X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Udělejte něco „divokého“ s Benem Foglem a Celebrity Cruises

Udělejte něco „divokého“ s Benem Foglem a Celebrity Cruises

Nové vzrušující výlety byly navrženy pro odvážného dobrodruha hledajícího moderní luxus

 

Pokořte sopku, zazávoďte  si na jachtě nebo prozkoumejte deštný prales v rámci nové řady vzrušujících, příležitosti otevírajících zážitků Celebrity Cruises, vytvořených ve spolupráci se světově známým dobrodruhem Benem Foglem. Nové exkurze jsou rozšířením vysoce hodnocené série výprav Ben Fogle´s Great Adventures (Velká dobrodružství Bena Fogla), která se aktuálně nabízí v Evropě.

Program Ben Fogle´s Great Adventures umožňuje hostům prozkoumat destinaci očima místního člověka, v přístavech napříč celou Evropou a nově v Karibiku a také na Aljašce mohou zažít kulturu, historii, známé památky, divokou přírodu a dobrodružství.

„Nikdo nerozumí dobrodružství tak jako Ben Fogle, a proto dále rozšiřujeme našimi hosty oblíbený program Ben Fogle´s Great Adventures z 9 na 20 výprav po celém světě,“ řekla Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generální ředitelka Celebrity Cruises. „Destinace jsou pilířem naší značky a tyto výlety na tom budou stavět a zároveň rozšíří naše vítězné portfolio exkurzí na pobřeží a vezmou hosty do nových výšek – od vrcholku nečinné sopky v Karibiku po třpytící se ledovce Aljašky – a otevřou jim svět jako nikdy předtím.

Nedávno zvolený velvyslanec pro globální destinace Celebrity Cruises, Fogle poprvé navrhl tyto nové vzrušující cesty napříč Karibikem a Aljaškou, stejně jako nové doplňky v Evropě.

„Jsem tolik nadšený, že mohu sdílet svoje nejoblíbenější destinace jako součást nové série Great Adventures,“ řekl Ben Fogle, velvyslanec pro globální destinace Celebrity Cruises. „Moje nová role velvyslance pro globální destinace mi dovoluje vychutnat si svoji vášeň otevírání světa s neuvěřitelnými zážitky, kterou sdílím s Celebity Cruises. Některé z nich, jako například lezení na vrchol sopky ve výšce 1 156 metrů nad mořem, nejsou nic pro zbabělce, ale scenérie a zvuky deštného pralesa po cestě nahoru a výhledy z vrcholu stojí za ten výstup.“

Foglovy cesty po světě inspirovaly těchto 11 nových a inspirujících aktivit, přidaných do programu Ben Fogle´s Great Adventures, v některých z nejúžasnějších míst planety, včetně:

  • Závod mořských jachet na Antigue – Vychutnejte si soutěživého ducha a vyplujte a vyzkoušejte si to v praxi tak moc, jak sami chcete – obsluhujte navijáky, zkraťte hlavní plachtu nebo se dokonce chopte kormidla a doveďte jachtu k vítězství. Nebo se prostě jen posaďte a užijte si neuvěřitelné výhledy a vyhřívejte se na slunci.
  • Výstup na sopku Mount Liamuiga na St. Kitts – Užijte si fantastickou floru a faunu a přitom šplhejte do úctyhodných nových výšek a stoupejte skrz tropický deštný prales na okraj kráteru nečinné sopky. Jakmile budete na vrcholu, užijte si odměnu v podobě úchvatných panoramatických výhledů, za jasného dne dokonce až na sousední ostrovy.
  • Dobrodružství na kajaku u Icy Strait Point na Aljašce – Nechejte se pohltit přírodou a pádlujte syrově krásnou krajinou aljašské divočiny. Prozkoumejte vzdálené zátoky a pozorujte místní divoká zvířata včetně lvounů, orlů a dokonce hnědých medvědů na pobřeží.

Nová Great Adventures vytvořená ve spolupráci s Benem Foglem je možné rezervovat už teď, pro více informací a celý seznam nových vzrušujících exkurzí navštivte www.celebritycruises.com/pcp-excursions/search-results?interests=benfogle. Více informací o rozšiřujícím se portfoliu exkurzí v přístavech Celebrity Cruises, a to včetně nedávno uvedené Celebrity Discovery Collection a vítězných výprav Chef´s Market Discoveries, najdete na www.celebritycruises.com/shore-excursions.

 
zdroj: Celebrity Cruises press center
Přeložila Svatava Čoupková