X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Spectrum of the Seas slaví zahajovací sezónu v Číně

Spectrum of the Seas slaví zahajovací sezónu v Číně

 

První loď třídy Quantum Ultra je třetí novou lodí Royal Caribbean s domovským přístavem v Šanghaji

 

Šanghaj, 3. června 2019 – Spectrum of the Seas, nejnovější loď Royal Caribbean International, dnes absolvovala svůj dlouho očekávaný debut v Číně. Po dokončení své 46denní Globální Odyssey, zahrnující 17 měst, dorazila první loď třídy Quantum Ultra na mezinárodní terminál výletních lodí Wusongkou v Šanghaji. Na počest připlutí Spectra do jejího nového domova výletní společnost uspořádala velkou jmenovací oslavu za přítomnosti čínských celebrit a ambasadorů značky Royal Caribbean, Huanga Xiaominga a Angelababy. Oblíbený pár, poctěný rolí doživotních kmotrů, pojmenoval loď a požehnal jí, aby držela ochrannou ruku nad těmi, kteří na ní plují.

 

Historický milník Spectrum následuje těsně po desátém výročí Royal Caribbean v Číně. Příchod největší a nejdražší výletní lodě v Asii staví na rocích úspěchů s Quantum a Ovation of the Seas a bude i nadále posouvat laťku a povede čínský průmysl výletních lodí do nové éry.

 

„Royal Caribbean byla vždy známá svými inovacemi a posouváním hranic a Spectrum of the Seas je toho skvělým příkladem,“ řekl Michael Bayley, prezident a generální ředitel Royal Caribbean International. „Spectrum je ztělesněním toho nejlepšího z Royal Caribbean spolu se specificky navrženými a organizovanými zážitky pro naše čínské zákazníky.“

 

Spectrum of the Seas, vyrobená na míru čínskému trhu, nabízí výrazné a nečekané zážitky včetně první soukromé enklávy pro hosty apartmá lodní společnosti, nové kategorie kajut, inovativní stravovací koncepty a úžasné prvky a zážitky – z nichž mnohé se na moři objevují zcela poprvé.

 

Transformační prostory

 

Zobrazit plavby na Spectrum of the Seas

Spectrum se chlubí dvoupatrovým Dokonalým rodinným apartmá (Ultimate Family Suite) o ploše přes 260 metrů čtverečních, které ubytuje až 11 hostů. Apartmá se třemi ložnicemi zahrnuje hlavní ložnici a koupelnu, které přesahují hranici lodi a nabízí tak nesrovnatelné výhledy, spolu s dalšími dvěma ložnicemi pro prarodiče a další členy rodiny. Děti mají svůj vlastní, dětem uzpůsobený prostor v horním patře, doplněný o vnitřní skluzavku, která je dopraví do obytné části pod nimi. Všichni členové rodiny si mohou užít společný čas v odpočinkové místnosti s domácím kinem pro karaoke, filmy nebo videohry.

 

Na zádi lodi se vyjímá Sky Pad, zážitek z bungee trampolíny založený na virtuální realitě, kde se hosté mohou připásat, nasadit si helmu pro virtuální realitu a přenést se tak do jiné doby na jinou planetu se třemi různými hrami: Jump Rally, Sugar Leap a Bass Bouncer. Tento zážitek jako z jiného světa je určený pro hosty všech věkových kategorií a je možné užít si jej také bez virtuální reality – pro ty, kteří se chtějí při skocích k obloze kochat výhledy na oceán.

 

Exkluzivní Suite Club

 

Suite Club na palubách 13-16 nabízí první prostor exkluzivně pro hosty apartmá Royal Caribbean a zahrnuje 36 Zlatých (Golden) a 106 Stříbrných (Silver) apartmá. Zlatá a Stříbrná apartmá mají výhradní vstup, výtah i soukromou restauraci a společenský prostor. Nad rámec celé škály vymožeností mojí hosté Zlatých apartmá přístup na Balkon (The Balcony), soukromý venkovní prostor s nejlepšími výhledy na moře, a do Butiku (The Boutique), který je možné rezervovat pro soukromé nákupy, oslavy nebo ochutnávky vína. Cestujícím v apartmá je k dispozici také specializovaný tým Královských komorníků s nabídkou skvělých služeb s přidanou hodnotou včetně komorníků, královského nalodění, vylepšených stravovacích a nápojových zážitků a exkluzivní pokojové služby.

 

Rozmanité možnosti stravování

 

Na palubě nejnovější lodě Royal Caribbean je k dispozici 33 stravovacích možností, které uspokojí různé preference jejích hostů. Nabídka zahrnuje inovativní stravovací koncepty, jako jsou Sichuan Red, zbrusu nová restaurace, debutující právě na Spectru, která přináší autentickou kuchyni čínské provincie Sečuán, tradiční čajovna a kavárna, známá jako Leaf and Bean, kde si hosté mohou užít celou řadu autentických čínských čajů, klasických kávových nápojů i čerstvě upečené čínské a západní dezerty a pečivo, Teppanyaki, nabízející autentické orientální chutě připravené v tradičním stylu japonského teppanyaki, Splashway Café nedaleko od dětského bazénu, a Noodle Bar, servírující čerstvě připravené nudle a hostící živé ukázky šéfkuchařů.

 

Hlavní jídelna, představená ve třídě Quantum Ultra, byla zkombinována do jednoho úžasného, třípatrového prostoru se sezením pro 1 844 hostů. Občerstvení v ceně plavby servíruje také různé čínské a západní pokrmy z menu, které se každý den itineráře mění. Pro rekreanty, kteří hledají něco neformálnějšího, je určený Windjammer Marketplace, který byl na Spectru navržen o celých 20 % větší než na lodích třídy Quantum. Nenucená restaurace nabízí široký výběr čínských a západních jídel.

 

Mnoha-úrovňové zábavní zážitky

 

Tři nové produkční show vytvořené přímo Royal Caribbean – Hedvábná stezka, The Effectors a The Showgirl! Minulost. Současnost. Budoucnost. - se ujímají pódia. Každá plnohodnotná produkce přináší bezkonkurenční talenty, technologii, díky níž se hosté ponoří do představení, a jedinečné speciální efekty, jež vytváří úžasné zábavní zážitky. Zábava nekončí na pódiu. Spectrum nabízí hostům vzrušující sadu aktivit včetně Bitvy o Planetu Z, úžasného laserového dobrodružství pro celou rodinu, Star Moment, živoucího a energetického prostoru pro karaoke, kde rodina a přátelé mohou zpívat jako hvězdy, Expedition Two70, kde mají hosté možnost otestovat svoje dobrodružné schopnosti ve čtyřech hrách založených na rozšířené realitě (AR), SeaPlex, mnohoúčelového vnitřního prostoru pro sport a zábavu, nabízejícího aktivity z různých částí světa včetně sálových míčových her nebo šermování a střelby z luku – aktivit, které na asijském trhu výletních plaveb nemají obdoby.

 

Přelomová technologie

 

Spectrum of the Seas představuje řadu úžasných nových digitálních zážitků od digitálních klíčů od pokojů a automatického ovládání kajut po hry založené na rozšířené realitě. Mobilní aplikace Royal Caribbean je k dispozici také pro nováčky v Číně a je dostupná jak v mandarínštině, tak v angličtině. Technologie, navržená k snadnému doručení bezkonkurenčního zážitku z dovolené na moři, se hojně vyskytuje napříč celou lodí a významně zvyšuje pohodlí hostů i efektivitu a současně nabízí nové zážitky, které baví a uvádí v úžas. 

Zobrazit plavby na Spectrum of the Seas

Royal Caribbean International přináší inovace na moři už více než 50 let. Každá následující třída lodí je architektonickým zázrakem, který zahrnuje nejmodernější technologie a zákaznickou zkušenost současných cestovatelů-dobrodruhů. Lodní společnost přináší revoluční dovolenou s itineráři s více než 260 destinacemi v 72 zemích na 6 světadílech včetně netrpělivě očekávaných ostrovů Perfect Day Island Collection Royal Caribbean s prvním soukromým ostrovem na Bahamách, Perfect Day at CocoCay. Royal Caribbean byla v ceně čtenářů Travel Weekly 16 let po sobě zvolena „Celkově nejlepší lodní společností“.

 

Více informací a rezervace mohou zákazníci provést prostřednictvím webových stránek PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Royal Caribbean International najdete zde: https://www.pttours.cz/najdete-svoji-lod-snu/royal-caribbean-international

Přeložila: Svatava Čoupková