Ubytování na moři ještě nikdy nebylo pohodlnější. Celebrity Apex na maximum využívá úchvatných slunečných destinací a svým hostům nabízí kajuty, kde se smývá hranice mezi vnitřním a vnějším prostředím. Panoramatická okna, prostorné balkony a soukromé terasy s vířivkami umožní cestujícím užít si čerstvý mořský vzduch v každou denní i noční hodinu.

Hosté apartmá se mohou těšit na luxusní komplex The Retreat, zabírající část 15. a 16. paluby, určený výhradně pro pasažéry cestující ve vyšších třídách kajut.

Prostornější obytné prostory i koupelny, velká manželská postel v 99 % kajut, exkluzivní ložní prádlo značky eXhale s matracemi z kašmíru… to je jen výběr z toho, na co je možné se na Celebrity Apex těšit.

Kapacita lodi je při obsazenosti kajut 2 osobami 2 910 osob a hosté si – v závislosti na svém rozpočtu či preferencích - mohou vybrat z celé řady možností, doposud nejširší ze všech lodí společnost. Loď je připravena na sólo cestovatele i na ty, kteří dávají přednost dovolené ve větším počtu: propojitelné kajuty a apartmá pojmou rodiny i skupiny přátel, a to až o počtu 10 osob!

Naprostým unikátem na moři jsou kajuty Infinite Veranda, kde hosté stisknutím jediného tlačítka ve své mobilní aplikaci změní venkovní prostory svého ubytování ve vnitřní a rozšíří prostor své kajuty až o čtvrtinu. Klasiku pak zastupují pohodlné vnitřní kajuty, kajuty s výhledem nebo verandou a samozřejmě také různě odstupňovaná apartmá včetně těch s prioritním přístupem do lázní.

Nejprostornějším a nejluxusnějším ubytováním na Celebrity Apex jsou apartmá Iconic Suites, umístěná na samém vrcholku lodi nad kapitánským můstkem a nabízející tak (samozřejmě kromě celé řady dalších vymožeností) úchvatné panoramatické výhledy.

Stylově navržené vnitřní kajuty disponují velkým obytným prostorem včetně posezení a TV s plochou obrazovkou, většími koupelnami a i úložným prostorem. Kromě velké manželské postele mají některé kajuty i rozkládací lůžko. Vedle klasických vnitřních kajut jsou na palubě k dispozici kajuty Deluxe

Kategorie:

 • I2, Vnitřní kajuty, paluby: 6, 7, 8, 9, 10, 11 - plocha cca 17 m2
 • DI, Vnitřní kajuty Deluxe, paluby: 7, 8, 9, 10, 11, 12 - plocha cca 19 m2

Kajuty s výhledem na oceán nabízí větší obytné prostory a úchvatné výhledy na scenérii, která se denně mění. Některé kajuty mají kromě velké manželské postele i rozkládací (dvou)lůžko. Vedle klasických kajut s výhledem jsou na palubě k dispozici kajuty Deluxe, které patří mezi ty největší a dále Panoramatické kajuty s oknem od podlahy ke stropu umístěné uprostřed a na přídi lodi. 

Kategorie:

 • O1, Kajuty Prime s výhledem, paluba: 3 - plocha cca 18,5 m2
 • O2, Kajuty s výhledem, paluba: 3 - plocha cca 18,5 m2
 • PO, Kajuty s panoramatickým výhledem, paluba: 6 - plocha cca 20 m2
 • DO, Kajuty Deluxe s výhledem, paluby: 8, 9 - plocha cca 22,5 m2

Užijte si nádhernou přírodu a ohromující výhledy na oceán ze své vlastní soukromé verandy. Díky nejmodernějším technologiím si můžete nastavit téměř každý prvek v kajutě. Některé kajuty mají k manželské posteli i rozkládací lůžko nebo dvoulůžko. 

Můžete si vybrat kajuty Sunset Veranda s největší verandou z řady Edge, Deluxe Porthole s verandou na zádi lodi a řadu Edge s nekonečnou verandou a to i jednolůžkové pro sólo cestovatele. Některé kajuty jsou vzájemně propojitelné

Kajuty třídy Concierge spojují luxus kajut Edge s nekonečnou verandou s řadou služeb a vybavení, od exkluzivního oběda, přes destinační seminář a oddaného concierge - asistenta, který je vždy jen pár kroků od vaší kajuty, aby vám pomohl s čímkoli, co potřebujete. Součástí ubytování je i přístup do místnosti Infinite Veranda®.

