X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Ubytování na moři ještě nikdy nebylo pohodlnější. Celebrity Apex na maximum využívá úchvatných slunečných destinací a svým hostům nabízí kajuty, kde se smývá hranice mezi vnitřním a vnějším prostředím. Panoramatická okna, prostorné balkony a soukromé terasy s vířivkami umožní cestujícím užít si čerstvý mořský vzduch v každou denní i noční hodinu.

Hosté apartmá se mohou těšit na luxusní komplex The Retreat, zabírající část 15. a 16. paluby, určený výhradně pro pasažéry cestující ve vyšších třídách kajut.

Prostornější obytné prostory i koupelny, velká manželská postel v 99 % kajut, exkluzivní ložní prádlo značky eXhale s matracemi z kašmíru… to je jen výběr z toho, na co je možné se na Celebrity Apex těšit.

Kapacita lodi je při obsazenosti kajut 2 osobami 2 910 osob a hosté si – v závislosti na svém rozpočtu či preferencích - mohou vybrat z celé řady možností, doposud nejširší ze všech lodí společnost. Loď je připravena na sólo cestovatele i na ty, kteří dávají přednost dovolené ve větším počtu: propojitelné kajuty a apartmá pojmou rodiny i skupiny přátel, a to až o počtu 10 osob!

Naprostým unikátem na moři jsou kajuty Infinite Veranda, kde hosté stisknutím jediného tlačítka ve své mobilní aplikaci změní venkovní prostory svého ubytování ve vnitřní a rozšíří prostor své kajuty až o čtvrtinu. Klasiku pak zastupují pohodlné vnitřní kajuty, kajuty s výhledem nebo verandou a samozřejmě také různě odstupňovaná apartmá včetně těch s prioritním přístupem do lázní.

Nejprostornějším a nejluxusnějším ubytováním na Celebrity Apex jsou apartmá Iconic Suites, umístěná na samém vrcholku lodi nad kapitánským můstkem a nabízející tak (samozřejmě kromě celé řady dalších vymožeností) úchvatné panoramatické výhledy.