Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

plavba s českým průvodcem

To nejlepší z východního Středomoří z paluby výletní lodě Costa Victoria

Loď: Costa Victoria
Trasa:

Itálie, Řecko, Chorvatsko

Vylodění: Benátky, Itálie
Trvání: 11 nocí

Poznejte krásy východní části Středozemního moře. Naloďte se v kanály protkaných Benátkách a přes jihoitalské Bari zamiřte na pár dní do překrásného Řecka. Užijte si pohádkové pláže Kefalonie, prohlídku úchvatných Athén i typické řecké domky vulkanické Santorini. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou Rhodosu i historií dýchajícím hlavním městem Kréty. Po cestě zpět do Itálie se zastavte v Dubrovníku a Splitu, chorvatských městech, ne nadarmo zapsaných na seznam UNESCO.

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!
First Minute
plavba s českým průvodcem

Za krásami Islandu se zastávkou v kouzelném Edinburghu

Loď: MSC Preziosa
Trasa:

Německo, Velká Británie, Island

Vylodění: Hamburk, Německo
Trvání: 13 nocí

Vydejte se za nádhernou přírodou a fascinující historií severní Evropy. Vyrazte ze severoněmeckého Hamburku a přes Shetlandské ostrovy doplujte až do Reykjavíku, nejseverněji položeného hlavního města na světě. Užijte si úchvatnou scenérii západních fjordů i pozorování velryb u břehů severního Islandu a navštivte pohádkové zříceniny skotské Vysočiny. Obdivujte mohutný středověký hrad hlavního města Skotska a pak už se ztraťte v jeho křivolakých uličkách, zapsaných na seznam UNESCO.

Letecká doprava - český průvodce

Akce! First Minute 

plavba s českým průvodcem

Z Janova přes čarovnou Casablanku na Madeiru a Kanárské ostrovy

Loď: MSC Poesia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko, Maroko, Portugalsko

Trvání: 14 nocí

Objevte překrásné Středomoří i břehy Atlantiku. Naloďte se v italském Janově, nasajte atmosféru kulturní Marseille i temperamentní Barcelony.  V Casablance si užijte exotiku Maroka, na Tenerife pak překrásnou přírodu a pláže. Navštivte ostrov květin, Madeiru, a vše zakončete v Římě, kolébce evropské civilizace.

Autobusová doprava - český průvodce

Kajuty s balkonem a vícelůžkové kajuty jsou na vyžádání

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 520 Kč/os. (59 €)

Karibské moře

2 noci od: 4 410 Kč/os. (171 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

I.Č a S.Č., 10.12.2019

Plavba s průvodcem Poznejte tajemný Východ z paluby výletní lodi MSC Lirica

Zdravíme kolektiv CK PT Tours z Tábora..Rok 2019 byl pro nás oba významný (bylo nám oběma 75 let a jsme spolu 50 let). Dlouho jsme vybírali ,jak završit tuto životní etapu. Byli jsme velmi mile překvapeni při koupi -servisem vaší CK.
Byla to moje první plavba ,manželka už s Vámi byla ve Středomoří,a proto hodnotíme kladně přístup při zodpovídání našich dotazů.Na lodi MSC Lirica nás překvapila organizace ubytování,stravování i kulturní vyžití.Poskytované služby byly nad naše očekávání.S ohledem na spokojenost s naší dovolenou a s vámi zajisté doporučím nejenom svým blízkým plavbu lodí s CK PT Tours. Osobně si velmi vážím naší milé průvodkyně pí.ing.Jany Křížové, kterou tímto srdečně zdravím,že na mě vždy s úsměvem čekala neb jsem vždy jako Černý vzadu ,uzavíral peleton.Do nového roku celému vašemu kolektivu přejeme mnoho pracovních úspěchů,osobní spokojenosti a zdravotní pohody

I.J., 10.12.2019

Plavba s průvodcem Poznejte tajemný Východ z paluby výletní lodi MSC Lirica

Moc děkujeme za úžasnou předvánoční dovolenou, nemělo to chybu, skvělá organizace, úžasná průvodkyně Jana Křížová, prostě bezchybné tak jako vždy. Koneckonců to, že během 4 let máme za sebou 4 plavby hovoří samo za sebe. Moc přejeme všem, aby něco podobného mohli také zažít, je to něco fantastického. Díky "cestovko ;-)"!

M. a A.K., 29.09.2019

Plavba s průvodcem Křížem krážem nádherným Středomořím II na lodi MSC Seaview

Před měsícem jsme se vrátili z plavby po nádherném středomoří, kterou jsme absolvovali s vaší cestovní kanceláří a jednoznačně jsme usoudili, že tato plavba neměla chybu. Byla skutečně nádherná a to jak vybranými destinacemi, tak krásným počasím, luxusní lodí a v neposlední řadě skvělým delegátem panem Markem, jehož znalosti všech navštívených míst byly vskutku na velmi vysoké a profesionální úrovni, včetně perfektního jazykového vybavení. " Chodící encyklopedie " - konstatovali jsme i s ostatními spolucestujícími. Poděkování taktéž si zaslouží páni řidiči z královéhradecké společnosti.
Jsme rádi, že jsme objevili vaši cestovní kancelář, kde jsme se setkali s příjemným, ochotným a velmi vstřícným jednáním paní Haničákové a Anthisové a budeme se těšit na další plavbu s vámi v červnu příštího roku.
Děkujeme a přejeme hodně štěstí a spokojených klientů.

M.J., 29.09.2019

Plavba s průvodcem Křížem krážem nádherným Středomořím II na lodi MSC Seaview

Dobrý den,

chtěla bych prostřednictvím tohoto emailu poděkovat vaší cestovní kanceláři za velice profesionální,
vstřícný a ochotný přístup ke zprostředkování naší dovolené.
Plavba lodí byl jedinečný a nezapomenutelný zážitek.
Za všechny účastníky naší 7 členné skupiny bych pak chtěla vyzdvihnout našeho průvodce
Marka Kremera, který nás ohromil svými znalostmi, profesionálním přístupem a zejména pak svým
příjemným a milým vystupováním.

Ještě jednou velké díky a snad někdy v budoucnu.

Ž.M.P.,

Rodinná plavba na MSC Seaview

Na první plavbu s MSC Cruises jsme se vydali před osmi lety. Byla to naše svatební cesta. Hledali jsme něco jedinečného, neokoukaného a na co budeme do konce života vzpomínat. Až jednou zažijete plavbu na lodi, už možná nebudete chtít dovolené trávit jinak. Plavili jsme se sedmkrát a rozhodně ne naposledy. Před třemi lety jsme objevili PT Tours. Měli výborné reference. Když vybíráte takový typ dovolené, opravdu potřebujete, aby to byli profesionálové. Moc děkujeme paní Haničákové za spolehlivost a vstřícné jednání. Určitě se s nimi vydáme i za oceán, abychom synovi ukázali Karibik.

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236