X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »Exkluzivní partnerství s Cirque du Soleil přináší na loď MSC Meraviglia jedinečný zážitek


Cirque du Soleil na moři (Cirque du Soleil at Sea), to je unikátní kulturní zážitek, kteří si teď mohou užít hosté MSC Cruises na palubě její lodi MSC Meraviglia. MSC Cruises uzavřela výhradní partnerství se světově úspěšnou společností Cirque du Soleil, aby svým klientům mohla nabídnout prvotřídní zábavu, na kterou jen tak nezapomenou.  

Volba byla jasná: kromě toho, že Cirque du Soleil patří mezi to nejlepší, čím světový zábavní průmysl v současné době disponuje, sdílí s MSC Cruises také řadu hodnot: poskytuje vysoce kvalitní služby, působí v multikulturním prostředí a je aktivní na poli společenské odpovědnosti.

Na show Cirque du Soleil se mohou těšit hosté výletních lodí MSC Meraviglia 2017, 2019, 2020, 2021, a to po dobu celých 10 let na každé z lodí. Premiérové představení proběhlo při příležitosti křtu nové MSC Meraviglia v červnu 2017 a od července si hosté mohou užívat dvě 40minutové show – Viaggio a Sonor – každý večer 6 dní v týdnu. Show Cirque du Soleil probíhají v Carousel Lounge, otáčivém prostoru navrženém architektem Marcem de Jorio přímo na míru těmto světově známým umělcům.


Bezprostředně před představením se pro 120 ze 413 možných hostů každé show nabízí možnost povečeřet přímo v Carousel Lounge. Balíček večeře s představením stojí 35 € (39 $) a kromě jedinečného zážitku obsahuje tříchodové menu s možností výběru hlavního chodu (ryba, maso nebo vegetariánská volba). K dispozici je také nápojový balíček v hodnotě 15 € (16,50 $), v rámci něhož si hosté užijí koktejl “Středomořský sen” (Mediterranean Dream), namíchaný na přání buď s alkoholem, nebo jako nealkoholický nápoj.


Počet účastníků každého představení je omezený kapacitou sálu, a proto je rezervace předem nezbytná. Balíčky si hosté mohou objednat ještě před plavbou, a to prostřednictvím webové stránky společnosti (přesné datum a místo k sezení pak potvrdí přímo na lodi) nebo za pomoci cestovního agenta. Rezervace představení je možná také přímo na palubě: přes interaktivní obrazovky, mobilní aplikaci, interaktivní televizi v kajutách nebo informační bod u vstupu do Carousel Lounge na palubě číslo 7.