Najděte svou plavbu teď

Plavby s českým delegátem a dopravou

plavba s českým průvodcem

Oslavte s námi Vánoce v magickém Orientu

Loď: Jewel of the Seas
Trasa:

Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn

Vylodění: Dubaj, Spojené arabské emiráty
Trvání: 8 nocí

Naloďte se v supermoderní Dubaji, zažijte tradiční trh v katarském Doha a poznejte zajímavou historii Bahrajnu. Ve Spojených arabských emirátech si užijte nádherné pláže ostrova Sir Bani Yas a vše zakončete čokoládou z velbloudího mléka v nádherném Abu Dhabi. Po celou dobu plavby vám bude k dispozici český průvodce.

Letecká doprava - český průvodce

Všechny kajuty jsou na vyžádání. 

Uskutečnění plavby garantujeme!
plavba s českým průvodcem

To nejlepší z východního Středomoří z paluby výletní lodě Costa Victoria

Loď: Costa Victoria
Trasa:

Itálie, Řecko, Chorvatsko

Vylodění: Benátky, Itálie
Trvání: 11 nocí

Poznejte krásy východní části Středozemního moře. Naloďte se v kanály protkaných Benátkách a přes jihoitalské Bari zamiřte na pár dní do překrásného Řecka. Užijte si pohádkové pláže Kefalonie, prohlídku úchvatných Athén i typické řecké domky vulkanické Santorini. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou Rhodosu i historií dýchajícím hlavním městem Kréty. Po cestě zpět do Itálie se zastavte v Dubrovníku a Splitu, chorvatských městech, ne nadarmo zapsaných na seznam UNESCO.

Autobusová doprava - český průvodce

Uskutečnění plavby garantujeme!
plavba s českým průvodcem

Neobjevené kouzlo Islandu z Hamburku na lodi MSC Preziosa

Loď: MSC Preziosa
Trasa:

Německo, Velká Británie, Island

Vylodění: Hamburk, Německo
Trvání: 15 nocí

Nechte se uchvátit drsnou krásou Islandu i Skotska. Vyplujte z Hamburku s jedinečnou architekturou, zapsanou na seznam UNESCO, a u jezera Loch Ness si počkejte na proslulou příšeru. Užijte si dva dny v Reykjavíku, nejseverněji položeném hlavním městě světa, a v Isafjorduru obdivujte překrásnou scenérii západních fjordů. V Húsavíku se vypravte za pozorováním velryb a po cestě zpět do severního Německa se zastavte na skotských Orknejských ostrovech.

Autobusová doprava - český průvodce

Kajuty s balkonem Fantastica jsou na vyžádání.

Uskutečnění plavby garantujeme!

Všechny plavby s českým delegátem a dopravou

Plavby lodí

Zapomeňte na cestování vlakem, autem nebo letadlem. Zkuste něco svěžího a netradičního. Poznejte svět při plavbě lodí. Račte vstoupit na palubu luxusní lodi. Vyplouváme do celého světa. Obeplujte celou Evropu nebo Asii. Vezmeme vás i do Karibiku nebo Severní Ameriky i na Aljašku. Plavba lodí je stále oblíbenější způsob cestování a poznávání světa. A my vám ji zprostředkujeme. Prodáváme individuální plavby lodí, a to za oficiální cenu, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Připravíme vám i plavbu lodí na míru!

Nejžádanější destinace

Středozemní moře

1 noc od: 1 520 Kč/os. (59 €)

Karibské moře

2 noci od: 4 330 Kč/os. (168 €)

všechny destinace

7 důvodů proč na plavbu

  • jste na moři, každý den v jiném přístavu
  • navštívíte různé země a nevídané památky
  • pohodlné a luxusní ubytování
  • nevšední gurmánské zážitky
  • nové zážitky, jedinečné vzpomínky
  • rozmanité animační programy pro každého
  • zábavné sportovní akce a turnaje každý den

Co o nás říkají klienti

Ž.M.P.,

Rodinná plavba na MSC Seaview

Na první plavbu s MSC Cruises jsme se vydali před osmi lety. Byla to naše svatební cesta. Hledali jsme něco jedinečného, neokoukaného a na co budeme do konce života vzpomínat. Až jednou zažijete plavbu na lodi, už možná nebudete chtít dovolené trávit jinak. Plavili jsme se sedmkrát a rozhodně ne naposledy. Před třemi lety jsme objevili PT Tours. Měli výborné reference. Když vybíráte takový typ dovolené, opravdu potřebujete, aby to byli profesionálové. Moc děkujeme paní Haničákové za spolehlivost a vstřícné jednání. Určitě se s nimi vydáme i za oceán, abychom synovi ukázali Karibik.

V.P. a S.V., 24.08.2019

Plavba s průvodcem Baltským mořem do Petrohradu

V sobotu jsme se vrátili (bohužel) z plavby Baltským mořem. Zážitky z této cesty předčily všechna naše očekávání! Profesionalita, ochota a bezvadné vystupování obou našich průvodkyň byla neuvěřitelná. Studnice vědomostí, dobré nálady a nikdy nekončících příběhů v podání paní Olgy Žákové zůstane v našich vzpomínkách zapsaná zlatým písmem. Slečna Vendulka Ž....? byla vždy s milým úsměvem připravena splnit jakékoli příjemné či nepříjemné žádosti kteréhokoli účastníka našeho zájezdu. Jak to udělaly si nedokážeme vysvětlit, ale zajistily i nádherné počasí a za to všechno patří jim i vaší společnosti upřímné poděkování!!! Tato plavba byla darem ke kulatinám mé partnerky a mám ohromnou radost, že se vám to tak povedlo!Jediná chyba, která mě v tuto chvíli napadá je, že se to bude těžko překonávat.

Z.D., 27.06.2019

Plavba s průvodcem za krásami ostrovů západního Středomoří se zastávkou v Marseille a Tarragoně

Krásná dovolená, naprostá spokojenost s CK PT Tours, výborný průvodce s velkými znalostmi a organizačním talentem. Moc děkujeme za krásnou dovolenou.

B., 15.06.2019

Plavba s průvodcem Za poznáním Itálie se zastávkami na Maltě i ve Španělsku

Celkově jsme byli velmi spokojeni, hlavně se nám líbilo poutavé vyprávění naší delegátky paní ing. Jany Křížové. Dobře se o nás starala a poskytovala veškeré důležité informace. Tímto bychom chtěli poděkovat jí i kolektivu CK PT Tours. Srdečně zdraví,

B.

I.D., 15.06.2019

Plavba s průvodcem Za poznáním Itálie se zastávkami na Maltě i ve Španělsku

Plavba se nám líbila. Určitě by jsme si ji chtěli zopakovat. Za nás jedna z nejhezčích dovolených. Před paní delegátkou smekám její ochota a vše. Děkujeme za prožité zážitky všem kdo se o nás staral.

Děláme to dlouho
Poradíme Vám
Známe lodě osobně
Děláme to rádi
  • “Dobrý den chtěla bych vám touto cestou poděkovat za nádherný zážitek z plavby po středomoří, kterou jsme prostřednictvím vaší CK absolvovali. Bylo to nezapomenutelné a jsme rozhodnuti uskutečnit i plavby další. Zejména bych chtěla velmi poděkovat slečně Janě Křížové, která nás celým zájezdem provázela. Znalosti které má jsou obdivuhodné a zároveň je výklad podáván nenásilným a vtipným způsobem, který každého zaujme. Také mě velmi potěšilo jak profesionálně a velmi lidsky jedná s klienty- je milá, vstřícná a ochotná kdykoli pomoci. Jezdím poměrně často na zájezdy, takže mohu porovnávat - a jsem přesvědčena o tom, že takový delegát je výhrou pro CK. Opravdu moc děkujeme a těšíme se na další zážitky s vaší CK a snad i slečnou Janou. Ještě jednou jí prosím poděkujte za nás . ... Dagmar
  • “Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z plavby po Karibiku na MSC Divina. Byla to nádherná plavba luxusní lodí , se všemi službami. Byli jsme naprosto se vším spokojeni. Velké poděkování patří Vaší delegátce Ing. Janě Křížové , která se nám po celou dobu maximálně věnovala, vše řešila s nadhledem, prostě byla úžasná, tak jako cela plavba. Zároveň chci poděkovat paní Marii Anthisové , která nám umožnila výlet na Consumelu ... manžele Kukalovi

Kontaktujte nás

Lenka Haničáková

Lenka Haničáková

Cruise Specialist CZ
722 193 350

Michal Anthis

Michal Anthis

Jednatel
 

Táňa Javorová

Táňa Javorová

Cruise Specialist SK
0915 996 236