X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Výletní plavba zasvěcená čokoládě? Sen? Splněné přání!

Výletní plavba zasvěcená čokoládě? Sen? Splněné přání!

 

Pro milovníky kakaových bobů si je připravila italská lodní společnost Costa Cruises, která se spojila s festivalem Eurochocolate, aby svým hostům přinesla balíček, věnovaný pouze a jen čokoládě.

Balíček obsahuje nespočet příležitostí k ochutnávkám čokolády, lekce výroby sladkého pečiva nebo exkurze na téma čokolády, jako třeba tu do Museu de la Xocolata ve španělské Barceloně. Čokoládová plavba vyrazí z Itálie už za pár týdnů, v dubnu 2020.

Snová dovolená pro ty, kteří si bez pořádné tabulky nedokáží představit svůj život, to je osmidenní výletní plavba na lodi Costa Pacifica, která proběhne společně s týdenní výstavou čokolády v Itálii. Její hosty čeká sladká návštěva Středomoří se zastávkami v italském Janově, španělské Barceloně, Palma de Mallorce, sicilské Katánii nebo na Maltě. 

Účast na čokoládových akcích je podmíněná zakoupením speciálního Eurochocolate balíčku v ceně 120 euro. Ti, kteří se pro něj rozhodnou, už při nalodění obdrží uvítací balíček sladkostí. Přímo na palubě pak na ně čekají lekce výroby sladkého pečiva, čokoládové koktejly, nebo dokonce čokoládou inspirované pokrmy v podání známých šéfkuchařů. Po celou dobu plavby budou pak moci sledovat, jak pod rukama profesionála přímo z Eurochocolate vzniká originální umělecké dílo, vytesané z bloku čokolády.

V přístavech si pro ně Costa Cruises přichystala exkurze na téma čokolády, jako jsou například akce za účasti těch nejvýznamnějších domácích i zahraničních výrobců čokolády, nebo návštěvu světově proslulého Museu de la Xocolata v hlavním městě Španělska.

Výletní plavba zasvěcená čokoládě vypluje už 16. dubna 2020 z italského města Civitavecchia a ještě na ní zbývá pár míst, tak s rezervací dlouho neváhejte. Dovolená to bude přesladká.

 

Napsala: Svatava Čoupková