X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Na začátku června 2017 byl slavnostně pokřtěn nový přírůstek do flotily MSC Cruises, Meraviglia. Loď je dlouhá přes 300 metrů, váží 171 598 tun, má 19 palub a pojme až 5 714 pasažérů. Meraviglia je inovativním plavidlem společnosti, která ji proto nazývá „loď pro každé roční období navržená vašimi sny“.


Meraviglia disponuje těmi nejmodernějšími technologiemi, které z vaší plavby udělají životní zážitek. Ubytujte se v některé z kajut nebo luxusních apartmánů, které skvěle kombinují pohodlí a styl. Procházejte se po promenádě s LED klenbou. Dopřávejte si gurmánské zážitky ve více než 12 různých restauracích a barech a užívejte si zábavu, která nemá obdoby. Vypravte se na palubě Meraviglie do středomořských přístavů: navštivte historickou Neapol v Itálii a maltskou Valletu zapsanou na seznam UNESCO, obdivujte umění španělské Barcelony a ve francouzské Marseille si vychutnejte prvotřídní rybí polévku boullabaisse.


Aby toho nebylo málo, dostanete do rukou „MSC for me“, interaktivní technologii, která vás propojí s posádkou a celou lodí. „MSC for me“ bude váš navigátor, plánovač, komorník, chůva, ale také prostředek, jak se spojit se svojí rodinou a známými. 


171 598t Brutto tonáž
315,8m délka lodě
43m šířka lodě
22,7 rychlost v uzlech
5 714 max. počet pasažérů
2 244 celkový počet kabin
Velká Velikost lode
06.2017 Inaugurační plavba