Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

plavba s českým průvodcem

Za krásami ostrovů západního Středomoří se zastávkou v Marseille a Tarragoně

Loď: Costa Fortuna
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko

Trvání: 9 nocí

Zažijte to nejlepší z Itálie, Francie a Španělska. Vyrazte z historického Janova a zastavte se v multikulturní francouzské Marseille se známou pevností If. Obdivujte starověké ruiny španělské Tarragony, projděte se úzkými uličkami Palma de Mallorcy a pak už si užijte den na úžasných plážích Ibizy a v jejích proslulých barech se protančete až do rána. Po cestě zpět do Itálie se zastavte v Olbii, která je branou na nádherné Smaragdové pobřeží Sardinie.

Autobusová doprava - český průvodce 

Uskutečnění plavby garantujeme!

plavba s českým průvodcem

Plavba Baltským mořem do Petrohradu

Loď: Costa Magica
Trasa:

Švédsko, Finsko, Rusko, Estonsko

Vylodění: Stockholm, Švédsko
Trvání: 7 nocí

Vyrazte na okruh Baltským mořem v doprovodu českého průvodce. Naloďte se ve Stockholmu, prozkoumejte Helsinky, hlavní město země tisíce jezer, carský Petrohrad, zapsaný na seznam UNESCO, i překrásné středověké centrum estonského Tallinnu.

Letecká doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme! 

plavba s českým průvodcem

Z Itálie na Ibizu se zastávkami v Marseille a Neapoli na lodi MSC Fantasia

Loď: MSC Fantasia
Trasa:

Itálie, Francie, Španělsko

Trvání: 9 nocí

Užijte si krásné pláže, historii i bujarý noční život. Naloďte se v Italském Janově, ve francouzské Marseille ochutnejte slavnou rybí polévku a pak už zamiřte do Palma de Mallorca. Stravte den a noc na proslulé Ibize, seznamte se s krásnou Neapolí a nakonec si nechte jedno z nejromantičtějších italských měst, Livorno. Využijte při tom služeb českého průvodce.

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 270 Kč/os. (49 €)

Karibské moře

3 noci od: 4 910 Kč/os. (189 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

Olga a Jan Justovi, 26.2.2019

Plavba na lodi Costa Fortuna

Vážení,
Naše spolupráce z CK PT Tours již trvá 2 roky a jsme se spoluprací
velice spokojeni. Naše obě plavby byly ve všech detailech dokonalé.
Velice děkujeme paní Lence Haničákové, která nám veškeré služby
zabezpečovala za její fantastickou práci. Jsme velice spokojeni a všem našim
přátelům Vaši CK doporučujeme.
Děkujeme za vše.

Ilona Strážnická, 07.02.2019

Plavba Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn, Omán z Dubaje

Dobrý den,
se službami PT Tours jsem byla zcela spokojena. Přístup Vašich pracovníků byl velmi vstřícný, pokud nebylo v jejich silách odpovědět ihned na některé mé otázky, kontaktovali mě ihned po zjištění všech potřebných skutečností.
Dovolená na lodi byla krásná, služby personálu naprosto perfektní. Většinu svých dovolených cestujeme sami, bez organizace cestovních kanceláří a tak se přiznám, že jsme měli určité obavy, jak organizovanou dovolenou "přežijeme", ale díky chování lodního personálu a kvalitě služeb bude patřit plavba k nezapomenutelným zážitkům, který bychom si klidně v budoucnu znova zopakovali.
Zcela určitě bych doporučila plavbu i CK PT Tours svým známým/blízkým.

Přeji Vaší CK hodně úspěchů a dalších spokojených zákazníků

J.F. a H.N., 19.1.2019

Plavba s průvodcem překrásný Karibik se zastávkami na Kajmanských ostrovech a v Mexiku na lodi MSC Divina

Vážené vedení cestovní kanceláře, dovolte, abychom vyjádřili poděkování, jednak, za kancelářské služby Vašich zaměstnankyň, které nám ochotně a obětavě obstaraly zájezd po Karibiku, který byl již vyprodán a ze kterými byla radost jednat, ale zejména obdiv a poděkování patří naší delegátce Pí.Janě Křížové, která se přímo vzorově chovala ke všem účastníkům zájezdu a profesionálně zvládala všechny komplikace, které náš zájezd provázely. Janě Křížové skládáme velké poděkování a hluboký obdiv k jejím znalostem, schopnostem a vždy příjemnému vystupování. Děkujeme

L.M., 19.1.2019

Plavba s průvodcem překrásný Karibik se zastávkami na Kajmanských ostrovech a v Mexiku na lodi MSC Divina

Spokojeni jsme byli úplně se vším. Jak s CK, tak s plavbou, lod byla suprová. Nástrahy počasí nikdo neovlivní, potrápily nás hned dvakrát, ale vše se vyřešilo, takže velká spokojenost. Děkujeme.

J.H., 12.01.2019

Plavba Spojené arabské emiráty, Omán z Dubaje na lodi MSC Splendida

Loď byla super! Komunikace s cestovní kanceláří byla na jedničku. Super výlet za super peníz.

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Možná Vás bude zajímat

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236