Plavba s Royal Caribbean: top zábava, kterou se vyplatí zažít na vlastní kůži

Plavba s Royal Caribbean: top zábava, kterou se vyplatí zažít na vlastní kůži

Nejen dny nabité poznáváním překrásných destinací po celém světě, ale také nikdy nekončící zábava na palubě, to je dovolená pod „plachtami“ lodí Royal Caribbean. Společnost si pro hosty svých luxusních lodí připravila aktivity a program, které na moři nemají srovnání.

 

Show z Broadwaye: večery, které vás roztančí

Po náročném dni v přístavu zve Royal Caribbean všechny své pasažéry do pohodlných sedadel svého elegantního divadla, kde na ně čeká zábava, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat. Ve vlastní produkci společnost vytvořila celou sérii úžasných show z Broadwaye a licencované originály nabízí svým hostům v ceně plavby (jen pro představu: cena vstupenky na tyto show se v USA pohybuje kolem 100 dolarů, tedy v přepočtu více než 2 000 Kč). Představují „Horečku sobotní noci“, rockovou show „We Will Rock You“, kapelu Abba a jejich „Mamma Mia!“, známé „Kočky“, muzikál „Hairspray“ a nakonec i nesmrtelnou „Pomádu“.

Zobrazit plavby s Royal Caribbean international

Ohromující akrobatická show v AquaTheater

Vybrat si pro svoji dovolenou jednu z lodí třídy Oasis (Oasis, Allure, Harmony nebo Symphony of the Seas) má dobrý důvod - Vodní divadlo. Nejhlubší bazén na moři se může pochlubit dvěma bezmála 10metrovými skokanskými platformami, které jsou základem úchvatné podívané, jež by si nikdo neměl nechat ujít. Dech beroucí akrobacie a kaskadérské kousky jsou doplněné magickým hudebním doprovodem a světlenými efekty, nejnovější show, HiRo, je pak také 3D technologií. Zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Jedinečná podívaná na ledě

Royal Caribbean posunula hranice výletních plaveb zase o pořádný kus dál a pro své hosty na lodích třídy Oasis, Voyager (Voyager, Adventure, Explorer, Mariner a Navigator of the Seas) a Freedom (Freedom, Liberty a Independence of the Seas) si přichystala zážitek vskutku jedinečný – první kluziště na moři! Kromě toho, že si tady – bez ohledu na věk či schopnosti – sami zabruslí (brusle jsou k dispozici), mohou se těšit také na kouzelné představení v podání talentovaných umělců Studia B a multimediální obrazovou a zvukovou show, v níž se rozpoznat fantazii od reality stává nadlidským úkolem.

Zobrazit plavby s Royal Caribbean international

Zábava bez hranic a zdarma

Bazény, vodní parky s tobogany, skluzavkami a dalšími atrakcemi, bungee trampolína s virtuální realitou, simulátor surfování, živá hudba nebo tematické party…, to je jen ukázka z nepřeberného množství zábavných aktivit a programů na lodích Royal Caribbean, jež si její hosté užijí bez jakéhokoli dalšího poplatku, v ceně plavby. Společnost je za svoji zábavu pravidelně oceňovaná a není se čemu divit – lepší místo než palubu jejích lodí byste pro svoji příští dovolenou hledali jen těžko.

Nabídka plaveb je široká a vybrat si z ní můžete už teď.

Podívejte se na ukázky zábavy, kterou můžete zažít při plavbě zde.