Zábava na hraně: Celebrity Cruises odhaluje svoje technologicky nejvyspělejší divadlo a revoluční zábavu

Zábava na hraně: Celebrity Cruises odhaluje svoje technologicky nejvyspělejší divadlo a revoluční zábavu

Značka moderního luxusu oponu neroztahuje, ale doslova ji odhazuje

 

Miami – 13. srpna 2018 – Se svým designem, který přináší změnu do průmyslu výletních plaveb, je Celebrity Edge připravená zvednout laťku cestování ve stylu moderního luxusu ještě výš a zábava na palubě mění pravidla hry stejně tak jako loď samotná. Hosté Celebrity Edge si užijí technologicky nejvyspělejší divadlo, největší počet představení z vlastní produkce v historii společnosti, nejpočetnější obsazení světovými interprety ze všech předních výletních lodí a ještě více zábavných prostor než kdykoli předtím. Mohou se těšit na loď, která vede Revoluci Celebrity.

 

„S Celebrity Edge jsme vytvořili naši prozatím největší a nejkomplexnější sestavu zábavy, a tu jsme tak skutečně dovedli až na hranu,“ řekla Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generální ředitelka Celebrity Cruises. „Zábava na Celebrity je troufalá a výrazná, dynamická a svěží a čeká na vás za každým rohem. Z každého okamžiku vaší dovolené dělá nezapomenutelnou cestu a zábava na Celebrity Edge jde s touto filozofií ještě dál než kdykoli předtím. Měníme budoucnost naší zábavy – tak je to ostatně se vším, co děláme na Celebrity Edge.“

 

PŘEDSTAVUJEME DIVADLO – POČIN, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ OVACE VE STOJE

Divadlo na Celebrity Edge odhazuje oponu, maže hranici mezi diváky a představením a zapojuje tak hosty do zábavy jako nikdy předtím. Se čtyřmi pódii a třemi obrovskými, pohyblivými projekčními plátny nabízí Divadlo neustále se měnící scénu pro domovské produkce.

 

Hlavní pódium zasahuje až od diváckého prostoru a navozuje tak pocit, jako by divadlo bylo všude kolem. Ve dvou směrech se otáčející platforma se zvedá do výšky přes 2 metry nad pódium a představení tak posunuje na úplně jinou úroveň. Se dvěma otáčivými točitými schodišti, deseti synchronizovanými panoramatickými projekčními plátny, šestnácti nejnovějšími laserovými projektory s videozáznamem, lanovím pro představení ve vzduchu a dalším vybavením, upoutá technologie za oponou čas od času pozornost diváků dokonce ještě víc než samotná show.

 

„Při navrhování Celebrity Edge jsme vyvinuli a použili některé z nejpokročilejších dostupných technologií. Ty stejné nástroje jsme využili také při designování prostor pro zábavu na lodi, abychom tak lidem vyvrátili představu o tom, co to zábavný prostor vlastně je,“ řekl Brian Abel, senior viceprezident hotelového provozu Celebrity Cruises.´

 

S žádostí o pomoc s vytvořením divadelního prostoru, který bude v průmyslu na špici, se Celebity obrátila na oceňovaného architekta a návrháře Scotta Butlera, zakládající partnera Wilson Butler Architects, firmy známé svými návrhy některých z nejinovativnějších uměleckých a zábavných prostor na světě.

 

„Chtěli jsme vzít myšlenku tradičního divadla a obrátit ji naruby,“ řekl Butler. „Divadlo na Celebrity Edge bylo navrženo tak, aby lidi probudilo – ponořilo je do zážitku, podnítilo jejich smysly a proměnilo jejich očekávání, co se týče živé zábavy.“

 

Aby technologie Divadla šlapala jako hodinky, Celebrity spolupracovala s TAIT, lídrem v oblasti pódiové automatizace. Celá scéna předvádí precizní sladění otáčivých pódiových plošin, vodních clon, točitých schodišť, lanoví pro show ve vzduchu a nejvyšších projekčních obrazovek na moři. Automatizace TAIT je propojena s vizemi skupiny Black Skull Creative, která vytváří moderní představení a zážitky na celém světě, a to včetně londýnské olympiády v roce 2012. Celebrity spolupracovala také s Three In One Entretainment Consulting, jejíž kreativní úspěch zahrnuje mimo jiné INFERNO: Ohňovou show v Las Vegas.

