X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Royal Caribbean získala titul „Celkově nejlepší lodní společnosti“, rekordní 16. rok v řadě

Royal Caribbean získala titul „Celkově nejlepší lodní společnosti“, rekordní 16. rok v řadě

Globální lodní společnost ve Velkém jablku zvítězila v prestižní soutěži čtenářů Travel Weekly.

 

Miami, 14. prosince 2018 – Už 16. rok po sobě byla Royal Caribbean International jmenována čtenáři Travel Weekly „Celkově nejlepší lodní společností“ a „Nejlepší lodní společností v Karibiku.

 

Na ceremoniálu, který proběhl na konci loňského roku, společnost v prestižní soutěži, oceňující ty nejlepší z nejlepších v cestovním byznysu, obdržela také titul „Nejlepší lodní společnost v prodeji a službách“, a to už 11. rok v řadě. Ocenění „Nejlepší zábava“ pak svědčí o tom, že odvětví nepřestává ohromovat ani supermoderní zábava Royal Caribbean. Harmony of the Seas si navíc odnesla cenu za „Celkově nejlepší jednotlivá výletní loď“ – obě ocenění přitom společnost získala už dva roky za sebou.

„V průběhu celého roku spolupracujeme a komunikujeme s našimi cestovními partnery – jejich zpětná vazba je neocenitelná. Zisk ocenění ve vrcholných kategoriích v průmyslu výletních lodí v cenách čtenářů Travel Weekly je pro nás velkou ctí a potvrzením silných vztahů, které máme s našimi poradci,“ řekla Vicki Freed, více-prezidentka pro obchod, podporu trhu a služby Royal Caribbean.

 

„To, že jsme od vzniku cen každoročně znovu a znovu považováni za „Celkově nejlepší lodní společnost“ a „Nejlepší lodní společnost v Karibiku“, stejně jako za nejlepší v obchodu a službách, zábavě a jednotlivých lodích, svědčí o tom, že naše spojení s komunitou pořád roste. Děkujeme Travel Weekly a našim váženým poradcům za jejich stálou podporu, budeme i nadále pokračovat v plnění našich závazků a slibujeme, že to dokážeme.“

 

Travel Weekly svá ocenění předal už šestnáctý rok po sobě v Ceně čtenářů, udělované v New Yorku. Vítězové byli vybíráni v celkem 78 kategoriích, a to v oblastech letectví, automobilové a vlakové dopravy, služeb, globálního distribučního systému, vzdělávání agentů, zájezdů, výletních plaveb, destinací, věrnostních programů a tematických parků. 

 

Ocenění jsou předávána dodavatelům, které čtenáři Travel Weekly považují za lídry v oblasti produktů a služeb za uplynulý rok.

O Royal Caribbean International

  

Royal Caribbean International je oceňovanou globální značkou výletních plaveb se 49letou historií inovací a do odvětví poprvé uváděných novinek, které ještě nebyly na moři spatřeny. Lodní společnost se může pochlubit širokou a bezkonkurenční sadou rysů a vymožeností, které je možné najít jen v Royal Caribbean, a to včetně úžasné zábavy a napříč odvětvím vychvalovaného programu, který osloví jak rodiny, tak dobrodružné rekreanty. Na palubě si hosté užijí světový přátelský a poutavý servis ze strany každého ze zaměstnanců a člena posádky. 15 let po sobě byla Royal Caribbean zvolena v Ceně čtenářů Travel Weekly „Celkově nejlepší lodní společností“. Lodní společnost vlastní 25 nejinovativnějších výletních lodí světa, které plují do těch nejoblíbenějších destinací na Bermudách a v Karibiku, Evropě, Kanadě a Nové Anglii, na Aljašce, v Jižní Americe, Asii, Austrálii a na Novém Zélandu.

Zdroj: Royal Caribbean International press center

01/02/2019