X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Celkem se můžete ubytovat v 1 508 kajutách, z nichž 91 má přímý vstup do lázní. 524 kajut má vlastní balkón. Na lodi je k dispozici  i 58 apartmá s vlastním balkónem, 12 z nich má samostatný přístup do lázní.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 14 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka.

Paluby: 1, 2, 6, 7, 8 a 9.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 16 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Kajuty na 6., 7. a 9. palubě mají omezený výhled.

Paluby: 1, 2, 6, 7 a 9.

Kajuta s balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 20 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 6, 7, 8 a 9.

Mini Apartmá s balkonem (MS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 28 m2.

Paluby: 6, 7 a 8.

Třída Deluxe

Apartmá s balkonem (S)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 33 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 7 a 9.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 46 m2.

Paluba: 7.

   

Třída Samsara

Apartmá s balkonem (SU)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 32 m2.

Paluba: 10.

Apartmá Grand Suite s balkonem (SG)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 29 m2.

Paluba: 10.