 

„Vytvořili jsme nejúžasnější a technologicky nejvyspělejší zábavný prostor v celé naší flotile, takže jsme samozřejmě spolupracovali s těmi nejrevolučnějšími produkčními společnosti,“ řekla Becky Thomson-Foley, viceprezidentika pro zábavu Celebrity Cruises. „Propojujeme fantastická místa s vizionářskými zážitky, které si hosté budou pamatovat ještě dlouho po jejich skončení.“

 

V Divadle si hosté mohou užít pět nových show z vlastní produkce včetně Shakespearem inspirovaného Snu horké letní noci (A Hot Summer Night´s Dream), kde se veselé divadlo potkává s nevšední akrobatikou, Šperkovnice (The Jewelry Box) s úžasnými technologickými kousky, Kaleidoskopu (Kaleidoscope), energetického muzikálu a taneční podívané, využívající naplno moderní technologii scény, a dvou show, které jsou součástí nové hvězdné programové série Celebrity – Vstaň (Get up), dynamického popového koncertu v režii Black Skull Creative, a Důvodu (The Purpose), povznášející produkce na oslavu vnitřního já.

 

VÍTEJTE V KLUBU

Klub (The Club) na Celebrity Edge, vytvořený opět ve spolupráci s vizionáři stojícími za značkou Eden – Butler a věhlasnou designérkou a architektkou Patricií Urquiolou, je pokrokovým prostorem, který mění svůj charakter od rána až… do brzkého rána následujícího dne.

Před den Klub nabízí zážitky, jako jsou laserové bludiště Funovation Laser Maze Challenge, laserová překážková dráha Drone Hunting a další.

V noci Klub prochází další proměnou. Undercover at The Club je moderní interpretací z doby prohibice s úžasnými koktejly inspirovanými 20. lety 20. století a vznášejícím se saxofonistou. Futuristický snímač těla Andromeda umožňuje hostům stát se na večer někým jiným. A Hypno Cam Experience od Celebrity je první taneční party na moři, jejíž součástí je špičkový fotoaparát, kterým účastníci v průběhu akce fotí snímky, jež se okamžitě přenášejí na obrovskou LED obrazovku.

 

NIKDY TEN STEJNÝ KEMP DVAKRÁT PO SOBĚ

Na Celebrity Edge společnost posouvá už tak plně přizpůsobitelný program Camp at Sea pro mladé cestovatele všech věkových kategorií na další úroveň: více než 500 aktivit zahrnuje první kódovací zkušenost na moři a dva zcela oddělené moderní prostory, jeden pro děti, druhý pro náctileté.

 

ZÁBAVA, KAM SE JEN PODÍVÁŠ

Celebrity zábavou naplnila celou loď. Na Střešní zahradě (Rooftop Garden) si hosté mohou užít zážitky, jako jsou série střešních koncertů nebo zahradního kina, další evoluce zážitku Filmové ochutnávky společnosti, který je filmem pod širým nebem s živými hudebními vystoupeními.

 

Ikonický Ráj (Eden) bude místem vyvíjející se zábavy s tím, jak se místo bude proměňovat z ranního „pohodového“ prostoru v „hravý“ odpolední až po „hříšný“ noční. Denní zážitky zahrnují Meditaci v Ráji a vystoupení umělců od hráčů na sitaru až po vzdušné akrobaty. S příchodem soumraku začne Předvečer v Ráji. Tato divadelní cesta, vytvořená ve spolupráci s Variety Worldwide, postaví hosty do středu zážitku a zapojí všechny jejich smysly prostřednictvím propojení kulinářského bádání, performance art a nočního života – nesrovnatelné s čímkoli jiným na moři, či dokonce na pevnině.

 

Pro více informací o zábavě na Celebrity Edge navštivte www.celebritycruises.com/edge/entertainment.

 

O Celebrity Cruises:

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderního luxusu s jeho skvělým, současným designem a vřelými přívětivými prostory, stravovacími zážitky, kde design prostor je stejně tak důležitý jako samotná kuchyně, a úžasnými službami, které může nabídnout jen Celebrity, to vše vytvořené k poskytnutí nenapodobitelného zážitku v drahocenném čase rekreantů. 12 lodí Celebrity Cruises nabízí moderní luxusní prázdniny s návštěvou všech sedmi kontinentů. Celebrity představuje také neuvěřitelné zážitky z plaveb na Aljašce a v Kanadě. Celebrity je jednou z pěti značek výletních lodí provozovanou lodní společností Royal Caribbean Cruises Ltd. Pro více informací volejte +1 305 341 0205, navštivte www.celebritycruises.com nebo se spojte s vaší cestovní kanceláří.

 

 

Zdroj: Celebrity Cruises Press Center

Přeložila: Svatava Čoupková