USA, Zámořské území Velké Británie z Miami na lodi Independence of the Seas
Oblast: Trasa:
od 29 810 Kč/os. (1 169 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Miami, USA (nalodění) --:-- 16:00
2. 2. Relaxační den na moři --:-- --:--
3. 3. Grand Turk (Turks a Caicos), Zámořské území Velké Británie 08:00 17:00
4. 4. Relaxační den na moři --:-- --:--
5. 5. Miami, USA (vylodění) 06:30 --:--
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Miami, USA (nalodění) / „Brána Ameriky“, tak je někdy nazýváno Miami, moderní velkoměsto na březích floridského poloostrova. Toto multikulturní centrum je vyhlášeným letoviskem americké smetánky s řadou luxusních hotelů, butiků i barů, které se nacházejí hlavně na písečné kose známé jako Miami Beach. Vedle turistického ráje je Miami i zajímavou přírodní lokalitou – v jeho těsné blízkosti se nachází národní park Everglades s unikátním systémem mokřad a specifickou faunou i flórou a hlavně bažinami, které jsou plné aligátorů!
 • 3.' '.den
  program den po dni
  3. den
  Grand Turk (Turks a Caicos), Zámořské území Velké Británie / Ostrov Grand Turk je součástí britského zámořského území Turks a Caicos, geograficky ale patří k Bahamám. Málo známé souostroví, které se ovšem pyšní jedněmi z nejkrásnějších pláží planety, má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. Malebné hlavní městečko Cockburn Town s pastelovými dřevěnými domky z 19. stol. láká na uvolněnou atmosféru i zajímavé národní muzeum vystavující nejstarší vrak Karibiku. Největším pokladem jsou ale sněhobílé pláže s průzračnou vodou a bohatým podmořským životem vhodným pro šnorchlování a potápění či jen pro relaxaci v pravém karibském ráji.
 • 5.' '.den
  program den po dni
  5. den
  Miami, USA (vylodění) / „Brána Ameriky“, tak je někdy nazýváno Miami, moderní velkoměsto na březích floridského poloostrova. Toto multikulturní centrum je vyhlášeným letoviskem americké smetánky s řadou luxusních hotelů, butiků i barů, které se nacházejí hlavně na písečné kose známé jako Miami Beach. Vedle turistického ráje je Miami i zajímavou přírodní lokalitou – v jeho těsné blízkosti se nachází národní park Everglades s unikátním systémem mokřad a specifickou faunou i flórou a hlavně bažinami, které jsou plné aligátorů!