X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Royal Caribbean Cruises Ltd. ustanovila novou strukturu preferovaných obchodních zástupců v ČR

Royal Caribbean Cruises Ltd. ustanovila novou strukturu preferovaných obchodních zástupců v ČR

Cestovní partneři a zákazníci v České republice teď mají více možností, přes koho si zarezervovat svoje prázdniny s Royal Caribbean.

 

Londýn, 11. května 2018 – Royal Caribbean Cruises Ltd. těší, že může oznámit spuštění nové obchodní struktury v České republice. Obchodní partneři a zákazníci si teď mohou k rezervaci vybrat jednoho ze dvou preferovaných obchodních zástupců, což je důkazem závazku společnosti otevřít v zemi distribuci svých oblíbených výletních plaveb.

PT TOURS je Cestovní Kancelář specializující se od roku 2010 na výletní plavby. Jeho misí je přiblížit Čechům výletní plavby a vzdělat je v oblasti tohoto typu dovolené. Ve svém portfoliu má více než 7 tisíc klientů. https://pttours.cz/

CRUISE & TRAVEL je společnost s obrovskou zkušeností v průmyslu výletních plaveb, a to včetně 13leté zkušenosti s prací s Royal Caribbean Cruises Ltd. Nabízí svým klientům a cestovním partnerům přátelské služby.

 

Stuart Leven, viceprezident pro Evropu, Střední východ a Afriku a správní ředitel RCL Cruises Ltd. řekl: „Toto je oblast Evropy, která nás velmi zajímá. S rozšiřováním naší flotily v Evropě a také v Karibiku plánujeme otevřít nové trhy a náš nový přístup nám umožňuje další distribuční dosah v těchto zemích.“

S těmi nejinovativnějšími loděmi, které působí po celém světě, nabízí Royal Caribbean Cruises Ltd. svým českým hostům skvělou příležitost vidět svět a užít si zahraniční dovolenou.

„Opravdu věříme, že tato nová partnerství nám pomohou růst a přinesou vysoce kvalitní podporu regionálnímu obchodu a zákazníkům,“ okomentoval Giannni Rotondo, generální ředitel a mezinárodní představitel pro Evropu, Střední východ a Afriku RCL Cruises Ltd.

Naši noví partneři budou na trhu zodpovědní za obchod a marketing našich třech značek: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises.

 

O Royal Caribbean International:

Royal Caribbean International je oceňovanou globální značkou výletních plaveb se 49letou historií inovací a do odvětví poprvé uváděných novinek, které ještě nebyly na moři spatřeny. Lodní společnost se může pochlubit širokou a bezkonkurenční sadou rysů a vymožeností, které je možné najít jen v Royal Caribbean, a to včetně úžasné zábavy a napříč odvětvím vychvalovaného programu, který osloví jak rodiny, tak dobrodružné rekreanty. Na palubě si hosté užijí světový přátelský a poutavý servis ze strany každého ze zaměstnanců a člena posádky. 15 let po sobě byla Royal Caribbean zvolena Travel Weekly Readers Choice Awards “Celkově nejlepší lodní společností”. Lodní společnost vlastní 25 nejinovativnějších výletních lodí světa, které plují do těch nejoblíbenějších destinací na Bermudách a v Karibiku, Evropě, Kanadě a Nové Anglii, na Aljašce, v Jižní Americe, Asii, Austrálii a na Novém Zélandu.

 

O Celebrity Cruises:

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderního luxusu s jeho skvělým, současným designem a vřelými přívětivými prostory, stravovacími zážitky, kde design prostor je stejně tak důležitý jako samotná kuchyně, a úžasnými službami, které může nabídnout jen Celebrity, to vše vytvořené k poskytnutí nenapodobitelného zážitku v drahocenném čase rekreantů. 12 lodí Celebrity Cruises nabízí moderní luxusní prázdniny s návštěvou všech sedmi kontinentů. Celebrity představuje také neuvěřitelné zážitky z plaveb na Aljašce a v Kanadě.

 

O Azamara Club Cruises®

Azamara Club Cruises® je butiková výběrová lodní společnost. Široký výběr značkových programů Destination Immersion® (Ponoření se do destinací) hostům nabízí příležitost Objevovat dále (Explore Further) a poskytuje jim tak autentické kulturní zážitky po celém světě. V roce 2018 Azamara vezme svoje hosty do více než 200 přístavů v 70 zemích včetně 170 kotvení do pozdního večera a 114 pobytů přes noc. Závazek Azamary k zážitkům Ponoření se do destinací (Destination Immersion®) spojený s výjimečnými autentickými službami a výhodami v ceně jsou příslibem jedinečného zážitky z plavby výletní lodí.

 

O Royal Caribbean Cruises Ltd.

Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) je globální plavební společnost, která vlastní a provozuje tři globální značky: Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises. Jsme 50% vlastníkem německé značky TUI Cruises, 49% podílníkem španělské značky Pullmantur a 36% podílníkem čínské značky SkySea Cruises. Tyto značky dohromady provozují celkem 49 lodí s dalšími 13, které byly objednány k 31. prosinci 2017. Obsluhují různé itineráře napříč zeměkoulí, které zastavují v přibližně 540 destinacích na všech sedmi kontinentech. Další informace je možné najít na: www.royalcaribbean.comwww.celebritycruises.com, www.azamaraclubcruises.comwww.tuicruises.comwww.pullmantur.es, nebo www.rclinvestor.com.

 

 

 

Originální zprává ke stažení zde