X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Norwegian Cruise Line představuje po více než 100milionové revitalizaci zbrusu novou Norwegian Spirit

Norwegian Cruise Line představuje po více než 100milionové revitalizaci zbrusu novou Norwegian Spirit

 

Nejrozsáhlejší renovace v historii společnosti se dotkla všech restaurací, společenských prostor a veřejných prostranství lodi.

Domovským přístavem Norwegian Spirit se stanou Athény v Řecku, odkud bude od 19. dubna 2020 vyrážet na 7denní plavby po řeckých ostrovech, Turecku a Izrael.

Miami, 17. února 2020 – Norwegian Cruise Line, novátorská globální lodní společnost, v pátek 14. února odhalila svoji zbrusu novou Norwegian Spirit, která prošla renovací v hodnotě více než 100 milionů dolarů. Stalo se tak v rámci programu The Norwegian Edge, který potvrzuje závazek společnosti ke zvýšení standardu napříč flotilou.

Norwegian Spirit po 43 dnech pobytu v suchém doku ve francouzské Marseille dorazila do italské Civitavecchie, kde se pochlubila 14 novými prostorami, dodatečnými a modernizovanými kajutami, vylepšenými veřejnými prostorami a novými uměleckými díly na trupu. Vypluje na řadu 17, 20 a 28denních exotických expedic, na nichž se cestující doslova ponoří do destinací, a to napříč třemi kontinenty: z italské Civitavecchie vyrazila 14. února, 2. března ji čeká Dubaj ve Spojených arabských emirátech a 22. března Kapské město v Jihoafrické republice, 19. dubna poprvé dorazí do svého nového domovského přístavu v řeckých Athénách (Piraeu).

                                                                    

Nabídne sezónu 7denních plaveb po řeckých ostrovech, Turecku a Izraeli, a to až do 8. listopadu 2020. Na destinace bohaté itineráře, jejichž prodej začal už 15. února a řada z nichž nabídne také prodloužené pobyty v přístavu, prozkoumají v 7 dnech sedm nebo osm přístavů a budou zahrnovat oblíbené destinace včetně řeckých ostrovů Rhodos, Mykonos, Santorini nebo Korfu, Kusadasi a Istanbulu v Turecku,  Ašdodu a Haify v Izraeli, kyperského Limassolu stejně jako dvou nových přístavů společnosti, ostrova Patmos a města Volos v pevninské části Řecka.

Vylepšení Norwegian Spirit představuje nejrozsáhlejší revitalizaci lodě v celé historii společnosti a zahrnuje na dvojnásobek zvětšené lázně Mandara doplněné o novou termální a odpočinkovou část, rozšířené fitness centrum Pulse a v pořadí druhou restauraci Onda sítě restaurací Scarpetta na moři. Mezi novými restauracemi v ceně plavby je další hlavní restaurace, Taste, non-stop jídelna The Local Bar and Grill, nebo bar u bazénu Waves. Premiéry se dočkaly salonky Bliss Ultra Lounge a Spinnaker Lounge se speciálním doutníkovým prostorem Humidor Cigar Lounge, stejně jako Spice H2O určený jen pro dospělé, i denní společenský prostor s dvěma novými vířivkami a vlastním barem, který se po setmění proměňuje v místo konání akcí.

Norwegian Spirit opustila suchý dok také kompletně zbavená jednorázových plastových lahví, součást snahy společnosti nabídnout hostům na moři udržitelnější možnosti. Od 1. ledna je Norwegian Cruise Line první velkou lodní společností, která omezuje jednorázové plastové lahve napříč celou svojí flotilou, úsilí umožněné díky nedávnému partnerství s firmou JUST Goods.

“Je vzrušující oslavit vyplutí Norwegian Spirit ze suchého doku do kouzelných destinací poté, co prošla výraznou renovací,” řekl Harry Sommer, prezident a generální ředitel Norwegian Cruise Line. “Evropa je, co se týče mezinárodních příjezdů, destinací číslo 1 a my jsme velmi hrdí na to, že můžeme Norwegian Spirit nasadit na její první sezónu po rekonstrukci v tomto vyhledávaném regionu. Naše společnost dvanáctkrát po sobě získala ocenění “Vedoucí evropská lodní společnost” World Travel Awards a my jsme nadšení, že můžeme našim hostům nabídnout ještě skvělejší itineráře v oblasti, a tak jim dát možnost prozkoumat celou řadu destinací a vybalit si přitom jen jednou.”

Vylepšená Norwegian Spirit ještě posílí přítomnost společnosti v Evropě, která tam v roce 2020 nasadí celkem 7 lodí: Norwegian Spirit, Norwegian Escape, Norwegian Getaway, Norwegian Dawn, Norwegian Star, Norwegian Epic a Norwegian Jade.

Zobrazit plavby na Norwegian Spirit