Celebrity Cruises

Společnost Celebrity Cruises zahájila svoji činnost v roce 1988 a je jedna z nejmladších lodních společností. Flotila Celebrity Cruises se skládá z 10 lodí, které se dělí na tři třídy - Celebrity, Millennium a Solstice. Ty již mnohokrát získaly prestižní ocenění. V roce 1997 se Celebrity Cruises sloučila s Royal Carribean International, obě společnosti si však nadále zachovávají oddělené názvy i firemní loga.


Společnost Celebrity Cruises si vybudovala jméno na špičkovém servisu, který je na palubě připraven pro cestující. Péče a starost o hosty je hlavní prioritou vyškolené posádky.

Všechny lodě nabízí ubytování, které zajišťuje nepřekonatelné pohodlí. Široká škála prostorných kajut a apartmánů má vysokou úroveň, je vkusně zařízená a nabízí 24hodinovou pokojovou službu, prémiové povlečení z egyptské bavlny, interaktivní televizi, která umožňuje rezervaci výletů, objednávku oblíbeného vína nebo jen odpočinek a sledování filmu. Kajuty s balkónem poskytují panoramatický výhled.


Lodě Celebrity Cruises připlouvají do více než 200 přístavů po celém světě. Plují v Evropě, na Aljašce, v Karibiku, v Jižní a Severní Americe, na Galapágách a v dalších destinacích. Společnost organizuje i transatlantické plavby.

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Celebrity a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S Celebrity Cruises ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Celebrity Cruises

Předchozí
1 2