Brazílie ze Santosu na lodi MSC Fantasia
Trasa:
Společnost: Loď:
od 7 790 Kč/os. (309 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Santos, Brazílie (nalodění) --:-- 18:00
2. 2. Porto Belo, Brazílie 09:00 18:00
3. 3. Camboriu, Brazílie 07:00 18:00
4. 4. Relaxační den na moři --:-- --:--
5. 5. Santos, Brazílie (vylodění) 08:00 --:--
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Santos, Brazílie (nalodění) / Od doby, kdy byl Santos v polovině 16. století založen portugalským šlechticem Brásem Cubasem, se toho tady hodně změnilo. Z přírodního rázu především jeho silně urbanizované části rozkládající se na ostrově Svatý Vincent toho do dnešních dnů mnoho nezbylo. Přesto tady najdete nádhernou 7kilometrovou pláž, kterou od města odděluje už jen nejdelší pobřežní zahrada světa. Navštivte Brazilské muzeum kávy nebo památník fotbalu a nezapomeňte ani na překrásnou novogotickou katedrálu Igreja de Santo Antonio.
 • 2.' '.den
  program den po dni
  2. den
  Porto Belo, Brazílie / Ještě v 18. století byste tady marně hledali více než malou rybářskou vesnici. Dodnes je Porto Belo jen městečkem, kterého se moderní doba dotkla snad jen, co se týče turistické infrastruktury. Čekají tady na vás restaurace, bary a agentury zprostředkující exkurze, ale především nádherné pláže. Ty nejblíže městu – Bomba, Bombinhas a Quatro Ilhas Beach – jsou často dost rušné a přeplněné návštěvníky. Chcete-li si proto užít trochu klidu, nechejte se zavézt na pláž Mariscal a užijte si nejen opalování, ale i body boarding nebo surfování. Nakonec navštivte ostrov Ilha de Porto Belo a jeho překrásnou pláž posetou obrovskými balvany a pěkný značený trek.
 • 3.' '.den
  program den po dni
  3. den
  Camboriu, Brazílie / Přezdívku Brazilská Dubaj si vysloužilo rezortní město na jihovýchodním pobřeží největšího jihoamerického státu - ne nadarmo: pohádkovou písčitou pláž a bujným lesem pokryté vrcholky od sebe oddělují do nebe se tyčící mrakodrapy a populace se tady v průběhu léta i zdesetinásobí. Užijte si procházku po nábřeží i rušnou ulici Avenida Atlantica, kde to žije ve dne i v noci. Prohlédněte si pozůstatky Atlantského lesa a pak už v ústí řeky Camboriú nasedněte na lanovku a nechte se zavést na pláž Laranjeiras, považovanou za nejkrásnější v oblasti. Užijte si spoustu legrace v zábavním parku Betto Carrero i klidnou procházku mezi místními druhy rostlin hezkého přírodního parku.
 • 5.' '.den
  program den po dni
  5. den
  Santos, Brazílie (vylodění) / Od doby, kdy byl Santos v polovině 16. století založen portugalským šlechticem Brásem Cubasem, se toho tady hodně změnilo. Z přírodního rázu především jeho silně urbanizované části rozkládající se na ostrově Svatý Vincent toho do dnešních dnů mnoho nezbylo. Přesto tady najdete nádhernou 7kilometrovou pláž, kterou od města odděluje už jen nejdelší pobřežní zahrada světa. Navštivte Brazilské muzeum kávy nebo památník fotbalu a nezapomeňte ani na překrásnou novogotickou katedrálu Igreja de Santo Antonio.