Kajuty třídy AquaClass jsou inspirativnější než kdy jindy. Výchozí je kajuta Edge s nekonečnou verandou s přidanými prvky inspirovanými lázněmi. K dispozici je pro hosty nejmodernější nekonečná veranda, kašmírové ložní prádlo s matrací královské velikosti a bezplatné lekce fitness. Navíc mají neomezený přístup do SEA Thermal Suite, bezplatné stravování v restauraci Blu a osobního lázeňského concierge.

Kategorie:

 • E1, Kajuta Prime Edge s nekonečnou verandou - paluby: 7, 8, 9 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • E2, Kajuta Edge s nekonečnou verandou - paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • E3, Kajuta Edge s nekonečnou verandou s částečně omezeným výhledem - paluby: 6, 7, 8 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • ES, Jednolůžková kajuta Edge s nekonečnou verandou - paluba: 6 - plocha cca 17 m2, verandy cca 4 m2
 • P1, P2, Kajuta Deluxe Porthole s verandou - paluby: 6, 7, 8, 9 - plocha cca 19 m2, verandy cca 4 m
 • SV, Kajuta Sunset Veranda - paluby: 7, 8, 9, 10, 11, 12 - plocha cca 21 m2, verandy cca 8 m2
 • C1, Kajuta Prime Concierge Class - paluby: 11, 12 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • C2, Kajuta Concierge Class - paluby: 9, 10, 11, 12 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • C3, Kajuta Concierge Class s omezeným výhledem - paluby: 9, 10, 11, 12 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • A1, Kajuta Prime AquaClass - paluby: 9, 10 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2
 • A2, Kajuta AquaClass - paluby: 9, 10 - plocha cca 22,5 m2, verandy cca 4 m2

Exkluzivní ubytování v Retreat® zahrnuje úžasná apartmá, přístup do soukromé restaurace Luminae, exkluzivního salonku a terasy na opalování, které konkurují jakémukoli špičkovému resortu. Hostům je k dispozici tým profesionálů, kteří udělají vše pro to, aby si svou dovolenou opravdu vychutnali.

Některá apartmá disponují dvěma ložnicemi a koupelnami, součástí u apartmá Penthouse a Sky Suite je i vířivka. Každý host v apartmá obdrží prémiové nápoje a prémiové Wi-Fi připojení.

Mezi exkluzivní služby a vybavení v Royal Suite, Edge Villa, Penthouse Suite a Iconic Suite patří např. bezplatná balená voda, soda a pivo denně zásobené, neomezené obědy a večeře ve všech specializovaných restauracích, dvě láhve prémiových lihovin zdarma, bezplatná služba praní prádla (dvakrát za plavbu) nebo i přednostní doručení zavazadel.

Mezi služby v Celebrity Suite a Sky Suite patří např. denní dovoz odpoledních pochutin, odpolední čajová akce pořádaná v The Retreat Lounge, bezplatná 24hodinová pokojová služba, bezplatné použití golfového deštníku a dalekohledu či služba čištění bot. 

Speciální výhody mají hosté z Aqua Sky Suite jako např. neomezený vstup do Sea Thermal Suite, specializovaný lázeňský concierge, přednostní rezervace lázní, bezplatné lekce fitness, exkluzivní slevy na lázeňské procedury (mohou být účtovány další poplatky) i uvítací recepce. Součástí vybavení apartmá jsou navíc fitness pomůcky, podložky na jógu, sprchové toaletní potřeby z přírodních složšek, rozšířené wellness na vyžádání atd.

Kategorie:

 • MS, Apartmá Magic Carpet® Sky Suite - paluby: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - plocha cca 28 m2, verandy cca 7 m2
 • S1, SS, Apartmá Sunset Sky Suite a Sky Suite, kombinace rozsáhlých výhledů a intimního luxusu - paluby: 7, 8, 9, 10, 11, 12 - plocha cca 30 m2, verandy cca 7 m2
 • AS, Apartmá Aqua Sky Suite, kombinace toho nejlepšího z wellness třídy Aqua Class® a luxusu Retreat® - paluba: 10 - plocha cca 30 m2, verandy cca 7 m2
 • CS, Dvoupokojové apartmá Celebrity Suite s panoramatickými okny - paluby: 11, 12 - plocha cca 37 m2, verandy cca 10 m2
 • PS, Apartmá Penthouse Suite - paluba: 12 - plocha cca 128 m2, verandy cca 18 m2
 • RS, Apartmá Royal Suite - paluba: 12 - plocha cca 64 m2, verandy cca 7 m2
 • IC, Apartmá Iconic Suite, s panoramatickým výhledem - paluba: 12 - plocha cca 176 m2, verandy cca 64 m2
 • EV, Dvoupatrové apartmá Edge Villa, s bazénkem - paluby: 15, 16 - plocha cca 69 m2, verandy cca 20 m2