Na konci roku 2022 rozšířila flotilu MSC Cruises MSC Seascape. Nová loď třídy Seaside EVO je ještě větší a bohatší než její starší sestry třídy Seaside Class. Tato loď, dlouhá 339 metrů, je vybavena nejpokročilejší technologií šetrnou k životnímu prostředí – od čištění výfukových plynů po systémy nakládání s odpady a recyklaci – a také technologií, která ještě zvýší její energetickou efektivitu.

Objevujte nové obzory na moři na palubě MSC Seascape, která vzdává hold kráse oceánu celou řadou inovativních designových prvků, které hostům umožňují vychutnat si nové obzory na moři prostřednictvím svých působivých venkovních prostor určených pro relaxaci, stolování a zábavu.

Designové prvky, veřejné prostory a názvy míst na palubě jsou inspirovány metropolí New York City. Patří mezi ně impozantní 3 metry vysoká replika Sochy Svobody v srdci kasina a nově navržená rozsáhlá obchodní a zábavní zóna s příhodným názvem Times Square. Dominantou je působivá 8,5 metru vysoká LED stěna pokrývající čtyři paluby s projekcí ikonického panoramatu zábavního centra na Manhattanu, které se může měnit ze dne na noc.

MSC Seascape nabízí 13 000 m² venkovního prostoru. Mezi výjimečné designové prvky patří velkolepý Most vzdechů se skleněnou podlahou umístěný na jedinečném vyhlídkovém místě, úchvatné panoramatické zadní výtahy a stylová mola se skleněnou podlahou po obou stranách lodi na nábřežní promenádě.

169 380t Brutto tonáž
339m délka lodě
41m šířka lodě
21,8 rychlost v uzlech
5 632 max. počet pasažérů
2 270 celkový počet kabin
Velká Velikost lode
01.2023 Inaugurační plavba