Ubytování je rozděleno do několika kategorií. K dispozici jsou apartmány, kajuty s vlastním balkónem, kajuty s výhledem na moře a vnitřní kajuty.

Plocha vnitřních kajut je 12 - 13 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IM2, IM1):
IM2 - paluby 9, 10 - plocha 13 m2 
IM1 - paluby 7, 8 - plocha 12-13 m2 

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je přibližně 12 - 22 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. V kajutě je relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (OL1, OM2, OM1, OO):
OL1 - paluba 9 - plocha 22 m2 
OM2 - paluby 9 a 10 - plocha 13 m2 

OM1 - paluby 7 a 8 - plocha 12-13 m
OO - paluba 7 - plocha 12-13 m2- kajuty s omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Většina kajut s oknem na 7. palubě má omezený výhled.

Kajuty s plochou 13 m2 se soukromým balkonem o ploše přibližně 3 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), některé kajuty mají 3. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (BM1):
BM1 - paluby 9 a 10 - plocha 13 m2, balkon 3 m2

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Apartmá mají plochu 23 ma soukromý balkon o ploše 5 m2 . Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a 3. nebo i 4. lůžko je dostupné ve formě rozkládací pohovky nebo dvoupohovky. V kajutě je prostorná skříň, koupelna s vanou a toaletní kout s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (SR2, SR1):
SR2 - paluba 12 - plocha 23 m2, balkon 5 m2
SR1 - paluba 10 - plocha 23 m2, balkon 5 m2