X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Royal Caribbean začíná s výstavbou své páté lodi třídy Oasis

Royal Caribbean začíná s výstavbou své páté lodi třídy Oasis

Miami, 24. dubna 2019 – Revoluční třída lodí Oasis se brzy dočká své nové sestry: Wonder of the Seas. Royal Caribbean dnes oslavila řezání oceli páté lodi třídy Oasis, jejíž dodání je naplánované na rok 2021. Řezání oceli, značící oficiální začátek výstavby, proběhlo v loděnici Chantiers de l´Atlantique v Saint-Nazaire ve Francii.

 

Třída Oasis si před 10 lety získala průmysl výletních lodí uvedením Oasis of the Seas a znovu pak představením Symphony of the Seas v roce 2018. Pátá loď třídy Oasis spojí koncept sedmi sousedství, kterým se chlubí její sesterské lodě, se smělou a překvapivou sestavou úžasných zážitků, nápaditého občerstvení, zábavy, která nemá obdoby, a nejmodernějších technologií.

 

O Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je největší globální lodní společností světa, která přináší inovace na moři už více než 50 let. Každá následující třída lodí je architektonickým zázrakem, který zahrnuje nejmodernější technologie a zákaznickou zkušenost současných cestovatelů-dobrodruhů. Lodní společnost přináší revoluční dovolenou s itineráři s více než 260 destinacemi v 72 zemích na 6 světadílech. Její trasy zahrnují i netrpělivě očekávané ostrovy Perfect Day Island Collection od Royal Caribbean, přičemž prvním z nich je soukromý ostrov na Bahamách, Perfect Day at CocoCay.Lodní společnost byl v ceně čtenářů Travel Weekly 16 let po sobě zvolena „Celkově nejlepší lodní společností“.

 

Více informací a rezervace mohou zákazníci provést prostřednictvím webových stránek PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Royal Caribbean najdete zde: https://www.pttours.cz/plavby-lodi/plavby-royal-caribbean-international