X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

plavba s českým průvodcem

To nejlepší z východního Středomoří z paluby výletní lodě Costa Victoria

Loď: Costa Victoria
Trasa:

Itálie, Řecko, Chorvatsko

Vylodění: Benátky, Itálie
Trvání: 11 nocí

Poznejte krásy východní části Středozemního moře. Naloďte se v kanály protkaných Benátkách a přes jihoitalské Bari zamiřte na pár dní do překrásného Řecka. Užijte si pohádkové pláže Kefalonie, prohlídku úchvatných Athén i typické řecké domky vulkanické Santorini. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou Rhodosu i historií dýchajícím hlavním městem Kréty. Po cestě zpět do Itálie se zastavte v Dubrovníku a Splitu, chorvatských městech, ne nadarmo zapsaných na seznam UNESCO.

Autobusová doprava - český průvodce

Vnitřní kajuty Classic a kajuty s balkonem jsou na vyžádání.

Uskutečnění plavby garantujeme!
First Minute
plavba s českým průvodcem

Za krásami Islandu se zastávkou v kouzelném Edinburghu

Loď: MSC Preziosa
Trasa:

Německo, Velká Británie, Island

Vylodění: Hamburk, Německo
Trvání: 13 nocí

Vydejte se za nádhernou přírodou a fascinující historií severní Evropy. Vyrazte ze severoněmeckého Hamburku a přes Shetlandské ostrovy doplujte až do Reykjavíku, nejseverněji položeného hlavního města na světě. Užijte si úchvatnou scenérii západních fjordů i pozorování velryb u břehů severního Islandu a navštivte pohádkové zříceniny skotské Vysočiny. Obdivujte mohutný středověký hrad hlavního města Skotska a pak už se ztraťte v jeho křivolakých uličkách, zapsaných na seznam UNESCO.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute 

plavba s českým průvodcem

Z Janova přes čarovnou Casablanku na Madeiru a Kanárské ostrovy

Loď: MSC Poesia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko, Maroko, Portugalsko

Trvání: 14 nocí

Objevte překrásné Středomoří i břehy Atlantiku. Naloďte se v italském Janově, nasajte atmosféru kulturní Marseille i temperamentní Barcelony.  V Casablance si užijte exotiku Maroka, na Tenerife pak překrásnou přírodu a pláže. Navštivte ostrov květin, Madeiru, a vše zakončete v Římě, kolébce evropské civilizace.

Autobusová doprava - český průvodce

Všechny kajuty jsou na vyžádání.

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 420 Kč/os. (55 €)

Karibské moře

3 noci od: 6 420 Kč/os. (249 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

, 01.02.2020

Plavba Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar z Dubaje na lodi MSC Bellissima

Vše proběhlo naprosto bez problémů. Výborná komunikace a profesionalita ze strany PT tours. Na palubě vše pokračovalo obdivuhodnou organizací a péčí o všechny cestující. Plavbu s MSC cruises zprostředkovanou PT tours mohu jedině doporučit.

, 17.01.2020

Plavba USA, Jamajka, Panama, Kostarika, Honduras, Mexiko, Bahamy z Miami na lodi MSC Divina

Mnohokrát děkujeme paní Lence Haničákové za velkou pomoc s výběrem naší první plavby.

, 31.01.2020

Plavba USA, Britské Panenské ostrovy, Svatý Martin, Bahamy z Miami na lodi MSC Divina

Celá dovolená byla skvělá, počínaje personálem na pobočce, který pomohl a poradil ve všem co se týkalo naší plavby, po úžasný servis, zábavu na lodi. Nemám co vytknout. Jedna z nejlepších dovolených! Moc děkuji.

, 16.01.2020

Plavba Veľký okruh Karibikom na lodi Divina

Vážený kolektív PT TOURS,

práve sme sa vrátili z plavby - Veľký okruh Karibikom na lodi Divina od 16.1.-29.1.2020. Sme plní dojmov a nezabudnuteľných zážitkov. Za nádhernú dovolenku a splnenie môjho dlhoročného sna patrí veľká vďaka p..T. Javorovej a p.M. Anthisovej, ktoré nám organizačne zabezpečili tento zájazd.

Bola to naša prvá plavba a prekvapila nás organizácia rýchleho nalodenia, loď voňala luxusom a pohodlím. Plávajúci hotel, či celé mestečko, kde sú vám k dispozícii reštaurácie, bufety, kaviarničky, bary. fitness centrum,ihriská, aquapark,  kúpele,  divadlo, kasíno, knižnica...Luxusné služby predčili naše očakávania.

Klobúk dole pred Ing. Jankou Křížovou, našou perfektnou sprievodkyňou. Milá, ochotná, vždy naporúdzi. Jej pútavé rozprávanie so širokou znalosťou histórie, kultúry i súčasnosti navštívených miest v nás zanechali hlboký dojem a prispeli

 k rozhodnutiu, že pri plánovaní našich ďalšich ciest  sa k PT TOURS určite vrátime a doporučíme ju našim známym.

Ešte raz, ďakujeme za úžasnú dovolenku, .prajeme Vám veľa úspechov a mnoho  spokojných klientov.

, 04.01.2020

Plavba Čína, Vietnam, Thajsko, Singapur na lodi Celebrity Millennium

Pokud to nebyla nejlepší z našich více než 30 plaveb, rozhodně byla v top 5 :)

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236