X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Na lodi je mnoho restaurací, které vám poskytnou nevšední kulinářské zážitky. Nově budou moci hosté zajít do Tuscan Grille, kde servírují tradiční italské speciality doplněné o moderní kuchyni. Unikátní koncept stolování zažijete v Qsine, kde jsou jídla z celého světa připravována hravým způsobem a servírována netradiční formou.

Nechte své tělo hýčkat pod rukama zkušených odborníků v unikátním wellness areálu Canyon Ranch SpaClub.

Nezapomenutelné zážitky vám zůstanou z krásného Celebrity divadla plného skvělých představení, muzikálových show i komiků. Na lodi můžete také navštívit dechberoucí kouzelnické show, ve kterých iluzionisté kombinují tradiční kouzelnické postupy s nejnovějšími technologiemi.

Specialitou na lodi je unikátní solárium, které se po západu slunce promění na originální klub Liquid s DJs a světelnou show.

V roce 2012 byla loď zrenovována. Hostům je tak k dispozici 66 nových kajut AquaClass. Ty jsou vybaveny speciálními sprchami a vanami, které vám zaručí luxusní relaxaci jako v lázeňském areálu. Navíc cestující mají z kajut přímý přístup do jedinečné perské zahrady, která je oázou klidu a odpočinku na lodi. Pasažérům je také zajištěn exkluzivní vstup do Blu restaurantu, kde si mohou vychutnat lehkou a zdravou kuchyni.

Na palubě se nebudou nudit ani děti. Plno legrace si mohou užít v dětském klubu Fun Factory, pro starší je připraven Xclub Teen, kde najdou spoustu zábavy.

Na lodi je k dispozici:

  • Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille, restaurace Qsine aMartini Baru
  • Celebrity divadlo, kasino
  • Wellness areál Canyon Ranch SpaClub
  • Fitness centrum, kosmetický salón, běžecká dráha
  • Umělecká galerie, knihovna, konferenční centrum
  • Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen