X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Úžasné večery Azamary: ponořte se do destinace - ve dne a hlavně v noci

Úžasné večery Azamary: ponořte se do destinace - ve dne a hlavně v noci

Splynout s destinací ještě nikdy nebylo jednodušší. Lodní společnost Azamara se zavázala, že svým hostům představí zastávky na svých plavbách daleko za hranicí běžného turistického prožitku, a dělá pro to první poslední. V rámci svého programu „Destination Immersion“ svým pasažérům nabízí hluboký zážitek z cestování a úžasné destinace po celém světě - tak jak je vidí, cítí a zažívají místní.

Kromě široké škály programů v průběhu dne společnost své hosty do destinace vtáhne i po setmění: právě tehdy se totiž podle ní místa probouzí k životu a spolu s nimi jejich skutečný charakter a pravá atmosféra.

AzAmazing Evenings, úžasné večery Azamary, přináší autentické zážitky a cestující ještě více přiblíží k místu, jež si pro svoji dovolenou vybrali, k jeho kultuře a lidem. A co je na tom nejlepší: jeden úžasný večer je teď součástí každé plavby společnosti (s výjimkou přeplaveb Atlantiku a plaveb kratších než 7 dní), a to zcela zdarma.

 

Zobrazit plavby s Azamara

Kouzelné Bali a folklorní taneční vystoupení pod hvězdami

Poznejte pohádkový indonéský ostrov, ne zřídkakdy přirovnávaný k ráji na zemi, očima místních. Zúčastněte se velkolepého večerního vystoupení v překrásném prostředí Uměleckého centra Taman Budaya. Usaďte se pohodlně se sklenkou vína nebo dobře vychlazeného piva a pod hvězdnou oblohou si užijte tradiční Legong, válečný Baris a nakonec i zábavný a tak trochu koketní tanec Joged Bambung, doprovázený tradičními hudebními nástroji z bambusu. Poslouchejte, pozorujte a nestyďte se přidat – ponoření do destinace je zaručeno.

 

 

Bujarý karneval v živoucím hlavním městě Urugaye

 

Zažijte jihoamerický temperament na vlastní kůži. Vyrazte do historického divadla Solis v Montevideu a nakazte se překypující energií a podmanivými rytmy tradičních karnevalových slavností. Obdivujte pestré kostýmy a nechte na sebe působit sílu oslav srostlých s místem jako strom se svými kořeny.

                                                  

 

Večer maltských písní, tance a kuchyně

Pokračujte v pronikání do kouzelné Valletty i po západu slunce. Nechte se uvítat pochodem námořníků a pak už se při ochutnávce tradičních pochoutek přeneste do časů asijské nadvlády nad ostrovem při úchvatném hudebním vystoupení. Zažijte rytmus španělského flamenca, které nikoho nenechá chladným, i tanec za doprovodu tradičních maltských hudebních nástrojů. Poznejte kulturu překrásného středomořského ostrova jako nikdy předtím a rozlučte se s ním nádherným ohňostrojem.

 

Zobrazit plavby s Azamara

Aljaška očima původního lidu i ruských osadníků

Ponořte se do překrásné Aljašky, nejsevernějšího amerického státu. Dech vám vezmou nejen jeho jedinečná scenérie a divoká příroda, ale také fascinující kultura. Užijte si večer dojemného tanečního vystoupení původního aljašského lidu Tlingit a zaposlouchejte se do mystických příběhů, jež vám o zemi prozradí víc než sebelepší průvodce. Zahřejte se voňavým čajem, ochutnejte linecké pečivo s marmeládou z chaluh a pak už přivítejte ruské folklorní tanečníky a připomeňte si silný vliv, který kultura ruských osadníků v často nehostinné, a přece tak krásné krajině zanechala.

Azamara ví, že poznat destinaci neznamená navštívit pár hlavních turistických cílů. Pasažérům svých luxusních výletních lodí slibuje dovolenou, při které se k srdci místa dostanou blíž než kdy před tím a z prázdnin si odnesou zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat.

 

Více informací a rezervace mohou zákazníci provést prostřednictvím webových stránek PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Azamara najdete zde: https://www.pttours.cz/plavby-lodi?company=156802&view=default

06/08/2019