X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Costa Deliziosa

Costa Deliziosa je skutečným klenotem flotily Costa: současně stylová a pohodlná, je skutečným výrazem italského stylu. Umělecký design lodi zahrnovalo mnoho umělců i mistrů. Nábytek z leštěné oceli a skla Murano podthuje názvy palub, věnovaných okrasným květinám. Skutečným uměleckým pokladem je „Sfera“ od italského sochaře Arnalda Pomodora. 

Loď byla objednána v roce 2007 společně s dalšími čtyřmi loděmi do flotily Costa Cruises. Costa Deliziosa byla postavena v italském Fincantieri, kde byla dokončena a v lednu 2010 předána Costa Crociere. Je menších rozměrů a díky tomu pružnější a má větší možnost cestovních tras - například může proplout Panamským průplavem.


Výrobní cena Costa Deliziosa byla přibližně 450 mil. USD.

92 600t Brutto tonáž
294m délka lodě
32,3m šířka lodě
23 rychlost v uzlech
2 826 max. počet pasažérů
1 130 celkový počet kabin
Malá Velikost lode
01.2010 Inaugurační plavba

Kajuty

Na lodi je celkem 1 130 kajut, z nichž 622 mají vlastní balkón. Ubytovat se hosté mohou i v 52 kajutách s přímým přístupem do lázní. Na palubě je k dispozici také 106 apartmánů s vlastním balkónem. Některé apartmány mají přímý přístup do lázní.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 16 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 1, 4, 5, 6, 7 a 8.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 17 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Všechny kajuty na 4. palubě mají zamezený výhled. Kajuty na 6. a 7. palubě mají výhled omezený.

Paluby: 1, 4, 6 a 7.

Kajuta s balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 20 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 4, 5, 6, 7 a 8.

Mini Apartmá (MS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 23 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 4, 5, 7 a 8.

Třída Deluxe

Apartmá s balkonem (S)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 35 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 5, 6, 7 a 8.

Panoramatické Apartmá s balkonem (PS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 45 m2.

Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 5, 6, 7 a 8.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 46 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 7.

 

Třída Samsara

Apartmá s balkonem (SU)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 29 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 8.


Zábava

Na lodi si užijete spoustu zábavy i odpočinku. Navštivte třeba stylový Grand Theatre nebo zkuste moderní 4D kino. Pro příjemnou relaxaci jsou k dispozici unikátní wellness areál Samsara Spa, kde můžete nechat odpočinout tělo i mysl.

Na každé plavbě jsou pořádány dva tematické večery, což je velice příjemným a oblíbeným zpestřením plavby.

Na lodi je k dispozici:

  • 4 restaurace - včetně restaurace Albatros, Clubu Deliziosa, 11 barů (mimo jiné Cigar Bar, Coffee & Chocolate Bar, Piano Bar)
  • Unikátní Samsara lázně o rozloze 3 500 m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium, tělocvičnu
  • Multifunkční sportovní hřiště, outdoorové dráhy pro jogging a kolečkové brusle
  • 4D kino, Grand bar s diskotékou, kasino, areál s bazény a velkými obrazovkami, knihovna, divadlo, simulátor Formule 1
  • Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World
  • Internetová kavárna, nákupní centrum
  • Ordinace lodního lékaře

Plavby na Costa Deliziosa

First Minute
plavba s českým průvodcem

Za poznáním východních břehů Jaderského moře na Costa Deliziosa

Loď: Costa Deliziosa
Trasa:

Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko

Vylodění: Terst, Itálie
Trvání: 8 nocí

Autobusová doprava - český průvodce

Akce! First Minute