Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s oknem či balkónem a vnitřní kajuty, které cestujícím poskytující dostatek prostoru.

Plocha vnitřních kajut je přibližně 13 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání), a to s výjimkou kajut pro hosty s tělesným hendikepem nebo sníženou pohyblivostí, kde jsou lůžka oddělená. Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (IM2, IM1):
IM2 - paluba 9 a 10 - plocha 13 m2
IM1 - paluba 7 a 8 - plocha 13 m2

Třída Bella (IB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

Plocha kajut s oknem je od 12 do 22 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je prostorná skříň, koupelna se sprchou, klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar (za poplatek), trezor. Rodinné kajuty zahrnují ložnici a obývací prostor až se čtyřmi lůžky. 

Třída Fantastica (OL1, OM2, OM1, OO):
OL1 - paluba 9 - plocha 22 m2
OM2 - paluba 9 a 10 - plocha 13 m2
OM1 - paluba 7 a 8 - plocha 13 m2
OO - paluba 7 - plocha 12-13 m- kajuty s částečně nebo zcela omezeným výhledem

Třída Bella (OB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty. Některé kajuty na 7. palubě mají částečně anebo zcela omezený výhled.

Jedná se o kajuty s plochou 13 m2 a soukromým balkonem s plochou cca 3 - 4 m2. Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a některé kajuty nabízí 3. lůžko formou vyklápěcího lůžka. V kajutě je k dispozici prostorná skříň, koupelna se sprchou a toaletním koutem s fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Fantastica (BM1):
BM1 - paluby 9 a 10 - plocha 13 m2, balkon 3-4 m2

Třída Bella (BB):
Kajuty třídy Bella jsou garantované tzn. že není možné určit konkrétní umístění, číslo kajuty určí lodní společnost, ta garantuje stejný anebo vyšší typ kajuty.

 

Apartmá má plochu 22 m2 a soukromý balkon o ploše 5 m2 . Dvoulůžko může být předěláno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a 3. lůžko je dostupné ve formě rozkládací pohovky. V kajutě je k dispozici prostorná skříň, koupelna s vanou, toaletním koutem a fénem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení (za poplatek), interaktivní TV, telefon, minibar a trezor. 

Třída Aurea (SR2, SR1):
SR2 - paluba 12 - plocha 22 m2, balkon 5 m2
SR1 - paluba 10 - plocha 22 m2, balkon 5 m2