiž budou norské fjordy nebo severní pobřeží Španělska a Portugalska. Na palubě nového plavidla, které mění pravidla hry, mohou hosté zažít novou, 10denní plavbu po hlavních městech, jež navštíví ikonické přístavy jako Amsterdam, Kodaň, Oslo a Paříž.

 

Po své mini sezóně v severní Evropě vyplní Celebrity Apex zbytek své premiérové letní sezóny 7-12denními plavbami po Středomoří a návštěvami destinací, které by měl alespoň jednou v životě navštívit každý – portugalského Lisabonu, tureckého Istanbulu, Monte Carla v Monaku, francouzského Cannes a mnoha dalších. Zájemci o objevování Evropy na jedné z nejskvělejších lodí světa si mohou svoji plavbu zarezervovat už teď. Detaily o Celebrity Apex a vzrušujících plavbách na její palubě je možné najít tady.

 

K Celebrity Apex se v Evropě připojí také její oceňovaná sestra Celebrity Edge a revoluční proměnou právě prošlé Celebrity Silhouette a Celebrity Constellation s novými kajutami a apartmá, veřejnými prostorami a novým, luxusním designem. Vzrušujícím přírůstkem do evropských itinerářů bude italský Terst a vůbec první mini sezóna plaveb z Lisabonu, zahrnující přenocování v tomto překrásném městě.

 

Novinkou budou také plavby, díky nimž se hosté ponoří do destinací: zaměří se na Itálii a Řecko a budou navržené tak, že pasažérům nabídnou ještě skvělejší a hlubší zážitek. Celebrity se bude vracet do tureckého Istanbulu a Kusadasi a norského Osla a přinese noční pobyty v zemi půlnočního slunce i přenocování v nejoblíbenějších městech hostů, jako jsou irský Dublin nebo Reykjavík na Islandu. Evropské itineráře Celebrity nabídnou neuvěřitelný výběr z více než 90 destinací s 48 pobyty přes noc, takže cestující budou mít ještě více možností prozkoumat Evropu jako nikdy předtím – to vše na palubě moderních luxusních lodí oceňované třídy. Detaily o evropských plavbách je možné najít zde.

Zobrazit plavby na Celebrity Apex

 

O Celebrity Cruises

 

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderního luxusu s jeho skvělým, současným designem a vřelými přívětivými místy, stravovacími zážitky, kde design prostor je stejně tak důležitý jako samotná kuchyně, a úžasnými službami, které může nabídnout jen Celebrity, to vše k vytvoření nenapodobitelného zážitku v drahocenném čase pasažérů. 13 lodí Celebrity Cruises nabízí moderní luxusní prázdniny s návštěvou všech sedmi kontinentů. Celebrity představuje také neuvěřitelné zážitky z plaveb na Aljašce a v Kanadě. Celebrity je jednou z šesti značek výletních lodí provozovaných lodní společností Royal Caribbean Cruises Ltd.

Najít více informací a rezervovat vybrané plavby je možné už teď na webových stránkách PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Celebrity Cruises je dispozici tady.